buran  Dołączył: 06 Kwi 2008
A może ma ktoś doświadczenie z dekielkami do M39,ja próbowałem ale bez powodzenia :cry:
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
buran napisał/a:
A może ma ktoś doświadczenie z dekielkami do M39,ja próbowałem ale bez powodzeni
Moze to mniej romatyczne, ale na ebayu od chinczyka mozna dostac za 2 dolary z hakiem, albo piec za 5 dolarow z hakiem. Razem z przesylka.
 
Saddam  Dołączył: 01 Kwi 2010
[quote="andybond"]
Saddam napisał/a:
wydaje mi się, że jest ona częścią dławika kablowego czy czegoś podobnego, przynajmniej leżała ona w koszu z takowymi.

Cytat
Wydaje mi się że to przelotka-dławik wkładana w szafy sterownicze,rozdzielcze.Z mniejszymi średnicami opcuję na co dzień.


Dokładnie… Popytałem się w firmie i chłopacy potwierdzili, że jest to osłona przelotki zakładana na otwory w blasze w szafach kablowych. Teraz już tego nie stosują, wiec trudno stwierdzić ile to kosztuje i czy jest łatwo dostępne.

Cytat

Saddam napisał/a:
Dziwnie się na mnie patrzyli… pewnie myśleli, kontrola jaka, sanepid czy ISO 

Zapewniam cię,że dziwnie na ciebie patrzyli,bo wyczuli że masz Pentaxa ;-) Ale do tego po prostu trzeba się przyzwyczaić.
Czasem jak wychodzę z krzaków w parku(po makrowaniu) i ludzie dziwnie na mnie patrzą to zastanawia mnie czy mają mnie za zboczeńca,czy za posiadacza sprzętu Pentax;-) Choć w niektórych kręgach ;-) są to synonimy


No tak… facet siedzący w krzakach z aparatem może się dziwnie kojarzyć
Niedawno gdy robiłem eksperyment z tiltem, łaziłem po mieście z obiektywem przymocowanym taśmą klejącą (biały aparat, czarny obiektyw a taśma srebrna)… przechodnie to dopiero mieli ubaw. Były nawet komentarze typu… szkiełko się złamało, gdzieś ty wsadzał ten obiektyw
 

adriano210  Dołączył: 13 Kwi 2009
buhaahahaha dać mu browara dobre :-B
 

Wodnick  Dołączył: 03 Paź 2009
Coraz bardziej lubię to forum :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach