BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
  [K100D] Zwrot PENTAX K100D
Muszę odesłać swój aparacik do sklepu www.acris.pl, gdyż nie ma w pudelku instrukcji obsługi i gwarancji w j. polski, po prostu nie ma nic, a na stronie internetowej podają, że w zestawie ma być wszystko, bardzo dziwne. Szukam nadal taniego K 100D z kitem, ponoć jakiś Piotr zajmuje się sprzedażą tych aparacików :cry:
 

Kcysiu  Dołączył: 13 Paź 2006
Hejka, mysle ze ten temat Ci pomoze http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=2220
a w szczegolnosci jego pierwszy post ;-)
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ów Piotr S "reprezentuje" Aster-Foto. Sprzęt ma wszystko co trzeba (wiem, bo sam kupowałem), czyli instrukcję, polskie gwarancje na body i obiektyw i co tam jeszcze ma być. Teraz na alledrogo mają zestaw kitowy za 2289zł + przesyłka. Na aukcji znajdziesz namiary na Piotra, jeśli przez PW nie znajdziesz.
 

Tok'Ra  Dołączył: 10 Lip 2006
Jesli masz plytke CD - to pewnie tam jest plik pdf z instrukcja PL - to wystarczy - wersja papierowa nie jest juz prawnie wymagana.
Druku gwarancji tez nie ma potrzeby posiadac w obecnym prawie Unii Europejskiej - konieczna jest za to faktura zakupu. Nie wiem jak to dziala w Pentax Polska - ale np. kazdy produkt marki Acer (65% rynku notebookow w Polsce) nie ma druku gwarancji :mrgreen: Wystarczy faktura, a gdy problem - zglaszasz go przez infolinie i kurier sprzet zabiera na nastepny dzien.

Ale jak sie czujesz niepewnie z tym.... to masz 10 dni na odeslanie produktu kupionego przez internet. Sklep ma troche wiecej na ...oddanie kasy :roll: Bardziej bym sie martwil obecnoscia BF/FF czy hot i martwych pixeli w aparacie, bo czesto nastepny zakup bywa bardziej pechowy :mrgreen:

 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Tok'Ra, Bez obawy z tym pechem bo w niego nie WIERZĘ, a tak naprawdę to nie wiem co oznacza słowo "pech".
matb, Kcysiu, Dzięki serdecznie, sprawdzę i znalałem za 2379,-PLN z przesyłką PENTAXA K 100D z "kitem"
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
gucio-59 napisał/a:
znalałem za 2379,-PLN z przesyłką PENTAXA K 100D z "kitem"
To jednak oferta Piotra i Aster'a będzie tańsza. A poza tym firma pewna i sprawdzona, w klubie polecana. Może nawet od Piotra się na "rabacik dla klubowiczów" załapiesz? Jakby co, to fakturę też dają. I instrukcję mam jak najbardziej papierową!
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
matb, A ja już zamówiłem za 2394 zł z przesyłka (15zł) i z polską instrukcją, dzięki za pomoc w środę powinien być z kitem, a do Piotra nie mogę się dodzwonić od rana.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
Jesli masz plytke CD - to pewnie tam jest plik pdf z instrukcja PL - to wystarczy - wersja papierowa nie jest juz prawnie wymagana.
Tok'Ra, ok, ale nic z tych rzeczy. W pudełku od kasetki leży sobie śliczna grubachna instrukcja w j. polskim (i tylko po polsku - nie żaden skrótowiec w 15 językach - porządne wielkie tomiszcze). To była pierwsza rzecz, którą ujrzałem po otworzeniu opakowania i pierwsza, która mnie nastawiła pozytywnie do aparatu :-) Gucio 59 miał rację, że oddał (choć ja pewnie bym zostawił, nie chciało by mi się), bo to na 100% nie był sprzęt od oficjalnego dystrybutora... Albo jakiś poserwisowy.. Ogólnie - podejrzana sprawa.
 

bob*  Dołączył: 22 Kwi 2006
Ja dzisiaj odebrałem GX-1S i tradycyjnie zgodnie z moim pechem niedość że instrukcja jest na płycie w pdf to pochodzi od modelu GX-1L :shock:

[ Dodano: 2007-03-02, 23:21 ]
Do kolegi Tok'Ra:
Nie mogę nic wysłać poprzez nasze forum bo pokazuje jakiś błąd więc publicznie poproszę o tą instrukcję, mój mail: benia1970[wytnijto]@gmail.com
Dziękuję
 
chemik  Dołączył: 29 Kwi 2006
bob* - sie nie dziw - tak jest ;-) U mnie tez dali na płytce w pdf do 1L. Jak się zapytałem czy mają do 1S to gościu stwierdził, że wiele się nie różnią :mrgreen:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
lol!!!!!
a ja mam od gx-1s :))))) była sobie na płycie.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
bEEf, Masz rację, bo i opakowanie było stare i niektóre dodatki też rozpakowane, więc odesłałem a nowy już jest w UPS w Rzeszowie w poniedziałek dowiozą. Instrukcję zawsze można zabrać do plecak, i zawsze się przyda w ternie, często tak robię i do inej zaglądam.

[ Dodano: 2007-03-03, 12:17 ]
bob*, Odeślij i przed zakupem zadzwoń, aby się upewnić czy jest w zestawie instrukcja obsługi (PL).
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
TomiTom napisał/a:
lol!!!!!
a ja mam od gx-1s :))))) była sobie na płycie.

Farciarzu - I HATE YOU ;-)
Ja miałem do GX-1L (w języku Goethego drukiem i w naszym na płycie) ale pomimo mojej lamowatości wrodzonej doszedłem drogą dedukcji oraz metodą prób i błędów do tego co się naciska żeby pstryknęło :mrgreen: Menu Samsunga jest proste i łatwo przyswajalne. Do instrukcji zajrzałem do tej pory dwa, trzy razy. Ale nie powiem - miło by było ją mieć.
 
Rysiek  Dołączył: 08 Lip 2006
Witam serdecznie.
Mam instrukcję do GX-1S w pliku pdf (7,3 MB) - z przyjemnością się nią podzielę - proszę zainteresowanych kolegów na PW.
Pozdrawiam
Rysiek
 

bob*  Dołączył: 22 Kwi 2006
Mi już pdf podesłał kolega Tok'Ra. Widzę że bardziej można liczyć na pomoc koleżeńską niż na sprzedawcę, które gadał że 1s niewiele różni się od 1L :cry: chociaż jak obiecał w poniedziałek się wyjaśni. Poza tym sprzedawca bez zastrzeżeń [cyfrowe.pl - jakby kogoś interesowało]
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
bob*, Tak to bywa z tymi sprzedawcami, a forum po to jest aby mżona było na siebie liczyć i pomagać... :-D
 

Lebiad  Dołączył: 20 Lut 2007
Instrukcja do Gx-1s
A u mnie pdf nazywa się gx-1l a w środku gx-1s. Takie czary.
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Mam już swój aparacik PENTAX K 100D z "kit" i instrukcję (PL) wszystko tak jak pisali na stronie internetowej sklepu http://www.transit.pl POLECAM!!! :-D :-D :-D
 

Meggido  Dołączył: 05 Mar 2007
gucio-59 napisał/a:
Mam już swój aparacik PENTAX K 100D z "kit" i instrukcję (PL) wszystko tak jak pisali na stronie internetowej sklepu http://www.transit.pl POLECAM!!! :-D :-D :-D


Ja też nabyłem. Na razie jest dobrze. ;)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Meggido, Jest dobrze, tylko ta instrukcja za gruba :shock:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach