mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Nie rege - performowanie.
 
DJ_Direct  Dołączył: 03 Cze 2008
co zrobic skoro te obcojezyczne wtracenia tak w krew wchodza. Szczegolnie jesli uzywa sie rownolegle angielskiego to jakos tak wychodzi. Dla niewtajemniczonych - te zespoly beda wystepowac na scenie tudziez w innym miejscu do tego przeznaczonym. Daj Boziu ku uciesze zgromadzonej gawiedzi :)
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
To w końcu gdzie?
I o której?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
macioh napisał/a:
Sobotę i niedzielę mam pracującą, więc nie wiem


Masz na rano czy na popo?

Mnie się szukje, że też będę niestety zajęty, ale gdybyś się zdecydował jechać, to może ku uprzejmości marfalca...

Kto się boi pobudki o 4.30? Ja nie :-D
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
To w koncu gdzie? Bo z tego co pamietam od 16:00?

Jorge w sobote???? Zmien prace :-D 8-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
wojtekk napisał/a:
spotkanie na Placu Chrobrego przy fontannie o 15.
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Gdzie przy placu Chrobrego jest jakiś parking?
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007


ta fontanna?

zaparkowac chyba mozna na uliczkach ponizej?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Tak, ta. Sobota o 16 dalej ok? Jestem już w Bielsku u rodziców. Będę tam; poznać mnie łatwo, bo jestem mały, gruby i będę miał w ręku aparat ;)
 

Doktor_Vincent  Dołączył: 04 Lip 2009
To ja muszę wam powiedzieć, że z niezależnych ode mnie przyczyn nie będę mógł przybyć, ogólnie wyjazd na Śląsk przesunąć na wrzesień. Bawcie się dobrze :-B
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Erm, a ktoś w ogóle przyjedzie? Wg. Doodle miało być chyba 10 osób, czy choć jedna tutaj może na 100% potwierdzić, że będzie? Bo jeśli nie, to skoncentruję się na chlaniu piwa w zaciszu ogródka :p
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
Ja będę na 100%.Może po drodze podrzucę alekw, -a.
Nie wiem o której przyjadę,jeśli wcześniej zahaczę o "Operacja Południe".
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
wojtekk napisał/a:
czy choć jedna tutaj może na 100% potwierdzić

Proponujesz złożenie uroczystej przysięgi? ;-) Myślę, że większość zadeklarowanych dotrze. W tym ja.
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ok. A więc, żeby nie przedłużać i marudzić, obiecuję być na placu Chrobrego o czwartej. I już. Pod fontanną. Czekam(y) do 16.15 i spadam(y) na browca.
 

Ireneusz  Dołączył: 16 Lis 2009
Witam.

Żal serce ściska :cry: Mam popo.
Przyjemnej zabawy :-B
Pozdrawiam.
Irek.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
wojtekk, ja bede pozniej - poczekajcie na mnie!

Jesli mozesz, to podaj mi prosze swoj numer na PW, co??? Bede was lapala...


PARKING - o tej porze, w sobote bez problemu powinniscie zaparkowac zaraz kolo placu Chrobrego [nie ponizej - tam nie ma gdzie!] - na ulicy Wzgórze koło Zamku [skrecacie na swiatlach kolo placu w prawo [jeden kierunek!], a potem w pierwsza w lewo - to ulica slepa]].
Jesli tam nie ma miejsca, to cofacie sie do placu z tej slepej i jedziecie dalej w Orkana [jeden kierunek] - mozna parkowac po lewej stronie.
Ewentualnie jedziecie Orkana prosto pod gorke - potem lekko w lewo i po ok. 200m mozecie wjechac na parking kolo katedry sw. Mikolaja [tez slepa] [na lewo]. Albo wjezdzacie w Sikorskiego w dol [jeden kierunek] i po lewej macie rowniez parking.

Zawsze gdzies tam mi sie udaje parkowac, ale na 95% bedzie miejsce zaraz kolo placu.
W sobote po poludniu parkowanie jest juz bezplatne.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Bede. Poprosze na PW numer do wojtka albo mygosi.

marfalc, chyba jednak pojade wlasnym samochodem, dlatego ze nie wiem jeszcze do ktorej bede
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Ważna informacja: gdyby się okazało, że leje na maksa i świata nie widać, spotkamy się 50 metrów dalej na ulicy Podcienie, pod zasłoną tych podcieni właśnie.

[ Dodano: 2010-07-24, 12:59 ]
Uu, odliczam godzinki ;D
 
efke
[Usunięty]
Czy osoby małomówne mogą się dołączyć? ;-)
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
efke napisał/a:
Czy osoby małomówne mogą się dołączyć? ;-)

Tak. Będziemy mieli osobny kącik obserwatora i słuchacza ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach