Zwycięzcą drugiej edycji TKT powinien być autor zdjęcia nr?
1
13% Complete
3 (13%)
2
18% Complete
4 (18%)
3
13% Complete
3 (13%)
4
0% Complete
0 (0%)
5
13% Complete
3 (13%)
6
0% Complete
0 (0%)
7
40% Complete
9 (40%)
8
0% Complete
0 (0%)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Aspius, tytuł jest. Jest nim temat konkursu. To tyle, biorąc pod uwagę, że fotka powinna mówić sama za siebie :-)

Ja sobie to tak wyobrażam - zastanawiając się, czy zdjęcie pasuje na konkurs, myślę, jak by wyglądało z podpisem np. "Info" jako tytułem. I już.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Poszło na zdjęcie nr* autora ********
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tomecki, możesz pisać :-)
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
tomecki napisał/a:
Poszło na zdjęcie nr* autora ********


czyli zaglosowales na siebie ;)
No chyba ze chcesz nam powiedziec ze masz wtyki i wiesz czyje sa zdjecia :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Grzesiek
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Aspius napisał/a:
czyli zaglosowales na siebie ;)

Tak Aspius, rozszyfrowałeś mnie, tylko jedne małe ale, ja nic nie wystawiałem :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tomecki napisał/a:
Poszło na zdjęcie nr* autora ********
Tomecki, znowu wypsnęło Ci się hasło do Windowsów.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
Tak, kolejny temat to totalna masakra interpretacyjna :)

.. no wlasnie i czasu malo po tej edycji i temat rozwala mozliwosciami interpretacji. Na dodatek wczoraj zgubilem portfel z dokumentami i oprocz dzisiejszej jazdy na krzywy ryj przez Polske jutro czeka mnie zalatwianie papierkologii w urzedach. Oj ciezko bedzie ciezko...
Grzesiek
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Macie trochę racji z tym aranżowaniem zdjęc, ale.....
- zdjęć Fafniaka nie odbieram jako aranżowane (!) to ciekawe, może chodzi o obiekt..yw ;-)
- jednak TKT przyjąłem, że będzie polegać na łapaniu życia. Okazuje sie, że to było niesłuszne założenie.
- no. to tyle. :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zorzyk napisał/a:
jednak TKT przyjąłem, że będzie polegać na łapaniu życia.

zorzyk, ja też tak przyjąłem...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
tref, no właśnie właśnie, przecież czytałem najpierw wszystkie wypowiedzi powyżej, zanim to napisałem :oops: Chyba za mało tego.. no... aaaa :-B :lol:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
zorzyk napisał/a:
jednak TKT przyjąłem, że będzie polegać na łapaniu życia.

zorzyk, ja też tak przyjąłem...

No i ja też, co staram się uzyskać w moich gniotkach :oops: Ale teraz np podoba mi się siódemka i nie chce być inaczej :-)
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Aspius napisał/a:
Na dodatek wczoraj zgubilem portfel z dokumentami i oprocz dzisiejszej jazdy na krzywy ryj przez Polske jutro czeka mnie zalatwianie papierkologii w urzedach. Oj ciezko bedzie ciezko...

(o - szansa na kolejny OT) Znam ten ból. Mi wczoraj ukradli portfel. Ale do urzędów na razie nie idę bo jutro jadę w góry a poza tym może to stara szkoła kieszonkowców i dokumenty się znajdą?
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Maciek napisał/a:
..i dokumenty się znajdą?

U mnie sie znalazly ;) Szczesliwy znalazca byl na tyle mily ze zachowal sobie pieniadze, wszystkie plastiki, portfel, za to dokumenty i zdjecia mej szanownej malzonki podrzucil do jakiegos hipermarketu w czestochowie, ze niby znalazl na parkingu (tudzież porzucil na parkingu i ktos znalazl). W celu odebrania fantów musialem jadac z Warszawy do Wrocławia zahaczyć o Częstochowe ;) Najlepsza byla reakcja Ani... " co ??? nie chciał moich zdjec ???" :mrgreen: :lol: :mrgreen:
Pozdrawiam
Grzesiek Łącki
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Aspius, zdjęcia były pewnie podpisane:
wykonano Pentaksem
gość pomyślał tak: łeee niszowy system i zostawił :mrgreen:
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
nastepnym razem bede przybijal taka mala pieczatke o tej tresci, na kazdym banknocie wkladanym do portfela... moze poskutkuje
:lol: :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kurde, przestała mi się siódemka podobać.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Jeszcze niecałe 5 godzin i (mam nadzieję) będzie można przejechać się po autorze...
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
No i mamy zwyciezce. IMO przecietne zdjecie na tle innych, slabych, lub bardzo slabych.

Zasluzone zwyciestwo! :-B
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dan, chodzi o coś w stylu, jak wchodzi dwóch murzynów i mulat do knajpy, a barman zwraca się do mulata: Witam Najjaśniejszego Pana!
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
no widzisz! takiej metafory mi brakowalo :-P

dzieki! ;-)

[ Dodano: 2007-03-10, 02:31 ]
cos czuje, ze przyjdzie tu alkos, wstawi zdjecia do kolejnych edycji i bedzie pozamiatane :->

No chyba ze tref jest na tyle przebiegly i dal mu bana na ten konkurs ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach