gonia65  Dołączyła: 06.08.2008
Wiesz, Andy, ja dalej tkwię na Fuji. Dopiero od niedawna zostałam pentaxianką, bo kupiłam sobie k-5. I teraz mogę już i tutaj zagoścoć częściej. A spotkać to chętnie się spotkam i może czegoś nowego się o pentaxie dowiem :)

jannad  Dołączył: 21.04.2006
Czyli mówisz andybond ze z pleneru robimy posiadówę przy napojach? Szczerz to chciałbym osobiście chociaż namiastkę pleneru, może to być nawet z godzinka ale jednak.
Patrząc na ostatnie spotkanie to trzeba przyznać rzeczywiście, że mniej jest fotografowania, a więcej pogaduszek i jest bardzo sympatycznie :-) .

Jeśli marko pasuje niedziela to zostawmy ten 22, chyba że większość woli 21.

m@rko  Dołączył: 07.02.2010
andybond napisał/a:
Marek zazwyczaj w niedziele rusza w trasę

Hehe od jutra jestem na urlopie, także w niedzielę jest OK.
Problem w tym że zaplanowałem budowę altany na ten okres. Jeśli pogoda nie będzie dopisywać w tygodniu, to będę starał się nadgonić robotę kiedy się da, czyli w niedzielę też :-(
Z drugiej strony do zielonki mam rzut beretem i kilka minut przerwy nie zaszkodzi.

[ Dodano: 2012-07-16, 17:01 ]
A co powiecie na skansen w Ochli?
http://www.muzeumochla.pl/

MI pasuje :mrgreen:

krzychu1979  Dołączył: 17.09.2011
I na czym staneliśmy?? Skansen, kawiarnia? Bo chyba staneło na Zielonej w niedziele o ile rozumiem.

No jak, skansen i potem kawiarnia. Pozostaje kwestia godziny. Właściwie tutaj decyduje godzina otwarcia skansenu, ktoś się orientuje? Proponuję tak 10 PM, w końcu są wakacje.

jannad napisał/a:
No jak, skansen i potem kawiarnia. Pozostaje kwestia godziny. Właściwie tutaj decyduje godzina otwarcia skansenu, ktoś się orientuje? Proponuję tak 10 PM, w końcu są wakacje.

To zdjęc nie porobie bo nie mam statywu :/ no chyba, że lampka pomoże.

A tak poważnie to był błąd czy żart bo chyba nie na poważnie :)

W ochli myślę że po plenerze można tam gdzieś usiąść. Skansen otwierają o 10
00.Jak na tą godzinę się zjawimy będzie chyba OK.

P.S.

Czy wam też nie śledzi wątku?

andybond  Dołączył: 13.07.2009
Ano wypadł mi z powiadomień na maila. Dzięki Janusz za telefon. Ja się wstawię osobiście. Czy ktoś jeszcze ze mną będzie,nie wiem. Wziąłbym swojego Pitbulla,ale wtedy Małgosia musiała by wziąć swojego Bulldoga i ktoś Bullterriera,miałbym porównanie czy w Maksie jest więcej z grubaska czy więcej z terriera ;-)
Dobra,oświadczam i zapowiadam przybycie na 10:00 w okolice skansenu.
Do zobaczenia.

Maks od miesiąca za tęczowym mostem, podrywa buldożkowe anielice. Jeśli zapowiedzeni goście nie dojadą, też będę :)

[ Dodano: 2012-07-22, 14:32 ]
Niestety, dojechali....Ale jeszcze pewnie okazja się nadarzy :-|

No i po spotkaniu. Jedno z liczniejszych LPD :evil: jannad, krzychu1979 i ja....jednym słowem Tłum Pentaksjan najechał na skansen w Ochli. Jak tak dalej pójdzie to trzeba pomyśleć o piwku w Poznaniu albo w Szczecinie :-P Zresztą nieważne. Czas upłynął szybko,dużo za szybko. Gęby nam się nie zamykały,gadaliśmy o tym i tamtym ale zawsze z sensem ;-) Cieszę się że s[potkałem i poznałem Krzysia,z Januszem również spotkania zawsze są sympatyczne. Zdjątka jakieś podrzucę w przyszły łikend,bo niedziela była za krótka a w dni robocze buduje potęgę gospodarczą Niemiec :mrgreen:
Dzięki chłopaki za spotkanie i mam nadzieję że będę mógł się z wami spotykać w jakimś sensownym i nie długim interwale czasowym. Pomysł spotkań w Zielonce chyba jest stosunkowo najsensowniejszy,chyba że padną konkretne i przemyślane propozycje plenerów. Ochla szczerze mówiąc aż się prosiła o odwiedziny i wykonanie kilku gniotów. Chmurki były bardzo malownicze,chałupki zresztą również.
Do zobaczenia.

Bardzo żałuję, że nie mogłam z Wami się spotkać, ale niespodziewani i nieplanowani, chociaż zapowiedziani goście.... :-/

antek  Dołączył: 23.09.2007
Sobotnia imprezka urodzinowa uniemożliwiła mi przybycie ale może kolejnym razem dam radę. Dzięki za zaproszenie SMS-owe, tylko nie mam pojęcia od kogo. Przeczytałem dopiero w niedzielę jak doszedłem do siebie :-P .

antek, - to sem ja.

m@rko zaproponował miejsce i na tym zakończył. Urlop niestety nie pomógł. :evil:

andybond co nam da proponowanie terminów i miejsc jak chęci brak. Szkoda bo fajnie się spotkać pogadać i może jakąś fotkę pstryknąć. Chyba rzeczywiście sensem będzie spotykanie się przy kawie w Zielonej i debatowanie w zamkniętym gronie nad spadającym w przepaść niniejszym wątkiem w zamkniętym gronie.

Swoją drogą nie sądziłem że ten skansen jest tak przyjemny. Jeśli naprawdę wędzą rybki pluskające się w koszu z jeziora, to pełen podziw i szacun. Nawet nad morzem tak nie ma.

jannad napisał/a:
Swoją drogą nie sądziłem że ten skansen jest tak przyjemny.

Po przeanalizowaniu zdjęć okazało się że żadna linia n/n,s/n czy telefoniczna nie psuje scenerii,dlatego spokojnie zdjęcia można sprzedawać jako stare fotografie :mrgreen:

jotem  Dołączył: 12.01.2008
Jakoś tak mam, że gdy wybieram się do Ochli to zabieram ME Super, z jakimkolwiek filmem byle nie syfre. Skansen powoli się rozrasta, w sumie to jeszcze nie byłem w tej nowej części, byliście - warto? Pozdrawiam
Jarek

Co stało na przeszkodzie że się w niedziele nie zjawiłeś?

jotem  Dołączył: 12.01.2008
Nie zawsze wszytkie kłody rzucane pod nogi uda się przeskoczyć, nie ma o czym mówić - nie mogłem się stawić.

Muszę powiedzieć, że przyjemnie się ogląda te skansenowe fotki w Twoim wykonaniu. Ja zawsze do skansenu trafiam, jak jest tłum ludzi i nigdy mi się takich czystych kadrów nie udało zrobić :)

Świetne fotki, ja swoje nie wiem kiedy zobacze bo rolka jeszcze w połowie pusta.

Skocz do: