PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cobretti, to powiedz mi ile razy w tygodniu robisz owadom portreciki? Raz w tygodniu, dwa razy, a moze wiecej? :mrgreen:
 

Cobretti  Dołączył: 06 Lut 2007
PiotrB., różnie, czasem 1 czasem 7 dni w tygodniu, nie ma zasady, zależy od pogody, pory roku. Zresztą nie jest to istotne, równie dobrze mógłbym np. robić zdjęcia sportowe, też sporo klatek szybko leci... po prostu chodzi mi o 100 tys. - dość mała granica.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Cobretti napisał/a:
sporo klatek szybko leci... po prostu chodzi mi o 100 tys. - dość mała granica.


Ja sie tak zastanawiam jak ludzie tacy jak Ty focili w erze przeddslrowej :?: :-P jesli szydze to tylko troche - serio pytam :lol: Chyba na tym trzeba by bylo zarabiac...

Pzdr
Spinner
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
Ja moją D7D pstryknąłem przez prawie dwa lata niecałe 2000 fotek a robiłem ptactwo :-)
Jednak pozazdrościć mogłem koledze, kótry używał Marka II AFa, poprostu demon predkości ;-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
tref napisał/a:
Gdybym był reporterem etatowym

Z tym to chyba dzisiaj ciężko. Redakcje raczej wolą wolnych strzelców.
 

PiotrB.  Dołączył: 19 Kwi 2006
Cobretti napisał/a:
PiotrB., różnie, czasem 1 czasem 7 dni w tygodniu, nie ma zasady, zależy od pogody, pory roku. Zresztą nie jest to istotne, równie dobrze mógłbym np. robić zdjęcia sportowe, też sporo klatek szybko leci... po prostu chodzi mi o 100 tys. - dość mała granica.


No to masz duzo czasu. Bo pstrykajac 500 w ciagu sesji, to zajmuje troche czasu. A tak naprawde wiekszosc aparatow, ma taki limit. Poza oczywiscie profi, ale wtedy masz odpowiednia cene. Bede mialokazje pomacac III, to napewno opisze wrazenia. Juz niezle wrazenie wywarlo na mnie IID. Jest niezla maszyna, ale za te pieniadze.........
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Heh, tak czytałem sobie o tych zakładanych przebiegach 100tys. i lekko się niepokoiłem - już niedługo pierwszy tysiąc, tak szybko to się wycykało... Więc odpaliłem kalkulator w Windowsie i wyliczyłem, że cykając 500 miesięcznie, co jest dla mnie i tak ilością bardzo dużą, tzn cykam kiedy chcę i mogę - bez ograniczeń (na analogu to by było prawie 14 klisz - nie do pomyślenia w tamtych czasach dla mnie), migawka starczy mi na ok. 15lat. Nawet, jak padnie po połowie tego czasu, to nie jest to coś, czym się powinieniem przejmować :-)
 

Demos  Dołączył: 11 Sty 2007
Czesc


Z pl.rec.foto.cyfrowa :
http://1.upload.dailymoti...eos-1d-mark-iii

PZDR Demos

PS. I tak wole Pentaxa :-)
 

sebostek  Dołączył: 19 Kwi 2006
Ech... jakbys wiedzial co ja kupilem i jakie to wciagajace jest... a jakie glupie i nierozsadne... :-P :mrgreen:

I nie jest to cyfra :mrgreen:

" Spinnerowi gratulujemy LXa " :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
sebostek napisał/a:
" Spinnerowi gratulujemy LXa " :mrgreen:
noooooOOO gratuluję!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach