bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
O ile pamiętam, to najlepszą opinią pod koniec czasów świetności CRT cieszyły się Samsungi.
 

cypis  Dołączył: 18 Gru 2006
dan napisał/a:
Pisze o CRT, o dwoch modelach, na ktorych pracowalem - 700p i jeszcze jeden model ktorego oznaczenia nie pamietam (jakis starszy). Oba byly mydlane i przeklamywaly kolory. Kolega mial 19 (tez flatron, jakis wyzszy) i tez bardzo narzekal.

LCD nie znam.


skoro tak, to tak ;-) ale na przyszłość, chyba lepiej od razu uzasadnić swoją opinię, a nie rzucać kategoryczne "szmelc". Może jestem przeczulony, ale naczytałem się różnych forów (tak to się odmienia?), kiedy wybierałem aparat, rower itp. i już mi bokiem wyszły takie "fachowe" sądy poparte niczym... ale okej dan - ciebie to nie dotyczy :-B :-B
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
cypis, nie no jasne, to po czesci bylo tak zartobliwie, bo kolega vivooo zadal dosc sugestywne pytanie, na ktore nasunela mi sie dosc jednoznaczna odpowiedz ;-)

[ Dodano: 2007-04-11, 19:09 ]
co do "fachowych" opinii, to w rzeczewiscie peleno ich wszedzie w necie, ale pamietaj, ze nie u nas! 8-)
 
vivooo  Dołączył: 23 Mar 2007
hmmmm sugestywne.... :)

Ja miałem do czynienia z trzema LG tylko najtańszymi i to co widziałem mi się nie podobało choć wtedy zdjęć nie obrabiałem.... dlatego moje pytanie padło bo myślę o powrocie do CRT ale nie wiem czy jest sena do LG... :)
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Obecnie w dobrej cenie masz markowe CRT: Barco, LaCie, Eizo, Sony. Fakt, że nie nówki, ale jeśli nie jest za bardzo przechodzony, to brać raczej coś, co niedawno było standardem wyświetlaczy do grafiki.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach