Tok'Ra  Dołączył: 10 Lip 2006
Kiedy Słońce wstaje nie niebie...
Hmm co za ulga - forum juz zyje :mrgreen: - ale nie mozna sie zalogowac w normalny sposob, bo wyrzuca "Fatal error: Call to undefined function: append_sid() in /common.php on line 215"

Rowniez wejscie do niektorych postow konczy sie takim samym komunikatem.

A zabija mnie zawsze to, ze zawsze dowiaduje sie przy logowaniu, ze mam nieprzeczytane 1000 postow - raz nawet ich szukalem :mrgreen: .

Lub to, ze napisze wiadomosc i gdy naciskam wyslij, to niby nie jestem zalogowany - ale na to jest patent - w przegladarce daje wstecz - raz jeszcze "wyslij", i juz jestem na forum bez koniecznosci ponownego logowania :-) .

Lelum polelum, mozna by to jakos wyleczyc? :mrgreen:
 
amas  Dołączył: 22 Wrz 2006
A w jaki to "nienormalny" sposób można się zalogować? Bo ja prawdę mówiąc, nie wiem w którm momencie zostałem zalogowany - z 8 razy wpisywałem hasło hehe.
Ale faktycznie, obecny engine jest jakiś taki niepewny...
 

Aspius  Dołączył: 18 Wrz 2006
Ja najpierw wpisalem haslo, wywalil blad, dalem wstecz wszedlemw profil i bylem w swoim profilu... potem powrot na strone glowna i juz moge "normalnie" pisac ;)
Grzesiek
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Nie ważne jak, ważne żeby działało :mrgreen:
 

Slava  Dołączył: 25 Kwi 2006
Nie mogę otworzyć żadnych nieczytanych wątków -muszę najpierw dać "oznacz jako przeczytane" a potem moge czytać :-/ No i logowanie też akoś dziwnie hula... Ale dobrze, że działa...
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Aspius napisał/a:
Ja najpierw wpisalem haslo, wywalil blad, dalem wstecz wszedlemw profil i bylem w swoim profilu... potem powrot na strone glowna i juz moge "normalnie" pisac ;)
Grzesiek


Tez sie nie moglam zalogowac - i zrobilam dokladnie taki sam myk... i oto jestem :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Jest dziwnie, ale miejmy nadzieję, że znormalnieje wkrótce ;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
matb napisał/a:
Jest dziwnie, ale miejmy nadzieję, że znormalnieje wkrótce
maiłeś na myśli zwariuje, wtedy będzie "normalnie" - jak to na Pentax@PL ;-)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
matb napisał/a:
Jest dziwnie, ale miejmy nadzieję, że znormalnieje wkrótce ;-)


Albo sie przyzwyczaimy :->
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Zostawmy tak jak jest. Dzięki temu nikt nowy się nie zaloguje. Pentax to system niszowy - tak czy nie? ;-)

[ Dodano: 2007-02-27, 22:42 ]
A niszowy to prawie elytarny - tak czy nie?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
bEEf napisał/a:
Dzięki temu nikt nowy się nie zaloguje.
będziemy handlować kontami zeropostowców i zarobimy na serwer! :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
i może zdążę z czytaniem postów ;-)
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
tref napisał/a:
będziemy handlować kontami zeropostowców i zarobimy na serwer! :mrgreen:
W takim razie może coś napiszę zanim moje konto znajdzie sie na alledrogo wycenione na niebagatelną kwotę 1,50 zł :roll: :-D .

No więc... znamy się mało, więc może ja bym powiedział parę słów o sobie :-D . Urodziłem się w Małkini... w 1937 roku... w lipcu, znaczy w połowie lipca, w drugiej połowie lipca właściwie... dokładnie 17 lipca. No to może tyle o sobie :-D . Czy są jakieś pytania?

P.S.
Kolejka :-B dla wszystkich.
:mrgreen:

P.S. 2
No i popełniłem Fo Pa :-? oczywiście witam wszystkich ;].
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
PiotruśP, o krowa, kura i droga na Ostrołękę, witamy :-B
tref, niezły pomysł teraz to się dopiero forum zetnie jak tylu nowych śpiochów się pobudzi :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotruśP napisał/a:
W takim razie może coś napiszę zanim moje konto znajdzie się na alledrogo wycenione na niebagatelną kwotę 1,50 zł
zanim się przywitam muszę pouczyć/doinformować - tak cenne precjoza sprzedawane będą w ofercie publicznej za cenę minimalną 200PLN, a wraz z malejącą ilością wolnych kont cena będzie rosła (niewidzialna ręka rynku nieco tylko sterowana przez mod) i osiągnie zawrotną cenę dzieł wybitnych artystów: picasa, acd, czy peesszopovitz.

PiotruśP, ale czy już od tego 1937 nieco dorosłeś, czy też jak "mówi" nick nadal rozwój na moim poziomie?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Cytat
PiotruśP, ale czy już od tego 1937 nieco dorosłeś, czy też jak "mówi" nick nadal rozwój na moim poziomie?


tref, to Ty nie wiesz, że Peter the Pan _nigdy_ nie dorasta? I w sielskim życiu małgo chłopca mu tylko Kapitan Hook przeszkadza? :shock:

A swoją drogą to coś dziwnie (rzekłbym nawet "pentaksiarsko") się nam z tymi bajkami na forum robi ostatnio. Bo Z Nibylandii to teraz jest elf Cynamonka, Piotruś Pan wyniósł się do Krainy Oz... To ciekawe gdzie się Dorotka podziewa? Halo, jest na forum Dorotka? Albo chociaż Stalowy Drwal? Fafniak miał kiedyś taki avatar, że za stracha na wróble mógłby spokojnie robić :lol:
 

PiotruśP  Dołączył: 09 Sty 2007
tref napisał/a:
PiotruśP, ale czy już od tego 1937 nieco dorosłeś, czy też jak "mówi" nick nadal rozwój na moim poziomie?
Z niepotwierdzonych jak dotąd źródeł dowiedziałem się, że kiedyś zachowywałem się doroślej :P. Jednak odkąd zacząłem interesować się systemem P i po tym jak trafiłem na to forum poziom dorosłości spadł poniżej średniej krajowej i obecnie jest na bardzo niskim poziomie. Prognozy krótkoterminowe przewidują znaczny spadek ww. czynnika spowodowany zakupem zabawki, zwanej dalej aparatem, w celu zaspokojenia swoich wyimaginowanych potrzeb i chęci zaimponowania przed kolegami. Prognozy długoterminowe wyglądają jeszcze gorzej ;].

Z Tobą tref też jest tak źle?

matb
Niestety Dorotkę widziałem ostatnio 2 miesiące temu i od tamtej pory wszelki słuch o niej zaginął ;].
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
PiotruśP napisał/a:
zakupem zabawki, zwanej dalej aparatem, w celu zaspokojenia swoich wyimaginowanych potrzeb i chęci zaimponowania przed kolegami


Pentaxem imponować? To się nie da... Zapytają jeszcze, czy to tampon jakiś -) W tej materii zdecydowanie lepsze są firmy na C lub na N :-? Od Pentaxa kolegom gul nie skoczy, ale za to sobie można nieźle ego podnieść :mrgreen:
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
mimo wszystko nie zakleję loga :) Ha!

"ELYTA" się tworzy drodzy Państwo! Tak ma być :)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
PiotruśP napisał/a:
Z Tobą tref też jest tak źle?
gorzej! :mrgreen:
matb, nie zroxumiałeś mnie - przeczytaj dokładnie mój poprzedni post a zrozumiesz, że wiem o co chodzi we wspomnianej bajce :mrgreen:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach