Które zdjęcia zasługują na miano zdjęcia czerwca? Możesz wybrać trzy zdjęcia.
1
2% Complete
10 (2%)
2
10% Complete
49 (10%)
3
0% Complete
3 (0%)
4
1% Complete
5 (1%)
5
3% Complete
16 (3%)
6
2% Complete
13 (2%)
7
0% Complete
0 (0%)
8
0% Complete
1 (0%)
9
1% Complete
8 (1%)
10
0% Complete
3 (0%)
11
0% Complete
1 (0%)
12
2% Complete
11 (2%)
13
0% Complete
1 (0%)
14
0% Complete
0 (0%)
15
3% Complete
15 (3%)
16
1% Complete
5 (1%)
17
0% Complete
0 (0%)
18
0% Complete
0 (0%)
19
0% Complete
4 (0%)
20
1% Complete
5 (1%)
21
0% Complete
3 (0%)
22
0% Complete
0 (0%)
23
1% Complete
9 (1%)
24
0% Complete
0 (0%)
25
0% Complete
4 (0%)
26
0% Complete
2 (0%)
27
4% Complete
19 (4%)
28
0% Complete
4 (0%)
29
1% Complete
5 (1%)
30
1% Complete
5 (1%)
31
0% Complete
1 (0%)
32
0% Complete
3 (0%)
33
11% Complete
55 (11%)
34
0% Complete
1 (0%)
35
1% Complete
7 (1%)
36
8% Complete
42 (8%)
37
7% Complete
36 (7%)
38
0% Complete
3 (0%)
39
0% Complete
3 (0%)
40
1% Complete
6 (1%)
41
0% Complete
2 (0%)
42
4% Complete
21 (4%)
43
0% Complete
2 (0%)
44
1% Complete
5 (1%)
45
4% Complete
23 (4%)
46
0% Complete
2 (0%)
47
0% Complete
2 (0%)
48
5% Complete
25 (5%)
49
0% Complete
2 (0%)
50
0% Complete
4 (0%)
51
2% Complete
14 (2%)
52
2% Complete
13 (2%)
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
tomekl napisał/a:
każdy lansuje swoje;-)

Każdy ocena podług siebie.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
plwk napisał/a:
Kolejna teoria spiskowa.

Charakterystyczne zachowanie trolli - napuszczac ludzi na siebie. Bez dowodow, ale za to jak trafnie!
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
mertel napisał/a:
Czy tak trudno się powstrzymać od komentarzy, do czasu zakończenia głosowania?


Może dla odmiany nie zabraniać komentarzy? Przynajmniej jest ciekawiej. To nie jest przecież konkurs o złote kalesony.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
A czemu ma byc ciekawiej? Czy taka jest fukncja tego watku?

komentowanie zdjec w momencie, jesli autorzy maja byc anonimowi i w zwiazku z czym nie moga sie bronic, nie jest fair.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
mygosia napisał/a:
jesli autorzy maja byc anonimowi
Niestety nie są. Kilka ze zdjęć było pokazane już wcześniej w innych wątkach. Moim zdaniem wypadałoby to w jakiś sposób uregulować.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
mygosia napisał/a:
komentowanie zdjec w momencie, jesli autorzy maja byc anonimowi i w zwiazku z czym nie moga sie bronic, nie jest fair.


A już chciałem pochwalić kilka zdjęć. No trudno.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pochwalisz za 5 dni i 2 i pół godziny.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Dada napisał/a:
Moim zdaniem wypadałoby to w jakiś sposób uregulować.
Dada, nie ma problemu. Pod warunkiem, ze bedziesz kazde zdjecie weryfikowal, a jesli bedzie trzeba, poswiecisz oczami, gdy wygra zdjecie, ktore przemknelo sie przez sito.
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
To nie chodzi o weryfikację. Wydaje mi się, że na tyle poważnych uczestników mamy, że jeżeli wyraźnie napisze się, że nie mogą brać udziału w konkursie zdjęcia wcześniej wystawiane na forum (w dodatku komentowane i posiadające jak gdyby wstępną ocenę) to podejdą do tego poważnie.
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
Dada, no ja Cie prosze...

8-)
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
Dada napisał/a:
To nie chodzi o weryfikację. Wydaje mi się, że na tyle poważnych uczestników mamy, że jeżeli wyraźnie napisze się, że nie mogą brać udziału w konkursie zdjęcia wcześniej wystawiane na forum (w dodatku komentowane i posiadające jak gdyby wstępną ocenę) to podejdą do tego poważnie.


A nie uważasz że wtedy zamiast 50-paru zdjęć będzie 15 albo mniej bo ludzie będą woleli swoje zdjęcie pokazać niż czekać na konkurs o tzw. "złote kalesony" ?
Po co wprowadzać dodatkowe obostrzenia ? przecież konkurs ma się dobrze i wygrywają w nim naprawdę dobre zdjęcia - no chyba że masz jakąś teorię spiskową ?
Ja widzę tu kilka zdjęć które już na forum widziałem... i co z tego ? głosuje na te co mi się podobają - czyje to zdjęcia nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia :)
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Nightcom, niby masz rację, ale ktoś ustalił na początku zasady, więc trzeba było wtedy protestować a nie teraz się po prostu do nich nie stosować.
 
teo  Dołączył: 15 Mar 2010
Zawsze zamiast cenzury prewencyjnej można stosować cenzurę represyjną. :evilsmile: Oczywiście, jesli komuś to potrzebne do szczęścia.
 
Nightcom  Dołączył: 09 Maj 2008
Eldred napisał/a:
Nightcom, niby masz rację, ale ktoś ustalił na początku zasady, więc trzeba było wtedy protestować a nie teraz się po prostu do nich nie stosować.


Yyyyy... o jakiej ty teraz zasadzie mówisz ? zdawało mi się że właśnie rozmawiamy o możliwości wprowadzenia nowej a nie o już istniejącej ... chyba że się mylę
 
procnerp  Dołączyła: 02 Lip 2010
Głosujecie po znajomości czy dlatego, że podoba wam się zdjęcie?

Ludzie pytają co mają poprawić w swoich zdjęciach i czy w ogóle są dobre. W końcu po to są niektóre wątki na tym forum.
 
Mike7  Dołączył: 28 Sie 2008
tomekl napisał/a:
każdy lansuje swoje;-)


Jeszcze ani razu nie zgłaszałem zdjęcia do "zdjęcia miesiąca" ;)

procnerp napisał/a:
Głosujecie po znajomości czy dlatego, że podoba wam się zdjęcie?


Głosuję na zdjęcia które mi się podobają, znam mało osób z forum :)
 

youlo  Dołączył: 03 Mar 2010
mertel napisał/a:
jutokintomi napisał/a:
a zdjęcie nr 9 powaliło mnie na kolana :-) gratuluję pomysłu :-) pozdrawiam


Mike7 napisał/a:
45 dla mnie - rewelacja :) Pomysł - super :)


youlo napisał/a:
mocny podtext ma zdjęcie nr 8, czy tabliczka na furtce odnosi się do kobiety plecami stojącej ?? czy to teściowa ?? :D


Jak z dziećmi. Czy tak trudno się powstrzymać od komentarzy, do czasu zakończenia głosowania?


to nie wolno ?? nie wiedzialem, już nie będe, stoję właśnie w kącie i przemyślam swoje złe postępowanie :)
 

mygosia  Dołączyła: 19 Kwi 2006
procnerp napisał/a:
Głosujecie po znajomości czy dlatego, że podoba wam się zdjęcie?

Ke?
Po jakiej znajomosci?

Osobiscie glosuje zazwyczaj na to, ktore mi sie najmniej nie podoba.

procnerp napisał/a:
Ludzie pytają co mają poprawić w swoich zdjęciach i czy w ogóle są dobre. W końcu po to są niektóre wątki na tym forum.

Tak.
Ale to nie jest jeden z tych "niektórych" watków. Aby "zapytac sie co poprawic na swoich zdjeciach i czy w ogole sa dobre" zapraszamy do dzialu "Fotoprezentacje".
 
procnerp  Dołączyła: 02 Lip 2010
mygosia napisał/a:
Ke?
Po jakiej znajomosci?


To było pytanie retoryczne. Chodziło mi o to, że przecież większość głosuje na zdjęcia, które mu się podobają, a nie dlatego, że zna ich autora.

Cytat
Ale to nie jest jeden z tych "niektórych" watków. Aby "zapytac sie co poprawic na swoich zdjeciach i czy w ogole sa dobre" zapraszamy do dzialu "Fotoprezentacje".


Wiem, że to nie ten wątek i nie o nim mowa :). Przecież mowa o tym, że zdjęcia prezentowane wcześniej w "Fotoprezentacje" są wysyłane do konkursu.
 

Janusz Gdula  Dołączył: 08 Gru 2008
procnerp napisał/a:
Przecież mowa o tym, że zdjęcia prezentowane wcześniej w "Fotoprezentacje" są wysyłane do konkursu.

To nie jest zabronione ;)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach