rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Kto rano wstaje
Przechadzając się dzisiejszym rankiem po leśnych mokradłach, pomyślałem, że każdego z Nas (czytaj tych co nie mogą spać gdy ciągnie w las) spotykają przeróżnego rodzaju mniej lub bardziej interesujące historie. Tymi uwiecznionymi na kliszy. czy karcie pamięci, warto się podzielić z innymi. Jeśli kto ma ochotę zamieszczajcie tu takie historyjki. Gdyby kto miast lasu wybrał ruiny lub podmiejską dyskotekę, to też zapraszam :-D

Tak na ruszt wrzucam niedzielne zapoznawanie z gadziną:

1.


2.


3.

 

grzegorzgr  Dołączył: 13 Lis 2009
dla mnie 2 bomba :!:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Pstrykałem właściwie na oślep trzymając w jednej ręce aparat. Jaszczurka czuła się bardzo dobrze na ciepłej ręce przy dość chłodnym podłożu i powietrzu (kto zna, ten wie, że gady przy niskiej temperaturze są dość ospałe), ta weszła mi po ramieniu do kaptura kurtki, ale fotki nieostre niestety.
 

Apan06  Dołączył: 24 Kwi 2010
Ale ładna jaszczurka :) Swoją drogą bardzo fajne spotkanie... Ktoś wie jak się nazywa ten gad i wybaczy mi moją ignorancję, że nie wiem ;) :oops:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Apan06, za Wikipedią: Jaszczurka zwinka (Lacerta agilis) – gatunek jaszczurki z rodziny jaszczurek właściwych. Występuje na terenie całej Polski i podlega ścisłej ochronie. Jest najczęściej występującym gadem na terenie kraju
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
co ona taka fioletowa wyszła na 2 i 3 ?

2 de best
 

Apan06  Dołączył: 24 Kwi 2010
rychu napisał/a:
Apan06, za Wikipedią: Jaszczurka zwinka (Lacerta agilis) – gatunek jaszczurki z rodziny jaszczurek właściwych. Występuje na terenie całej Polski i podlega ścisłej ochronie. Jest najczęściej występującym gadem na terenie kraju


:-B ;-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
dlugas1982 napisał/a:
co ona taka fioletowa wyszła

to cyfra ;-)
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
grzegorzgr napisał/a:
dla mnie 2 bomba
Reklama zegarka :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
mcgyver napisał/a:
Reklama zegarka

a tam reklama - zwykły Bisset :mrgreen:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
zwykły Bisset
ale mało kto ma model z jaszczurką :mrgreen:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Ależ proszę państwa - miało być o fotografii a tu wątek zegarmistrzowski się robi.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach