mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Nadal podtrzymuje propozycje koordynacji Trójmiasta. Chyba, że ktoś inny by wolał.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
mateo_m, ok, zaznaczyłem Cię.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Dostałem emaila, paczka w drodze, możecie śledzić:

"Dear ROBERT **********,

This ship notification is being sent to you by the U.S. Postal Service at the request of MAUREEN GALLAGHER. If the "Shipped To" address information is not correct, please contact the Shipper.

Note To Recipient: Your order has shipped. -Shipping

A package with a Click-N-Ship label created on usps.com containing the following information is scheduled to be shipped on 06/22/2010.

From:
MAUREEN GALLAGHER
LENSWORK PUBLISHING
909 3RD ST
ANACORTES WA 98221-1502

Shipped to:
ROBERT **********
*************
WROCLAW
POLAND 54-616


Type of Service: Priority Mail International Large Flat Rate Box
Label Number: CJ165433079US

To check on the delivery status of your package, please go to Track and Confirm at www.usps.com .

Thank you,
United States Postal Service"
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Polscy wydawcy powinni tu zaglądać częściej - taka pi razy drzwi społeczność ma niezłą siłę nabywczą właściwie, zwłaszcza w odniesieniu do książek, które nie są towarem masowym ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
guerilla, no to symptomatyczne. Wystarczy hasło i przez granicę "szmuglujemy" tony materiału i sprzętu foto, albumy foto, ksiażki foto.

Tylko, że w naszym przypadku nikt na tym nie zarabia i godzimy się na dlugi czas realizacji, czy inne nieprofesjonalizmy czynu społecznego.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
Jak tam nasz stuff?
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
USPS napisał/a:
Your item left the United States from ISC SAN FRANCISCO (USPS) at 10:24 AM on June 25, 2010. Information, if available, is updated periodically throughout the day. Please check again later.
:roll:
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Aleście niecierpliwi, zobaczcie ile trwają inne akcje ściągania czegoś z USA... :-P

A poważnie: wygląda na to, że paczka dziś dotarła z tym, że na adres zameldowania a nie jak było zamówione na adres pracy. Użyli adresu z "Bill to" zamiast "Ship to". Ja tam nie mieszkam ale na szczęście to to samo miasto. Wieczorem tam dotrę i potwierdzę, że to nasza paczka oraz podam więcej informacji.

[ Dodano: 2010-06-30, 14:44 ]
Tak czy inaczej proszę przedstawicieli grup oraz jedynaków o adresy do wysyłki na PW.

[ Dodano: 2010-06-30, 18:57 ]
Wszystko ok, książki są u mnie :)
Postaram się od jutra wysyłać dalej.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
deckard uuuał - szybko dotarły :mrgreen:
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Też jestem pozytywnie zaskoczony. No i kamień z serca bo wszystko jest całe, ilość odpowiednia :mrgreen:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
:-D
 
Ynciol  Dołączył: 15 Paź 2008
no no naprawdę miłe zaskoczenie z terminem...nic tylko czekać na newsa kiedy będą w Katowicach :P
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Grupowe zamówienia udało mi się wysłać wczoraj (nie wiedziałem, że na całodobowej poczcie we Wrocku w godzinach 21-22:30 liczba osób w kolejce nie spada poniżej 15). Mam jeszcze do wysłania 4 pojedyncze bo mi kopert brakło. Tak czy inaczej będą u Was pn-wt.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
deckard, niech ci bozia w dzieciach wynagrodzi ;-) :-B
 

wawer1  Dołączył: 20 Kwi 2006
Może ktoś kupił za dużo:D? Generalnie z chęcią odkupię...
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Z przegrzania zapomniałem, że nikt z Częstochowy się nie zgłosił na koordynatora i nie podał adresu. Panowie?
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
deckard, już poszło na pw.
 

jitt  Dołączył: 07 Mar 2008
melduję, że grupa krakowska otrzymała już dwa egzemplarze :-D

[ Dodano: 2010-07-05, 11:41 ]
tapirek, PW
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Katowice też dostały.
 

lobo  Dołączył: 30 Kwi 2009
Warszawa jest.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach