BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
annuszka, Witam serdecznie wraz z pierwszymi promykami wiosennego słoneczka, o tej porze to już nocka i pada deszczyk może wiosenny. I też zapraszam do mniejszego "Krakowa" Przemyśla i do Lwowa z skrzyneczkami warto podjechać i popstrykać... ;-) Kawa tyż jest... dobra, zapewniam... :-D
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
mygosia napisał/a:
a tak blisko masz!

emigrant napisał/a:
Że można nie pochodzić z Krakowa, ale jak można nie pochodzić po Krakowie, będąc o rzut moherem od niego

przepraszam :oops:
annuszka napisał/a:
Ps. Mature zdawalam 3 lata temu

mamy coś wspólnego :-P (chyba że źle policzyłem)
 

annuszka  Dołączyła: 01 Lut 2007
gucio-59, witaj :*:*:*
macioh napisał/a:
mamy coś wspólnego
- hihi :D:D
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
annuszka, powitać :)

bardzo proszę uściskać Kraków ode mnie za te pięć (prawie sześć) lat w nim spędzonych, który zapewne można zaliczyć do tych najlepszych póki co lat w moim życiu ... po pierwsze za wszystkich niesamowitych ludzi, których poznałem ... za kiermasze świąteczne na rynku ... za planty ... za kopiec (bynajmniej nie kreta) ... za Miasteczko Studenckie ... za AGH ... za Bracką i okoliczne uliczki ... za komisy fotograficzne, bo w jednym z nich rozpoczołem przygodę z marką na P a w większości z nich spędziłem razem z funflem długie godziny na rozmowach ze sprzedawcami :mrgreen: ... za Zakrzówek ii wiele jeszcze podobnych, magicznych miejsc ... za Kino pod Baranami .. ii ARS ... za tramwajki ... za linię 130 z dworca prawie pod drzwi mieszkania ... za happy hours :mrgreen: ... za zimę 2001-2002 .. za wiosnę 2002 ... za Pod Pretekstem ... a jeśli rozumieć Kraków jako okres mojego życia a nie miasto to w szczególności za zajęcia pracowni fotograficznej w Wojniczu, których mi bardzo brakuje i tych ludzi, których tam poznałem i których brakuje mi jeszcze bardziej .... mógłbym tak jeszcze dłuuugo, ale po prostu napisze bardzo banalnie: za wszystko ...
 

annuszka  Dołączyła: 01 Lut 2007
sołtys, bo to krakow kochany!
potuptam - jesli zechcesz nawet po miasteczku agh :D
bo musze isc na zakupy do lewiatana :D
a na zakrzowku bede za tydzien...
a na brackiej bylam w czwartek :D

buuuziak
 

Cynamonka  Dołączyła: 15 Sty 2007
Cytat
annuszka, powitać :)

bardzo proszę uściskać Kraków ode mnie za te


Annuś.. a ode mnie za nieprzytomne poranki o 4 na dworcu głównym..
za śnieg w TLK w drodze do KRK.. za kawę z cynamonem, za Alchemię..
11 i Józefa..

...
:*
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
...ode mnie za całkiem fajnych ludzi z Krakowa :)
:mrgreen:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
... ode mnie możesz uściskać Kraków za molo w Sopocie.
 

annuszka  Dołączyła: 01 Lut 2007
usciskam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach