guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
spróbuj podotykać gdzieś 67n II , to jest dopiero piękny stwór :->
 

Samp  Dołączył: 23 Kwi 2006
Było coś takiego jak 67n II ?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Samp, nawet jeszcze niedawno produkowali. A przynajmniej był "oficjalnie" w sprzedaży. Może nawet dalej jest?
Costa ma taki aparat. Śliczny - dużo poręczniejszy niż "zwykłe" 67.
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a przypadkiem nie 67II, bez n
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
guerilla, nie.. wolę nie ;-)

Samp, o 67II chodzi przeca :-) n pewnie z rozpędu tam wpadło.

Ale jedno czego nie zrozumiem to idei lewego drewnianego gripa. Przecież nie da się jednocześnie go trzymać, ustawiać ostrość i wyzwolić migawkę. Trzeba mieć do niego 3 ręce. Miały chłopaki misję ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matth napisał/a:
Ale jedno czego nie zrozumiem to idei lewego drewnianego gripa.

lampiona można tam zamocować ;-)
choćby po to

no i fajnie wygląda z tym kawałkiem drewna
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
opiszon, no można można.. macałem to w sobotę. Jest zupełnie aużywalne :-P

Swoją drogą bardzo chciałbym zobaczyć kogoś z 67 z lewym gripem z zamocowaną lampą trzaskającego reporterkę. Musiałby mieć ze 4 ręce :-D

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
matth, ew do przenoszenia - zamiast łapać za rączkę ze spustem, łapiesz za drewno z drugiej strony, i targasz sobie wygodnie
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
matth napisał/a:
Ale jedno czego nie zrozumiem to idei lewego drewnianego gripa. Przecież nie da się jednocześnie go trzymać, ustawiać ostrość i wyzwolić migawkę. Trzeba mieć do niego 3 ręce.

Są też specjalne nasadki na obiektywy do ustawiania ostrości.
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Stachu, nasadki na obiektywy do ustawiania ostrości? Hmm może czegoś nie wiem, ale na obiektywie już jest taka nasadka do ustawiania ostrości ;-)

Poka o co Ci chodzi :-P
 

Stachu  Dołączył: 27 Kwi 2007
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Aaa.. a tak próbowałem sobie przypomnieć do czego by się 4 ręka przydała ;-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
matth napisał/a:
Dzięki Spinner


Cała przyjemność po mojej stronie:-)

Pzdr
Spinner

P.S. Mam nadzieje, ze slajdy juz zalozone?
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Spinner, dziś paczka doszła więc w weekend szeroki poleci :-) wąski już leci, szkoda, ze pogoda taka kapryśna.

Pierwsze spostrzeżenia odnośnie 645n.. Lustro i migwaka to poezja, ciężko wyczuć jakieś szarpnięcie w ogóle. Pewnie to też zasługa 45-85, który trochę waży. Jednak z tym szkłem aparat jest rewelacyjnie wręcz wyważony. AF szybki i precyzyjny, nie dokręca sobie 2x tak jak w cyfrach tylko wziu i stop. Bardzo fajne wrażenie w takim klocku ;-) Gdyby nie automatyczny przesuw filmu, który robi trochę efektów dźwiękowych aparat byłby bardzo cichy. Do tego nie wypada nie wspomnieć o uchwycie. To jest kawał aparatu, a trzyma się go bardzo pewnie. DO tego świetny, bardzo szeroki pasek. Chętnie taki do k20 upoluje, jak ktoś ma to pisać :-) Na razie tyle wrażeń..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach