mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
Widzę, że towarzystwo bawiło się w mojej firmie matce. Jak szedłem na drugą zmianę do roboty, to widziałem szwendającą się znudzoną ekipę z aparatami. Ciekawe kogo z Was widziałem :roll:
Mam nadzieję, że znaleźliście ten proszek z którego robimy te szczyny zwane piwem :-P
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
mirekw11 napisał/a:
widziałem szwendającą się znudzoną ekipę z aparatami. Ciekawe kogo z Was widziałem :roll:

jak znudzoną, to z całą pewnością nie Nas :mrgreen:
Cytat

Mam nadzieję, że znaleźliście ten proszek z którego robimy te szczyny zwane piwem :-P

Znaleśźliśmy to miejsce, gzie się go dozuje, ale szybko nas ewakuowano - a warzelnia to takie miejsce na pokaz dla małodociekliwych turystów ;-)
Książe Pan - jak mawiał Pan Jerzy Hetmański, przewraca się w grobie jak na to patrzy :mrgreen:
 
mirekw11  Dołączył: 09 Lis 2008
rychu napisał/a:
Znaleśźliśmy to miejsce, gzie się go dozuje, ale szybko nas ewakuowano

Zdradzisz mi to miejsce? Chętnie się dowiem :-P

rychu napisał/a:
jak mawiał Pan Jerzy Hetmański

Pan Jerzy to naprawdę chodząca legenda tyskiego browaru. Niejedno dobre piwko jeszcze za starego browaru obaliliśmy. Na pierwszy rzut oka i przy pierwszym kontakcie naprawdę nie wygląda na człowieka z takim wykształceniem, ale to akurat jest wyłącznie jego zaletą. Naprawdę swój chłop, czysty hanys :-) Zawsze mile go wspominam i nieraz zamienimy kilka słów gdy spotykamy się co prawda teraz tylko przelotnie w firmie. Nie pracuje już czynnie zawodowo, jednak chętnie udziela się jako przewodnik po browarze.
http://www.sitspoz.pl/ind...d=401&dzial=146
http://katowice.naszemias...pracy,id,t.html
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
mirekw11 napisał/a:
Pan Jerzy to naprawdę chodząca legenda tyskiego browaru

Coś niecoś słyszałem: dziadek robił w browarze, ojciec i wuj robili w browarze, żóna jest z wykształcenia piwowarem :-)

mirekw11 napisał/a:
Naprawdę swój chłop, czysty hanys

coraz nas mniej :-D :-D :-D

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach