roket  Dołączył: 15 Lis 2008
Fajny film o motoryzacji w PRL-u i nie tylko Motór
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
roket napisał/a:
gucio-59, Ja na wypady za miasto , mam coś takiego rocznik 1958 tyle że ten na zdieciu to rocznik 57 mój jest w kolorze khaki i też odrestaurowany. Obrazek


A to ja - fotka z malpki ;)
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
mily, szacun :-D
 

Pietras  Dołączył: 30 Kwi 2007
mily, duży hejt.

Jeszcze mi powiedzcie że zaraz ktoś wyskoczy z indianem to się chyba popłacze z zazdrości :-)
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
mily, A ty Miłosz czasami nie wracałeś zemną z Mrągowa Junakiem gubił olej ,w chyba 96r.
    Ja jechałem Kawasaki ltd 750 czerwoną :?: .
    Jeżdziło się na zloty do Polanowa. :-B
    Poznajesz te maszyny, zdjęcie jest zrobione w 1995 r w Polanowie .
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
o w morde, moj junak :D:D:D

w 96 chyba nie moglo to byc prawda - bo jak mnie pamiec nie myli sprzedalem tego janka kumplowi, a sam pomykalem uralem. A poza tym, serio nie pamietam, zebym kiedys wracal z mragowa w wiekszej ekipie. Jesli dobrze mysle, to mogles jechac z moim kumplem Fryta. Taki w dlugich ciemnych wlosach, z nosem indianina ;)

tak czy siak niezle jaja ;) zapewne musimy sie znac - ale za grzyba teraz nie kojarze ;) Na focie widze mojego junaka, mojego malucha, junaka kumpla i honde tez kumpla - wiec skoro twoj bajk stoi obok - to zapewne moglismy spozywac wspolnie alkohol :-B
 

roket  Dołączył: 15 Lis 2008
mily,
Cytat
wiec skoro twoj bajk stoi obok - to zapewne moglismy spozywac wspolnie alkohol :-B
Tak daliśmy ostro w palnik , nawet w jednym namiocie ,były dziewczyny Gośka siostra Pawła ,ja byłem z kumplem takie długie bląd włosy, kawał chłopa .

    Cytat
    Taki w dlugich ciemnych wlosach, z nosem indianina ;)
Taak to on czyli Fryta zamiast siedzenia miał zwinięty szary koc , Junak totalnie zakatowany oczywiście brak papierów jechał z dziewczyną ,oprócz mnie jechał jeszcze kumpel na Virago 750 ach co to była za jazda niczym z filmu (Easy Rider) no wiesz niebiescy po pikniku urządzali niezłe zasiadki, ale jakoś dojechaliśmy ,ech kiedyś to spaliny nawet ładniej pachniały.Pozdrawiam. :-B
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
mily, świetna maszyna... Gratulacje... :!: :roll:

[ Dodano: 2009-02-08, 15:28 ]
A coś takiego nie jest ciekawe...?

lub...
 

mily  Dołączył: 19 Kwi 2006
roket napisał/a:
mily,
Cytat
wiec skoro twoj bajk stoi obok - to zapewne moglismy spozywac wspolnie alkohol :-B
Tak daliśmy ostro w palnik , nawet w jednym namiocie ,były dziewczyny Gośka siostra Pawła ,ja byłem z kumplem takie długie bląd włosy, kawał chłopa .

    Cytat
    Taki w dlugich ciemnych wlosach, z nosem indianina ;)
Taak to on czyli Fryta zamiast siedzenia miał zwinięty szary koc , Junak totalnie zakatowany oczywiście brak papierów jechał z dziewczyną ,oprócz mnie jechał jeszcze kumpel na Virago 750 ach co to była za jazda niczym z filmu (Easy Rider) no wiesz niebiescy po pikniku urządzali niezłe zasiadki, ale jakoś dojechaliśmy ,ech kiedyś to spaliny nawet ładniej pachniały.Pozdrawiam. :-B

hehe, widzisz, moja pamiec jest zawodna, byc moze zbyt duzo oranzady w tym polanowie bylo, albo zatrulem sie kielbaska ;)

A odnosnie tego junaka - to Fryta dal rade w pol roku doprowadzic go do stanu ostatniej tragedii. A papiery to byly - ale na bank nie mial prawa jazdy :D

Gucio - to pierwsze superfajne, to drugie - nudnawe... teraz takich pelno ;) przejadlo mi sie ;)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
mily napisał/a:
przejadlo mi sie
to z 2005 Lesko...a no jest tego pelno...



i coś takiego też w Chicago na paradzie...

 

piotrecius  Dołączył: 31 Gru 2006
Ostatnio mi się taka zabaweczka bardzo podoba :-) . Miażdży Smarta ;-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Znamy już wyniki prestiżowego konkursu "Engine of the Year". Jury złożone z 65 dziennikarzy z 32 krajów przyznawało nagrody. Jednostka 1,4 TSI zwyciężyła aż w 3 kategoriach - najbardziej prestiżowej - "najlepszy silnik roku", "zielony silnik roku" oraz "silnik roku o pojemności od 1 do 1,4 litra"! Taki właśnie mam :lol: :lol: :lol:
 
Karol Popik  Dołączył: 29 Sie 2008
Moje ulubione auto to Volvo 850, rocznik 1996 (skórzana tapicerka, podgrzewane fotele, elektrycznie sterowane szyby i lusterka, ABS, klimatyzacja, telefon stacjonarny ma desce rozdzielczej itp). 8-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Karol Popik napisał/a:
Volvo 850
... 250KM pod maską, też bardzo mi się podobało to autko, jeżdżą do dziś... :lol:
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Karol Popik napisał/a:
telefon stacjonarny ma desce rozdzielczej

WOW! I kabel się sam ciągnie za nim?
:-P :evilsmile: :mrgreen:

 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Arti napisał/a:
I kabel się sam ciągnie za nim?

może ma odbierak taki jak w trolejbusach i ciągnie z sieci napowietrznej

(szkoda tylko że teraz większość kabli telekomunikacyjnych jest pod ziemią :-P )
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Bo on jest stacjonarny ale tylko jak samochód stoi ;-)
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
a jak jeździ to jest telefon mobilny, czyli mobile phone :evilsmile: (nie mylić z tzw. "komórką" czyli telefonem komórkowym, czyli telefonem przenośnym działającym w sieci komórkowej) :-P
 
Karol Popik  Dołączył: 29 Sie 2008
To jest telefon satelitarny, a nie stacjonarny sorry. :oops:
 
256mb  Dołączył: 26 Maj 2008
Byłem dzisiaj w MM kupić kartę SD i przed sklepem zobaczyłem takie coś

http://www.motors.romet.p...kle/art360.html


Harley marki Romet. Czy ktoś wie co to za dziwo? Wyglądał zachęcająco. Duży, solidny i chciałoby się na niego wsiąść.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach