Zwycięzcą piątej edycji konkursu TKT powinien zostać autor zdjęcia nr:
1
11% Complete
4 (11%)
2
0% Complete
0 (0%)
3
2% Complete
1 (2%)
4
14% Complete
5 (14%)
5
22% Complete
8 (22%)
6
31% Complete
11 (31%)
7
17% Complete
6 (17%)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
TKT_005 __ "POST"
PIĄTA EDYCJA KONKURSU nosi tytuł: POST.

Ważne informacje:
1) Termin nadsyłania upływa 27.03.2007r. [stary termin 22.03.2007r.]
2) Regulamin konkursu
3) Ankieta uruchamiana będzie w nocy z wtorku na środę i potrwa 72h.
4) Wątek pozostaje zamknięty na czas trwania edycji. Uwagi piszcie w wątku z regulaminem.
5) Prace proszę przysyłać na adres: kontaktZforum[małpa]poczta[kropka]fm
w temacie podając: TKT_xxx_nick.
Plik proszę nazywać TKT_xxx_nick.jpg
[zwracam uwagę na wielkość liter w nazwach!]

Temat został wybrany zgodnie z algorytmem (poszczególne kroki poniżej):
Ad A) wynik kroku algorytmu -> garp
Ad B) wynik kroku algorytmu -> cecha (część całkowita z dzielenia) z 1/2, czyli C = 1 zakładka
Ad C) wynik kroku algorytmu -> 4*C = 4 post od dołu
Ad D) wyraz 14 (wielokrotność 7) to postów upraszczam do POST (poniżej przedstawiam wylosowany post)
___________________________________________________________________________
PostForum: Sprawy klubowe i techniczne Wysłany: 2007-02-16, 17:01 Temat: Kubki
___________________________________________________________________________

Cytat
plwk napisał/a:
garp, kilkanaście postów wcześniej Zdano miał jeszcze 40 wolnych :-)
przez kilkanaście postów mogły się już rozejść ;-)
ale jak są to ja dwa poproszę, w poniedziałek powinien dojść przelew.


__________________________________________________________________________

 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Zdjęcie 1



Zdjęcie 2



Zdjęcie 3



Zdjęcie 4



Zdjęcie 5



Zdjęcie 6



Zdjęcie 7
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Jestem! :-P :mrgreen:
Ok, widzę, że tym razem przewaga literek :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Do pewnego momentu było tak:
Zaglądałem na pocztę i co jakiś czas widziałem temat xxxTKT_005_xxx, otwierałem załącznik i ... FAWORYT mówię sobie, rezygnujemy z konkursu, bo i po co!
No, głosujący mają ciężki orzeszek do wyjęcia ze skorupki, coraz ciekawsze są prace na TKT!
Dziękuję i zachęcam do czynnego udziału w ankiecie - to nie boli!
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Szczerze mówiąc mój pierwszy pomysł wyglądał prawie dokładnie tak jak szóstka. Nie wpadłem jednak, żeby użyć Scrabbli (i dobrze, bo były by dwie identyczne prace) i pomysł upadł z braku literek - próbowałem coś tam z opakowań po przyprawach, ale wychodziło kichowato.

[ Dodano: 2007-03-28, 00:31 ]
4-ka do mnie gada, a mówi tak:
"jesteś głodny, jesteś głodny, jesteś..."
...czas iść spać ;-) Do jutra.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Kuźwa, znowu przegapiłem! :evil:
Tak to jest, jak się na później odkłada :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Modelkę z 5-tki już chyba gdzies widziałem :) Znów bezbłędnie odgadłem, czyje to zdjęcie.

Pozastanawiam się jeszcze - nie mam faworyta.

[ Dodano: 2007-03-28, 01:10 ]
A może i nie widziałem... te google mnie mogły zmylić.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
5 i 6 najbardziej przypadły mi do gustu. Ja niestety nie zdążyłem choc pomysł był - czasu brakło szkoda. Myslałem czy by nie zagłosowac na 5 ale musze sie jeszcze zastanwć bo zdjęcie w sumie mało postne. Szczurek nie nalezy do potraw postnych w końcu mięsko :-P
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
6-ka jest taka... esteticzna :-) Te GO, czarnobiel i w ogóle. Ale... zauważyliście, że porobiła się nam zdecydowana przewaga fotek "ustawianych"? Nie wiem, czy to dobrze... Z drugiej strony - może to wina tematu.
 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
6 bardzo dobrze zrobione i miłe w odbiorze,
5 kosmiczne
a 7 dosłowne i do tego z kotem :-)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Poziom rzeczywiście coraz wyższy. To zaczyna być przerażające. Hmmm... Może więc zaeksperymentuję i po skończeniu ankiety, wrzucę swoje zdjęcie na plfoto na dzień, by zobaczyć reakcję innych użytkowników.
Hmmm... To jest jakiś pomysł, by nasze zdjęcia poddać krytyce na portalu fotograficznym. Anonimowo, niezależnie...
Szkoda, że spadła nam ilość uczestników. Podejrzewam, że przy temacie działa będzie podobnie.
Z tej edycji podobają mi się dwa zdjęcia, dla odmiany dwóch nie rozumiem, więc jak widać bilans tej edycji wychodzi na zero.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Może więc zaeksperymentuję i po skończeniu ankiety, wrzucę swoje zdjęcie na plfoto na dzień

I napiszą Ci, że masz piasek w kadrze, w lewym górnym rogu jest przepalenie o wielkości 1x2 piksele, po prawo za dużo powietrza, a na dole za mało azotu. Poza tym ok, tylko szkoda tej uciętej nogi od stołu. Ale próbuj dalej!
Cytat
Z tej edycji podobają mi się dwa zdjęcia, dla odmiany dwóch nie rozumiem, więc jak widać bilans tej edycji wychodzi na zero.

Pisz co-i-jak, kuna, no.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Beef - ależ mi zwisają tego typu opinie, choć bardzo je lubię i bawią mnie czasami ogromnie.
Chodzi mi zupełnie o coś innego. My tutaj żyjemy sobie we własnym grajdołku, bawimy się wazeliną, przekomarzamy czasami. A chodzi o to, by zobaczyć jak to jest wychylićłepek poza własną sadzawkę. Sam naszej zabawy nie traktuję poważnie - zdjęcia do niej przygotowyawane z pewnością nie umieszczę w innym publicznym miejscu - chodzi tylko o to, by mniej więcej odnieść do tego, jak focą inni.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Michu masz trochę racji, ale uważam że tu i tak jest nieźle na niektórych forach o foto jest prawdziwy dramat. Jak publikuje zdjęcia osoba lubiana, nie daj boże posiadająca w stopce drogie kultowe szkła, to jakiego by gniota nie pokazała, całe towarzystwo rozpływa się w zachwytach, normalnie zbiorowa masturbacja. Żałosne.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Michu, ależ zgadzam się z tobą. Wychylić łepek od czasu do czasu jest wysoce wskazanym.

I też mnie śmieszą czasem takie opinie, zwłaszcza przy fotkach, które swoją tematyką / kompozycją / dramaturgią zrywają kaszkiecik wraz z tupecikiem. Oglądałem kiedyś taką galerię - alkos podrzucił linka. Zdjęcie dziewczynki - kosmiczne spojrzenie, ogólnie portet tak nałodowany emocjami, że proszę siadać. I ktoś podsumował - "to zdjęcie jest takie fajne, że nawet nie widzę przepaleń w tle". Ech...

BTW - miałeś napisać co i jak z tym podobaniem i niepodobaniem :-)
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
Michu napisał/a:
Szkoda, że spadła nam ilość uczestników

Prawdę powiedziawszy to zabawa dla cyfraków. NIe sposób raz na tydzień sypać pomysłami i wymieniać szpulki, chyba, że ktoś dysponuje sporą szuflandią.
To mówiłem ja, rychu, żelatynowy fotoamator.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
rychu, ale masz wszystkie tematy podane z wyprzedzeniem... Dla chcącego nic trudnego ;-)

Kot na zdjęciu nr 7 mówi: "damn it".
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Michu napisał/a:
A chodzi o to, by zobaczyć jak to jest wychylićłepek poza własną sadzawkę.

Jak tu by miało być tak jak w niektórych innych miejscach, których z powodów pryncypialnych już dawno nie odwiedzam, to możesz mi Michu wierzyć, że się wypiszę z P@Pla.
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Michu napisał/a:

Szkoda, że spadła nam ilość uczestników. Podejrzewam, że przy temacie działa będzie podobnie.


.. sie przyczynilem ;( Wiosna sie zaczela, i prawde powiedziawszy to ostatnio tak jakos wykurzylo mnie z domu...na posta to nawet pomysl mialem ale zamiast robic zdjeci wg pomyslu lowilem pstragi ;) ... zdjecia pstragow pewnie was mniej interesuja szczegolnie w kontekscie tematu post ... chociaz w koncu pstrag to ryba, a ryba to ... :) no ale odpuscmy sobie interpretacje, obiecuje na nastepny temat cos ustrzelic ;)
Grzesiek
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Rychu - czepiasz się - cyfra z marketach stoi po ok. 400PLN. Fakt, że to najprostszy kompakt, ale na imprezy rodzinne jak znalazł, a jakością stanowczo zadowoli srogie żyri tego konkursu.
Beef - mam się wypowiedzieć na temat fotek? No OKO, skoro nalegasz.
1. Zawsze podobal mi się taki młotek. Uważam, że jest na tyle poręczny, że spokojnie można go wszędzie ze sobą zabierać i używać jako pilota podczas rozmów towarzyskich (głównie do wyłączania rozmówców)
2. O! Laptop. Jestem na etapie myślenia o zakupie. Używki ofkors - głównie mobilnie zastosowanie, więc matryca pewnie 12". Ten, jak widzę ma procek 900MHz - jak na nim idzie zabawa z RAWami?
3. To płyta CD? Kiedyś widziałem takie kolorowe cehawieco zrobione z nitek nawiniętych na gwoździe przywalone dookoła ramy. Ładnie to wyglądało, tylko było cholernie drogie. Nosi mnie, by na podobnej zasadzie strzelić sobie pajęczynę na suficie w przedpokoju.
4. Odnoszę wrażenie, że to zdjęce z zagranicy. I pewnie z Ameryki, bo w takiej Holandii - jak wszyscy wiedzą - frytki podaje się z majonezem. Swoją drogą, gdy widzę tego typu bułki z Fasfoodów od razu przypomina mi się rewelacyjna scena z Upadku z Michaelem Douglasem.
5. Jakieś takie Deja vu. Chyba już gdzieś widziałem coś podobnego wcześniej.
6. Jedyne tym razem czarno-białe. Scrabble jakoś tak mnie onieśmielają. Co prawda nigdy nie próbowałem grać w tę grę podejrzewając, że nie podołam intelektualnie, ale za każdym razem obserwując odczuwam chęć spróbowania. Przy czym tak na prawdę świadom jestem, że pograć to sobie mogę jedynie tą drewnianą łyżką...
7. A wiesz Beef, że też jestem kociarzem? To, co mnie dręczy ostatnimi czasy, to sposób utraty futra. Np. Bunny, który jest prawie cały biały, jest po prostu fabryką kłaków. Takie perpetum mobille. Gdyby można było, podłączyłbym go jako stałe zasilanie albo UPS do kompa. A dla odmiany Elvis zwany Łosiem (cały czarny) traci chyba więcej zębów w walkach ulicznych niż włosów z klaty. Taki mucho.
I o co w tym wszystkim chodzi?


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach