whitesmoke  Dołączył: 14 Lip 2008
xrog napisał/a:
denvi napisał/a:
Ta konkretna impreza to nie "wielka bzdura" tylko "skandaliczne faux pas"


Zgadzam się. To gafa, faux pas, niezręczność, brak wyczucia lub "wypadek przy pracy".
Autor zdjęcia wykorzystał to i wypuścił w świat zdjęcie, które dyskredytuje wspomagających ideę celebrytów i sam Unicef. Dla mnie to zdjęcie "by WhiteSmoke" po prostu śmierdzi.


Xrog - rozumiem, że znasz od podszewki "rynek" eventowy i celebrytów. Wiesz, ile się płaci za przyjście "znanych" na event? Wiesz jak takie imprezy wyglądają z bliska? Wiesz jaka jest proporcja zebranych pieniędzy do wydanych? Nie jestem dziennikarzem śledczym który zbiera dowody. Jestem fotografem który ma przynieść do redakcji zdjęcie ilustrujące wydarzenie. Tak się składa, że całkiem bystrym.
Pozdrawiam.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
whitesmoke napisał/a:
Jestem fotografem który ma przynieść do redakcji zdjęcie ilustrujące wydarzenie. Tak się składa, że całkiem bystrym.


Może nie zauważyłeś - wcześniej napisałem, że nie oceniam ciebie, tylko zdjęcie. Możesz pisać o imprezie, że jest "wielką bzdurą", a ja mogę tak samo pisać o twoim zdjęciu.
 

whitesmoke  Dołączył: 14 Lip 2008
xrog - oceniając zdjęcie przez pryzmat swojego światopoglądu słowami "zdjęcie by ......... po prostu śmierdzi" oceniasz fotografa który je wykonał. Mnie lub jakiegokolwiek innego fotografa Czy klapki na Twoich oczach są tak ciemne i wąskie, że nie dostrzegasz powiązań? Wypada mi tylko Ci współczuć. Reporter nie jest maszynką bezmyślnie naciskającą spust migawki - wszystko co robi i stara się opublikować jest w mniejszym lub większym stopniu odzwierciedleniem jego sposobu patrzenia i wrażliwości na pewne rzeczy. Zrób mi i innym przysługę i nie zaśmiecaj już wątku.
Pozdrawiam

EDIT: Dodam, że wypisując co Ci leży na wątrobie w takim tonie obrażasz nie tylko mnie ale i jedziesz po nazwie WhiteSmoke - google zaindeksowało Twoją pejoratywną wypowiedź i uwierz - gdybyśmy mieszkali w bardziej praworządnym kraju nie skończyłbym na "pouczeniu" Cię na forum.
EOT

Sebastian napisał/a:

Zdjecie nie jest nowe, ma chyba z rok, ale dzis na nie wpadlem i przysiadlem. Kurcze, ogromne wrazenie na mnie zrobilo. Gratulacje dla autora, ktory bywa czasami na tym forum.


Przez powyższe bym zapomniał ;-( dzięki za miłe słowo i wyciągnięcie takiego kotleta ;-) )
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
whitesmoke napisał/a:
xrog - oceniając zdjęcie przez pryzmat swojego światopoglądu słowami "zdjęcie by ......... po prostu śmierdzi" oceniasz fotografa który je wykonał.


Powtórzę jeszcze raz: oceniam zdjęcie, nie fotografa. Będąc fotografem musisz być na to gotowy, że nie wszystko co publikujesz będzie się podobać.

whitesmoke napisał/a:

Reporter nie jest maszynką bezmyślnie naciskającą spust migawki - wszystko co robi i stara się opublikować jest w mniejszym lub większym stopniu odzwierciedleniem jego sposobu patrzenia i wrażliwości na pewne rzeczy. Zrób mi i innym przysługę i nie zaśmiecaj już wątku.


Reporter to nie święta krowa, jego światopogląd też nie jest obowiązujący. Inni też mają prawo do wrażliwości, patrzenia i wyrażania swoich poglądów, nawet kosztem "pouczania" przez reporterów. Zabraniając mi tego czego sam się domagasz, kim jesteś?
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
whitesmoke napisał/a:
uwierz - gdybyśmy mieszkali w bardziej praworządnym kraju nie skończyłbym na "pouczeniu" Cię na forum

Bardzo proszę bez takich wycieczek. Chyba się trochę zagalopowałeś.
I w ogóle przestaje mi się podobać kierunek, w którym zmierza ten wątek.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Proszę o zamknięcie tego wątku.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
To chyba najlepsze wyjście w tej sytuacji.
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
whitesmoke napisał/a:
Dodam, że wypisując co Ci leży na wątrobie w takim tonie obrażasz nie tylko mnie ale i jedziesz po nazwie WhiteSmoke - google zaindeksowało Twoją pejoratywną wypowiedź i uwierz - gdybyśmy mieszkali w bardziej praworządnym kraju nie skończyłbym na "pouczeniu" Cię na forum.


Whitesmoke.

Bardzo mi przykro czytac cos takiego w twoim wykonaniu. Nie spodziewalbym sie.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach