Spinner  Dołączył: 22.03.2006
No to pochwal się nim a nie tak tajemniczo:-) Warto analogowo popykac, Twoje dzieci juz pewnie tego nie zrobią... ;-)

andybond  Dołączył: 13.07.2009
Cytat
No to pochwal się nim a nie tak tajemniczo:-)

No dobra :mrgreen: MZ-10. Chciałem kiedyś policytować szkło pentaxa 28-90 a było na aukcji z analogiem.Zadałem wtedy pytanie na forum czy można się czymś takim pobawić.Dada to zapamiętał,że ewentualnie powróciłbym do analogowej fotografii i wyszedł z propozycją tego Pentaxa.Tak więc pora poprzypominać sobie stare dobre lata 80-te.
Spinner napisał/a:
Twoje dzieci juz pewnie tego nie zrobią... ;-)

Niestety bardzo boleję nad dziećmi.Nie wiem w kogo to się wdało-zero zainteresowań technicznych o foto nie wspomnę.Szkoda że w Tatę-złotą rączkę żadne się nie wdało :-(
Na mojego Sama z gripem mówią brzydal za to Fuji AV100 jest czaderski :evilsmile:

piotrekjj  Dołączył: 14.05.2009
Dzięki za przyjęcie do Lubuskich Pentaxjan.Miło zobaczyć Sławe na mapie.Czekam z niecierpliwością na jakiś termin spotkania!

piotrekjj napisał/a:
Dzięki za przyjęcie do Lubuskich Pentaxjan.

Jeżeli spełniasz dwa warunki:masz Pentaxa i mieszkasz w naszym województwie-członkostwo jest automatyczne :lol:
Co do terminu to myślę że Spinner i fotonyf może coś zaproponują.Organizowali wcześniej takie imprezki więc mają doświadczenie.Ja się dostosuję do praktycznie każdej niedzieli.Zresztą jeśli byłby termin ustalony z wyprzedzeniem to każdy jest w stanie sobie zorganizować wolną niedzielę.
Dobrze żeby się odezwał jacgyver-on jest właśnie ze Świebodzina więc może zaproponować jakieś miejsce plenerku.

reastdignity  Dołączył: 29.04.2010
ja od razu odpadam - raz, że mnie nie ma, dwa, jak będę to przeprowadzka, trzy kto by mnie podwiózł? :mrgreen:

reastdignity, a ty od razu milion powodów na nie :-P Jeżeli ustalimy termin to dogadasz się z kimś z Gorzowa kto będzie jechał.Co to znaczy że cię nie ma?

opiszon  Dołączył: 29.01.2008
reastdignity napisał/a:
trzy kto by mnie podwiózł? :mrgreen:
do fotonyfa będziesz musiał się uśmiechać chyba :-P

matb  Dołączył: 02.11.2006
A ja w sobotę jadę nad Niesłysz. Może nawet wezmę aparat? Da się zrobić ciekawe zdjęcie pałacowi w Przełazach?

fotonyf  Dołączył: 24.04.2006
Mój pierwszy wolny termin (niedziela) to 22 sierpień.
Wcześniej - marne szanse, ale może wykluje się 25 lipiec lub 1 sierpień....

Czyli mamy pierwszą propozycję-22 sierpień.Mnie pasuje

22 sierpień - SPD - ja odpadam

[ Dodano: 2010-07-16, 10:44 ]
fotonyf, o, nowy awatar

opiszon napisał/a:
22 sierpień - SPD - ja odpadam
Sony Polish Days :shock:
opiszon-zdradziłeś :mrgreen:
22 sierpień to umowny termin.Może uda nam się wybrać jakiś kompromisowy dzień :-B Ja się dostosuję.Może inne propozycje?Bo szkoda by było,żeby nasz projekt spalił na panewce.Ja bardzo bym się z wami spotkać.Po raz pierwszy w życiu dotknąć limitedów i gwiazdek i K7 i ........................

Z propozycji niedzielnych rozumiem że soboty odpadają?Naprawdę szefowie nawet w szósty dzień każą wam pracować?No ale potem nie ma się co dziwić że na kwitkach z wypłaty 3,4 albo 5 z przodu ;-)

ale na mnie nie ma się co oglądać - ja prawdopodobnie i tak cały sierpień będę miał zajęty, teraz w lipcu też już nie dam rady, a oprócz tego w lubuskiem mam tylko meldunek w dowodzie wpisany (i miejsce urodzenia :-P )

a warto by było, żebyście się spotkali jeszcze w lecie :-P

Ja mogę w każdą niedziele jak coś.

reastdignity  Dołączył: 29.04.2010
andybond napisał/a:
reastdignity, a ty od razu milion powodów na nie :-P

bez przesady,po prostu jestem realistą
andybond napisał/a:
Co to znaczy że cię nie ma?

Od paru dni znajduje się w Radomiu
opiszon napisał/a:
do fotonyfa będziesz musiał się uśmiechać chyba :-P

hmmm w takim razie :-)
andybond napisał/a:
Czyli mamy pierwszą propozycję-22 sierpień

na 90% mnie nie będzie
andybond napisał/a:
Ja bardzo bym się z wami spotkać.Po raz pierwszy w życiu dotknąć limitedów i gwiazdek i K7

marzyciel :-P
Pozdrawiam
P.S wyjazd do dziadków się opłacił parę szkiełek m42 na strychu znalezione :mrgreen:

andybond napisał/a:
Ja bardzo bym się z wami spotkać.Po raz pierwszy w życiu dotknąć limitedów i gwiazdek i K7 i ...

Ja przewiduję raczej tylko MZ-5n i ewentualnie MZM....

fotonyf napisał/a:
a przewiduję raczej tylko MZ-5n i ewentualnie MZM....

No to se nie pomacam :lol: Spotkanie w gronie entuzjastów natomiast bezcenne :-B

[ Dodano: 2010-07-24, 00:18 ]
Panie i Panowie z czerwonych kropek na mapce już by jakąś konstelację ułożyć można a zainteresowanie wspólnym spotkaniem zerowe :evilsmile:
Wobec tego posłuże się pewnym chwytem socjo-technicznym:
jako że fotonyf,zaproponował niedzielę 22 sierpnia a ja napisałem,że dostosuję się do każdego weekendowego terminu...Informuję
Bez względu na frekwencję i zainteresowanie w dniu 22 sierpnia o godz.9:00 będę na rynku w Świebodzinie
Jako znaki rozpoznawcze:czarna koszulka z dużym PENTAX na plecach i białym body na lewej piersi,na pasku srebrno-czarny MZ-10 a w dłoni Gix z... raczej kitem.Będę siedział i czekał a jak nikt się nie zjawi trudno pofocę sam :cry:
Weźcie się w garść i pokażcie że takich narwańców jak ja jest w naszym rejonie więcej
Gdyby ktoś z Zielonki planował browara na rynku czy po plenerku mogę go odebrać z Zielonej jadąc do Świebodzina( nie jadę przez Krosno Odrz.)

No to ja będę tam też o 9:00.Jako znaki rozpoznawcze:żółta koszulka Arsenalu Londyn i Me Super na ramieniu:)

No to jest już dwóch diehardów :lol: fotonyf obstawiam że tez przyjedzie..w końcu sam zaproponował termin :mrgreen:
Za chwilkę porozsyłam info na PW do wszystkich "zaznaczonych" na mapce.
piotrekjj,dzięki za męską decyzję

andybond napisał/a:
fotonyf obstawiam że tez przyjedzie..w końcu sam zaproponował termin :mrgreen:
Na dziś tak planuję. I myślę, że nic nie stanie mi na przeszkodzie.
W razie deszczu, będzie trzeba prawdopodobnie zrobić spotkanie w autach, bo o tej porze jeszcze chyba nic nie jest czynne, ale nie jest to przeszkodą, już było to ćwiczone.

Skocz do: