bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
A co do obiektywu, to potem do kupienia jeszcze:
tzw "drugi kit" DA 50-200 (ok. 600-800zł)
Sigma 10-20 (tu już niestety > 2000zł)
I już więcej do szczęścia nie trzeba.

[ Dodano: 2007-02-24, 15:24 ]
gucio-59, kupuj k100d!!! Dobra, a jeśli chcesz, to zrób test: weź w ręce w sklepie k100d i Nikona d40 i spójrz przez wizjer. I już będziesz wiedział, co kupić :) I w k100d masz stabilizację! Poczytaj trochę na tym forum, to nie jest coś, co możesz znać z analoga, ale to super sprawa, w tej cenie nie znajdziesz nic lepszego i tak napakowanego tzw ficzerami niż k100d. Nie i już. Gdybyś miał jakiś obiektywy Nikona i Canona, to można się by zastanawiać, a tak - to nie :-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
tref, I to jest to, tego oczekiwałem :!: Serdeczne dzięki, dzięki Tobie praktycznie jestem już posiadaczem PENTAX K100D :!: :!: :!: W poniedziałek zakup tylko poszukam taniego body :!: Jak wspaniale mieć Przyjaciół :lol:
bEEf, Dzięki do poniedziałku też znajdziemy objektyw, wcale nie musi to być Pentaxa (Sigma, itp) tu jeszcze prosze o pomoc! Dzięki :!: :!:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
gucio-59, kup canon lub nikona - bedziesz mial swiety spokoj 8-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
l_uka, Zabijasz mi klina :!: A jaki :?: :?: :?: To jest pytanie
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
gucio-59, tutaj na forum mowia, ze ten k100 jest calkiem ok.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
bEEf, Mam obiektywy do Minolty tylko :-/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
gucio-59, jak będziesz wybierał, to spójrz na oznaczenie, żebyś przez przypadek nie wybrał K110D.
K100D - TAK, ma stabilizację
K110D - NIE, nie ma stabilizacji!

Nie biorę odpowiedzialności za 100% zadowolenie z Kasetki, ale szczerze, gdybym był w Twojej sytuacji to bym ją kupił. Dla równowagi zapytaj na forum Nikona, Canona (żebyś wiedział co jest na rynku, jakie ceny szkieł, lamp, itd.), ale KaStoDe to świetny aparat (znikł gdzieś argawen, ale on by potwierdził, używał DS, K100D i K10D)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
l_uka, Więc w czym problem? Kupuję jak już pisalem K100 :!: :!: :!:

[ Dodano: 2007-02-24, 15:38 ]
tref, Będę kupował K100 w internecie, może macie jakiś tani i pewny sklep :?:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
gucio-59 napisał/a:
Więc w czym problem?

ja nie mam :-B
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
gucio-59, Jestem amatorem, a fotki pstrykam od 40 lat kilka jest tu: http://www.ewiza.com/foru...htm?user_id=272
I znajdziecie na stronie www.emmanuel.home.pl tym sie zajmuję, zapraszam :!:
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
gucio-59, tak serio, k100 to dobry wybor. Na pewno bedzie zadowolony :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
gucio-59 napisał/a:
http://www.ewiza.com/foru...htm?user_id=272
nareszcie poczułem się jak w mieście widząc te wieżowce... nie to co u nas :evil: Ja uwielbiam miasto!
Co do sklepu - pstryk.pl, a najlepiej Piotr z Astera [użytkownik Piotr Sawicki-> gdzieś są namiary na niego na forum, dzwonisz, pytasz, zamawiasz, paczka przychodzi, robisz zdjęcia, pokazujesz je nam]
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
gucio-59, nie słuchaj l_uki, on ma doktorat ze złośliwego mieszania ludziom w głowach ;-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
tref, Super, jestem bardzo szczęśliwy. A co do tych wieżowców to ładne na fotkach a tak naprawdę to syf!!! Jestem bardzo rozczarowany Stanami! Kilkanaście negatywów zrobiłem. Aparaty nie są dużo tańsze niż u nas, dlatego nie kupowałem...

[ Dodano: 2007-02-24, 15:51 ]
bEEf, Też jest ok, każdy jest potrzeby! Decyzja dzięki WAM już zapadła w poniedziałek dokonuję zakupu narazie body, a może i objektyw z Waszą oczywiście pomocą. Dzięki!!!

[ Dodano: 2007-02-24, 15:54 ]
Ja i tak lubię ludzi :!: :!: :!:

[ Dodano: 2007-02-24, 15:54 ]
Czy to ten Piot Sawicki http://piotr-sawicki.prv.pl/
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
gucio-59 napisał/a:
A co do tych wieżowców to ładne na fotkach a tak naprawdę to syf!!! Jestem bardzo rozczarowany Stanami!
a ja nie, o ile mierzi mnie zachwycanie się Stanami jako takimi [zachłystuje się wiele osób]- oparłem się temu, ale jeśli chodzi o miasta, możliwości, całą tę specyficzną "kulturę", muzea... Nowy Jork to jest to dla mnie, potem Tokyo (muszę tam być)... Ale na pierwszym planie zawsze zapyziała Warszawa-to mój dom od pokoleń, ukochane miasto. Stany mnie oczarowały, choć widzę wiele wad i bezsensowności tego kraju, oraz debilność niektórych społeczności (ale chciałbym, żeby Polacy byli tak debilni i mięli tak rozwinięty kraj) :-B

[ Dodano: 2007-02-24, 16:00 ]
gucio-59 napisał/a:
Czy to ten Piot Sawicki http://piotr-sawicki.prv.pl/
yyyy chyba nie, nic się nie chwalił! to ten: LINK
kontakt tutaj: LINK
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
tref, Masz rację, ja byłem w Chicago i zwiedziłem 14 stanów po Kalifornię na szybko. A co do zakupu objektywu to co mi polecisz, chciałbym w poniedziałek zamówić wszystko? A jeszcze czy do tego K100 jest możliwość zakupienia pilota :?:

[ Dodano: 2007-02-24, 16:02 ]
A o USA zapraszam na forum www.ewiza.com
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
zestaw startowy taki -> LINK, co do ceny zapytaj Piotra po ile jest w Asterze, bo cennik niedostępny chwilowo publicznie. [w pstryku może być drożej]
Jeśli tylko jedno szkło to LINK, bo wydaje mi się, że chyba droższego 16-45/f4 LINK nie bedziesz potrzebował [da się go dostać za 1500PLN] do amatorskiego focenia (czyt. spacery rodzinne). Do tego kup kartę Secure Digital nie wolniejszą niż UltraII, pojemność sam wybierz LINK
Pilot - kup na alledrogo polską produkcję, wszyscy chwalą, L_uka podaj link.

 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tref, taki zestaw, jak podałeś, można dostać w MM w Łodzi za chyba niecałe 3200.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf, wiem, ale miało być internetowo i pewnie...
MM jest dobre pod względem cen!
gucio-59, a nie możesz jakiegoś marketu dorwać na miejscu? Saturn, MM, może nawet w Euro... ale zapytaj w Aster-foto też!

 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
tref, bEEf, Ok, Dzięki :!: Wszystko sprawdzę do poniedziałku :!:

[ Dodano: 2007-02-24, 16:18 ]
SMCP-DA 18-55mm f/3.5-5.6 ten objektyw mi polecacie na początek? Kupie tylko na razie jeden :cry:

[ Dodano: 2007-02-24, 16:26 ]
pstryk.pl 2599.00 zł*

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach