bobek  Dołączył: 26 Mar 2008
Czyli jak dobrze licze pewnie kolo 17 -18$ (50zl za sama przesylke do polski + 10zl za poczte polska) mozna liczyc :-) ...jak najbardziej za.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dobra, wieczorem dopiszę resztę, która się zgłosi i zrobię zarys "grup regionalnych".
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
bEEf napisał/a:
Dobra, wieczorem dopiszę resztę, która się zgłosi i zrobię zarys "grup regionalnych".


Ja mam siostre w Warszawie ktora moglaby odebrac. Nie wiem znam jej grafiku odwiedzin rodzicow w Czestochowie ale jak sie karmazyniellowi nie spieszy to mozemy przysepic na przesylce :-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Ja mogę zrobić za łącznika Kraków-Katowice. By mnie to kosztowało 8 zł w obie strony :-)
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
Jeśli to ma jakikolwiek sens dla kogokolwiek, to będę jechał samochodem z Warszawy do Zamościa 17 lipca, a wracał z Zamościa do Bielska-Białej jakieś cztery dni później. Mogę coś podebrać, ale od razu mówię, że w Warszawie będę miał może z 10 minut na lotnisku... A potem w drogę.
 

alekw  Dołączył: 27 Wrz 2007
A ja przy tej okazji chetnie sie spotkam w wiekszym gronie czy to w Czestochowie czy w BB :-)
 

karmazyniello  Dołączył: 05 Lut 2008
Ja też bym się chętnie spotkał przy okazji odebrania książki, tym bardziej że mam z Tobą alekw coś na wymianę ;-)

[ Dodano: 2010-06-16, 14:55 ]
A może by tak zakotwiczyć gdzieś na południu kraju, na wieczorek zapoznawczy :-> :-B :?:

[ Dodano: 2010-06-16, 14:56 ]
horhe, radekone, alekw, wojtekk i kto tam jeszcze chętny, co wy na to :?:
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
karmazyniello, podpisuję się.

Może skorzystać z tej okazji lub podobnej: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=30922 ?
 

wojtekk  Dołączył: 17 Lip 2006
jorge.martinez napisał/a:
Może skorzystać z tej okazji lub podobnej: http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=30922 ?


Wspaniale! Ja jestem za. Będę tam, a więc chętnie upiwkuję się ze wszystkimi, którzy odważą się przyjechać. :D
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Również proszę o dopisanie :)
Gdańsk!
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
karmazyniello napisał/a:
beef, składasz zamówienie

Nie, obstawiam, że deckard, albo ktoś z najliczniejszych grup - Warszawa/Katowice. To będzie miało największy sens.

[ Dodano: 2010-06-16, 19:33 ]
Uaktualniłem, zweryfikujcie:
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=702014#702014

[ Dodano: 2010-06-16, 19:38 ]
karmazyniello napisał/a:
Ja też bym się chętnie spotkał przy okazji odebrania książki, tym bardziej że mam z Tobą alekw coś na wymianę

To co, zamawia któryś z "południowców"? Popieram przedmówców, żeby jeszcze dziś popchnąć akcję :-) Ja muszę teraz spadać, zajrzę za dwie-trzy godziny.
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
deckard napisał/a:
tatsuo_ki, obecnie cena książki to 10$ (to chyba na chwilę promocja) i przy 15 zamówieniach koszt wysyłki ze stanów to 64$. Z tego co pamiętam dla 20 sztuk to też 64$. Z tego co pisał dzerry dojdzie jakieś drobne cło (nie wiem ile) oraz rozsyłka po kraju.

Za książki nie powinno być żadnego cła, ani podatku. Niedawno kupowałem archiwalne numery LensWorka i nic mi nie naliczyli (a kwota była większa, niż teraz płacimy ;-) ). Chociaż z naszymi celnikami, to nigdy nic nie wiadomo :roll:
 

mateo_m  Dołączył: 17 Maj 2007
Chętnie podejme się rozprowadzenia po Trójmieście
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
Jeśli nie za późno to mnie też dopiszcie. Trójmiasto, chociaż w praktyce Kwidzyn, ale sobie dojadę. ;-)
 

lobo  Dołączył: 30 Kwi 2009
Gwiazdor, chyba jeszcze nie jest za późno.

bEEf napisał/a:
To co, zamawia któryś z "południowców"?

Rzuciłem PW do deckarda - jako pierwszy zadeklarował się z chęcią złożenia zamówienia. W razie potrzeby mogę zamówić ja.
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
lobo, odpiszę tutaj. Ja mogę zamówić ale z Wrocławia jestem sam i wtedy będzie najwięcej rozsyłania po Polsce. Dlatego jest pomysł aby zamówił ktoś z miasta gdzie jest najwięcej chętnych i wtedy trochę zaoszczędzimy na Poczcie. W tej chwili wg listy bEEf'a najwięcej mają Katowice i Warszawa, ale chyba po dopisaniu wszystkich na czoło wysunie się Trójmiasto.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Dopisałem Gwiazdora. Trójmiasto remisuje z Warszawą i Katowicami. To jak? Południowcy?
 

Arczibandit  Dołączył: 25 Maj 2007
Poproszę o dopisanie mnie do listy trójmiejskiej.

Prowadzimy :)
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
A ma ktoś z was ochotę złożyć zamówienie? :)
 
aron  Dołączył: 16 Sie 2008
Można się jeszcze dopisać czy już po ptakach?

Edit:

O, widzę siebie już dopisanego na liście, dzięki!


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach