Które zdjęcia zasługują na miano zdjęcia kwietnia? Możesz wybrać trzy zdjęcia.
1
0% Complete
3 (0%)
2
4% Complete
19 (4%)
3
8% Complete
38 (8%)
4
0% Complete
0 (0%)
5
4% Complete
19 (4%)
6
1% Complete
6 (1%)
7
0% Complete
0 (0%)
8
2% Complete
11 (2%)
9
1% Complete
6 (1%)
10
3% Complete
15 (3%)
11
0% Complete
2 (0%)
12
1% Complete
5 (1%)
13
4% Complete
21 (4%)
14
6% Complete
29 (6%)
15
1% Complete
8 (1%)
16
16% Complete
75 (16%)
17
0% Complete
2 (0%)
18
0% Complete
3 (0%)
19
0% Complete
1 (0%)
20
2% Complete
10 (2%)
21
2% Complete
10 (2%)
22
1% Complete
8 (1%)
23
6% Complete
31 (6%)
24
0% Complete
1 (0%)
25
0% Complete
3 (0%)
26
0% Complete
3 (0%)
27
2% Complete
9 (2%)
28
0% Complete
2 (0%)
29
1% Complete
8 (1%)
30
5% Complete
24 (5%)
31
1% Complete
5 (1%)
32
2% Complete
12 (2%)
33
0% Complete
4 (0%)
34
2% Complete
13 (2%)
35
0% Complete
0 (0%)
36
7% Complete
35 (7%)
37
0% Complete
1 (0%)
38
0% Complete
4 (0%)
 

foxikos  Dołączył: 29 Gru 2008
Zagłosowałem bo są fajen zdjęcia moim zdaniem
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
nie oddam głosu
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
ach gdzie Ci wybitni mistrzowie?
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
daro napisał/a:
zagłosowałem z obowiązku, choć niestety żadnej z fotek z tej edycji przez miesiąc na ścianie oglądać bym nie chciał...

Nie glosujac w ogole bys "wiecej powiedzial" wszystkim ;-)
 
studentmibm  Dołączył: 29 Mar 2008
daro, to trzeba bylo zrobic i wyslac na konkurs takie zdjecie, ktore kazdy chcialby na swojej scianie ogladac
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Ło matko! To jest zabawa! Sorry, ale jesli ktos nie potrafi wybrac 3 prac z tego zestawu, to moim zdaniem ma problem z wrazliwoscia i otwartoscia na fotografie. Reka wam nie odpadnie jesli zaglosujecie na zdjecie nie z waszej bajki. Pasjonujesz sie portretem i fashion? Tego typu zdjecia sa wg Ciebie kiepskie w tej edycji? Zaglosuj na abstrakcje!

I prosze was, ale tekst z patrzeniem sie przez miesiac na zdjecie, to juz demagogia w czystej postaci.
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry, może masz i rację...ale to zdjęcia do kalendarza przecież, nie? Więc mogę napisać, że żadne mi się na tyle nie podoba bym je codziennie oglądał....ale ja w ogóle taki dziwny jestem ze tylko "landszafty" w kalendarzach uznaję...
A zdjęcie - jak zrobię dobre to dodam, tyle, że to już nie będzie Pentaxmade....
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
po długich konsultacjach z moim drugim "ja" które jest złośliwe i do d..py - wybrałem jedno zdjęcie
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Jesli chodzi o kalendarz, to jeszcze raz powtorze. Na pewno nie ograniczymy sie do 12 zdjec. Nie czujcie sie jakbyscie swoimi glosami kreowali kalendarz. Kalendarz bedzie kreowal projektant - przeciez dobrze wiecie, ze kontekst, projekt i oprawa diametralnie zmienia odbior zdjecia. Bedziecie patrzyc na kalendarz jako calosc.

Bardzo was prosze. W glosownaiu, koncentrujcie sie na wyborze 3 najlepszych zdjec. Te zdjecia to tylko surowy material dla grafika. Bedzie dobrze. Zobaczycie.
 
Piotrek K  Dołączył: 16 Lis 2009
Eee tam, jak dla mnie, akurat trzy to się da wybrać bez problemu (choć więcej byłoby trudno).
Pozdrawiam
 

sebekq  Dołączył: 10 Lip 2009
No i poszły głosy, całe 3 :-) i problemów z wyborem nie miałem. Całkowicie popieram to co napisał dzerry, nie ma sensu robić draki z powodu, że zdjęcia są jakie są. A dobrze że są różne i inne niż w poprzednich edycjach.
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
Może dla malkontentów łacno by dodać pusty głos, żeby też sobie mogli zaznaczyć w zgodzie z własnym sumieniem ? :-P
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
PK, ale jaki to ma sens? Sonda jest po to, żeby wybrać najlepsze zdjęcie. Puste głosy, żeby pokazać jaki się ma wyszukany gust i na gnioty nie zagłosuje? Jakieś zdjęcie i tak wygra, więc przeciez lepiej mieć na to jakiś wpływ. Podejrzewam, że większość narzekających nie wysłała swoich fantastycznych zdjęć. Ja tam zawsze klikam na trzy i żyje.
 

PK  Dołączył: 24 Maj 2008
deckard, żart taki, aronia. Jakby co, zagłosowałem, przy paru zdjęciach się zatrzymuje nawet na dłużej. Jak ktoś już napisał to tylko zabawa a nie selekcja fotek do następnego numeru Nejszynaldżełogrfik.

[ Dodano: 2010-05-04, 12:44 ]
deckard napisał/a:
Podejrzewam, że większość narzekających nie wysłała swoich fantastycznych zdjęć
:evilsmile:
 

pls9  Dołączył: 09 Gru 2007
Głos oddany. Dwa wybrałem bez problemu, z trzecim było trudniej. Dość różnorakie te zdjęcia (w sensie tematu), jednak to chyba dobrze. Pozdrawiam autorów :-)
 

Iza  Dołączyła: 01 Paź 2007
deckard napisał/a:
Podejrzewam, że większość narzekających nie wysłała swoich fantastycznych zdjęć.
Jeśli sama robię kiepskie zdjęcia, to nie mam prawa ponarzekać na cudze?
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
jeśli Susan Sonntag nie robi zdjęć, to nie ma prawa napisać o fotografii?
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Iza napisał/a:
deckard napisał/a:
Podejrzewam, że większość narzekających nie wysłała swoich fantastycznych zdjęć.
Jeśli sama robię kiepskie zdjęcia, to nie mam prawa ponarzekać na cudze?


xneon napisał/a:
jeśli Susan Sonntag nie robi zdjęć, to nie ma prawa napisać o fotografii?


Daleko mi do takiego argumentowania. Nigdy nie nakręciłem żadnego filmu a cześć uważam za dobre natomiast inne za złe ;) Robię kiepskie zdjęcia, też uważam, że ta edycja jest na niższym poziomie, mimo to nie ograniczam swojej aktywności do napisania "fotki do d., nie zagłosuję na taki badziew", próbuję i drugi raz już coś wysłałem chociaż wiem, że się nie spodoba. Pisałem raczej o kolegach, o których wiadomo, że potrafią ale niczego nie przysłali a narzekają.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
xneon napisał/a:
jeśli Susan Sonntag nie robi zdjęć, to nie ma prawa napisać o fotografii?


Jasne, że ma prawo.
Ale gdyby jednak robiła zdjęcia (tak jak narzekający w tym wątku) i okazałoby się, że to gnioty, to czy jej poglądy byłyby tak samo mocne? Ja nie dziwiłbym się, że ktoś patrząc na owe hipotetyczne gnioty, brałby "poprawkę" na jej słowa.
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
a ja kręciłem film, fotografuję i (tutaj mogę wypisać kilka rzeczy, ale nie o to chodzi). oceniać może każdy, ale trzeba spróbować zrobić coś samemu, by docenić trud tych, którym się udało. no i faktycznie, osoby o publicznie zakwestionowanym guście czy nawet wiedzy należy przez właściwe okulary obserwować.
natomiast jeśli ktoś fotografuje i krytycznie ocenia prace innych, niech na krytykowaniu nie poprzestaje, ale niech udowodni swoją osobą, że można lepiej. nie musi, ale dzięki temu zyska sporo szacunku.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach