bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
testo-maniak :) ale pozytywny

:mrgreen: Yh, no nawet nie do końca to. Ja po prostu uwielbiam focić moją kasetką i wykorzystuje każdą okazję ;-) Przede wszystkim jednak robię "prawdziwe" zdjęcia kiedy tylko mogę. Zbieram się nawer do zrobienia mini galerii moich gniotów, ale na razie się zebrać nie mogę :oops:

 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Zgadzam się z tym co o a100 napisał Michu. To naprawdę dobry aparat. Jeżeli ktoś jeszcze nie wybrał to rozumiem jego wahania, sam miałem ten problem czy Pentax czy Sonolta. Wszystko zależy od preferencji i wymagań np lampa błyskowa do sony nie dość, że tańsze to jeszcze ogólno dostępne czego nie można powiedzieć o pentaxie -- mam nadzieje że to się zmieni, podobnie jest z nowym AF 50mm 1/4 sonego jest a kupienie Pentaxa graniczy z cudem. :evil: Niestety ze względu a dostępność szkieł i osprzętu Pentax póki co jest mocno z tyłu nawet za Sony (które dopiero wchodzi na rynek i ma w ofercie dosłownie kilka szkieł :-/ ). Główna zaleta pentaxa jest współpraca ze szkłami manualnymi zarówno tymi z bagnetem K jak i z m42 – no i współpracująca z nimi stabilizacji (to unikatowa cecha pentaxa dla szkieł bez elektroniki ręcznie podajemy ogniskową).
Co do ISO fotografowałem ostatnio koncert Pogodno w klubie pod jaszczurami oświetlenie bardzo słabe więc ISO 1600 i 50mm przysłona 2.8 – nie narzekam na szumy :)

ps
do sonolty łatwiej kupic uzywane szkła z AF vide allegro
cześć

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach