andybond  Dołączył: 13.07.2009
fotonyf, a co to deszcz dla naszych WR sprzętów :lol: Pomyślałem że godz.9 będzie bardziej do strawienia dla osób z dalszej części regionu i żeby w pół nocy nie musieli wyjeżdżać.Przypominam że z Zielonej mogę ludzi pozabierać.
Info na PW porozsyłałem.Fajnie że zrobimy sobie takie małe regionalne PPD-ja się cieszę bardzo że spotkam się z bracią nie tylko na łączach.
Gdyby ktoś brał cyfrówkę to mam prośbę coby wziął jakieś szkło super pewne jeśli chodzi o FF/BF.Nie wiem czy czasami Sama Fotoservice ni kalibrowało mi pod kita.Ostatnie zakupy P 80-320 oraz T 2,8/90 wykazują identyczny BF.Oba skorygowane na +4.Gdybym miał pewność że puszka jest cofnięta to bym jeszcze raz wysłał do kalibracji.

fotonyf  Dołączył: 24.04.2006
andybond napisał/a:
Pomyślałem że godz.9 będzie bardziej do strawienia dla osób z dalszej części regionu i żeby w pół nocy nie musieli wyjeżdżać.
Pentaksjanin jest Diehardem.
Jak chce być obecny, godzina mu nie wadzi.
Rano światło lepsze i mniej ludzi.

Nad wyborem sprzętu jeszcze się zastanowię.

fotonyf napisał/a:
Rano światło lepsze i mniej ludzi.

To o ósmej? Nie mam wyjścia zwłaszcza po tym jak pojechałeś z tym diehardem :lol:

jacgyver  Dołączył: 13.12.2007
andybond napisał/a:
Jeżeli spełniasz dwa warunki:masz Pentaxa i mieszkasz w naszym województwie-członkostwo jest automatyczne

A jak miałem Pentaxy i musiałem sprzedać to też jestem z automatu członkiem?
Teraz mam tylko małpkę kodaka i sony ale jak wyjdę na prosta znowu kupie Pentaxa.
A co do terminu to ja jestem w Polsce pierwsze 2 tygodnie sierpnia a pozniej do połowy września delegacja więc termin nie pasuje (no chyba ze udaloby sie zjechac na weekend)
Ale jestem chętny na kolejne spotkanie.
Pozdrawiam

aaaaaaa i to jeszcze w moim miasteczku to spotkanie!!!!!!!!!!! :)

ps. odnośnie godziny to miedzy 8-9 sporo ludzi się przewinie przez rynek bo sa tam dwa koscioły blisko siebie i ludzie będą wychodzic ok 8:30 i przychodzić na 9:00

artycja  Dołączyła: 03.04.2010
heheheheh a nie można jutro ;-)
Ja będę w Świebodzinie przejazdem w drodze nad morze - tak ok 5 nad ranem :mrgreen:

22 sierpnia odpadam :roll:

Słuchajcie, spokojnie, to pierwsze spotkanie po dłuższej przerwie i wcale nie musi być ostatnie.
Tylko od nas zależy, kiedy.
I nigdy nie uda się dopasować wszystkim. Taki life.

Cytat
I nigdy nie uda się dopasować wszystkim. Taki life.

Zgadza się lajf ys brutal end ful of zasadzkas :lol:
Najważniejsze żeby reaktywować nową świecką tradycję :-B

Spinner  Dołączył: 22.03.2006
Postaram sie byc - znak rozpoznawczy to najwiekszy Pentax jakiego widzieliscie/mozecie zobaczyc w reku :mrgreen: :-P

Tyle, ze tam nie ma co focic...

Spinner napisał/a:
Tyle, ze tam nie ma co focic.
Spinner, przecież nie o to chodzi.
Kto fotografuje na plenerze... :mrgreen:

m@rko  Dołączył: 07.02.2010
Kurcze, mi żadna niedziela nie pasuje. Tydzień przed urlopem wziąć dzień wolnego? Trochę głupio, ale spróbuję :mrgreen:
andybond, jak to nie kłopot wklej jakąś mapkę Ś-dzina z zaznaczonym punktem spotkania, ja wprawdzie tam pracuję, ale miasto znam tylko z grubsza.
.....................
Szkoda że tylu lubu-pentaksjanom termin nie pasuje. :cry:

m@rko piszesz jakbym był ze Świebodzina :-P A bywam tam raz na kilka lat ale z tego co się orientuję po Google Maps to jest Plac Jana Pawła II.
Jakoś się znajdziemy ;-) w okolicach ratusza.Chyba niewielu ludzi z Pentaxami o 8:00 będzie śmigało po rynku w niedzielę spoza naszego forum :mrgreen:

jacgyver  Dołączył: 13.12.2007
andybond napisał/a:
m@rko Chyba niewielu ludzi z Pentaxami o 8:00 będzie śmigało po rynku w niedzielę spoza naszego forum :mrgreen:

niewiele, niewiele... ;)

m@rko  Dołączył: 07.02.2010
A jednak andybond trochę się orientujesz, a ja bym się opierał na domysłach. ;-)

Nie wiem o co chodzi ale mam w sobie coś takiego że przyjeżdżam do jakiegoś miasta i po kilku chwilach mi się podoba albo nie.Świebodzin właśnie jakoś tak polubiłem.Podobny ratusz jest w Żaganiu no ale Żagań to miasto w którym bardzo chciałbym mieszkać :cry:
Natomiast wczoraj po sprzęt do ciemni pognałem do Zgorzelca i w moich oczach ratuje troszkę to miasto widok na Görlitz.Poza tym miasto nieciekawe z beznadziejnym stanem jezdni :-/

reastdignity  Dołączył: 29.04.2010
andybond, jeśli jest gorzej niż na Wróblewskiego w Gorzówkowie,to musi być na prawdę tragicznie. A tego, kto planował remont tej ulicy chyba zamorduje - od 99r ulica ruina, a jak się wyprowadzam to remontują.
Całkiem możliwe, że się z wami spotkam, oczywiście jakby mnie fotonyf zabrał.

Cytat
Całkiem możliwe, że się z wami spotkam,

Przyjmujemy to jako pewnik :lol:
reastdignity napisał/a:
oczywiście jakby mnie fotonyf zabrał.

Nic prostszego-pisz na PW i wszystko będzie jasne.

andybond napisał/a:
Przyjmujemy to jako pewnik :lol:

moja mama miewa dziwne humory :mrgreen:

PrzemekG  Dołączył: 11.07.2010
  Nie wszystkim do Świebodzina jest po drodze Cytuj
Proponuje spotkanie w Gorzowie oczywiście termin do uzgodnienia
POZDR.

reastdignity napisał/a:
moja mama miewa dziwne humory :mrgreen:

To jej przekaż że będziesz w dobrych rękach-zaopiekujemy się tobą ;-)

[ Dodano: 2010-07-30, 22:09 ]
PrzemekG, Chodzi o to,że ludziska są również spod Głogowa i jakby nie patrzył Świebodzin leży mniej więcej pośrodku ;-)
Termin mamy ustalony-22 sierpnia

andybond napisał/a:
zaopiekujemy się tobą ;-)

już się boję. A tak na boku jak Ci się pracuje z fa 80-320?

[ Dodano: 2010-07-30, 22:13 ]
w sumie zawsze można się spotkać i w Gorzowie, lecz wtedy mniej ludu będzie, a i co za często to nie zdrowe

Skocz do: