deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
jitt, na 3-ciej stronie jest coś takiego
 

lobo  Dołączył: 30 Kwi 2009
bEEf napisał/a:
Proszę członków "grup regionalnych", żeby zdeklarowali się, kto przyjmuje na siebie odebranie przesyłki i zorganizowanie spotkania w celu rozpropagowania dalej.

Mogę wziąć na siebie Warszawę.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ok, post z listą dolinkowany w pierwszym poście, grupa Krakowska dodana, naczelnicy wyróżnieni.
 
aron  Dołączył: 16 Sie 2008
wpłacone oczywiście
 

bobek  Dołączył: 26 Mar 2008
przelew poszedl, komu podeslac adres bo nie odbiore niestety bezposrednio?
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
bobek, adresy do mnie ale będę je zbierał jak już zamówię, wtedy będę wiedział ile zostanie złotówek i ile będzie trzeba ewentualnie dopłacić na wysyłki krajowe.
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
Hmm mała zmiana mój nick to Ynciol nie Yncion :) wiem...dziwny ten nick strasznie.
Kasa poleciała, jeżeli z Katowic nikt się nie zdeklaruje to ja mogę przyjąć z tym, że jestem z Rybnika i nie wiem kiedy do Katowic to będę mógł podrzucić.

Pozdrawiam
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Hm, to może ja zostanę koordynatorem katowickim?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dobra, jorge, zaznaczam Ciebie.

[ Dodano: 2010-06-18, 17:04 ]
Ynciol, sorki, poprawione
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
Ok, więc jak przesyłka wyląduje u Ciebie, skorzystam (mam nadzieję) z cieplutkiego dnia i moplikiem se podjadę do Katowic! :)

bEEf no problem
 

Arczibandit  Dołączył: 25 Maj 2007
Poszło
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Ja również wpłaciłem, mam nadzieje ze nie jest za pozno, dopiero teraz mialem dostep do Internetu.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Żeby nie przedłużać założyłem za kilka osób, które jeszcze nie wpłaciły lub przelew jest w drodze, i kliknąłem zamówienie.

Lenswork powiedział tyle: "Dear Robert,
Thank you for your order. Your order number is 34327.
Your total is $294.00. Thank you for your business."

A paypal: "Kurs przeliczania walut PayPal na dzień 19 czerwca 2010: 1 Złoty polski = 0,297939 Dolary amerykańskie"

I oczywiście rachunek się zgadza bo z paypala ubyło mi -986,78 zł.

Daje to 42,9zł na głowę jeśli nie dojdą żadne podatki a z tego co pisali koledzy nie powinno nic takiego nas spotkać. Wtedy być może kasy wystarczy nawet na rozesłanie po kraju :mrgreen: Chyba nieźle bo zamawiając samemu tydzień temu (książka 12,95 + przesyłka 17) wyszło by 100zł.

No to teraz czekamy. Jak dostanę jakąkolwiek informację to oczywiście wam ją przekażę.

Czekam na ostatnie wpłaty :->
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Poszła wpłata i ode mnie.

PS: taka mała prośba, dawajcie na przyszłość realistyczne terminy, albo tak jak teraz załóżcie za tych, co nie mają możliwości śledzić codziennie tematów.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Gwiazdor napisał/a:
PS: taka mała prośba, dawajcie na przyszłość realistyczne terminy, albo tak jak teraz załóżcie za tych, co nie mają możliwości śledzić codziennie tematów.

Gwiazdor, chodziło o to, żeby załapać się na promocję.
Lista uzupełniona.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ponownie uzupełniłem listę wpłat. Pozostał jeszcze karmazyniello i radekone.
 

tapirek  Dołączył: 14 Wrz 2006
Mogę się zająć dystrybucją w Kraku.

Aaaa... widzę, że już się zaoferował jitt... jakbyś nie mógł czy coś, to ja chętnie...
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ok, doszły wpłaty od wszystkich. W imieniu deckarda dziękuję za sprawne wpłacanie :-)
Deklarujcie się, kto zostanie koordynatorem pozostałych grup.
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
tapirek, jak na razie we dwójkę się musimy tylko dogadać, więcej z Krakowa nikogo nie ma ;-)
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Właśnie, właśnie, szybko poszło. Dziękuję!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach