Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Zielony dobrze mówi. Taka armata to dobra na łapanie kobyły z kilometra. Wielce kłopotlwe w normalnym użytkowaniu.
 

Mathis  Dołączył: 26 Mar 2008
Co do tematu, wg plotek matryca w K7-Super ma zostać ta sama, ale nie znalazłem żadnego info odnośnie poprawy matrycy przez Samsunga, więc czy Hoya sama dopracowała matrycę, czy poprawią tylko oprogramowanie?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
bEEf napisał/a:
Ha, ha, ha :-P

Ależ wodzu, co wódz :?: :!:
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
bEEf, miałem na myśli coś w stylu "o wszystkim i o niczym''. Kurcze, przeziębiłem się jak dawno mi się nie zdarzyło i niektórych rzeczy nie dostrzebam. Co za pech - całą zimę się trzymałem, a w środku lipca mnie wzięło.. :->

[ Dodano: 2010-07-11, 20:24 ]
A propos armat to dziś robiłem czarnego bociana na 500 mm - taką starą armatą, myślałem, że mi ramię odpadnie.. 8-)

[ Dodano: 2010-07-11, 20:25 ]
bEEf napisał/a:
Ha, ha, ha
bEEf, Ty się nie ciesz - sam będziesz to sprzątał :-P
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Oleje :-P
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Nie wiem jak z matrycą w Pentaxach, ale słyszałam gdzieś że gruba ryba z Olympusa zapowiedziała że chcą zrobić jaką matrycę 4/3 odwrotną. Tzn że te tranzystory mają być na samym dole i dzięki temu piksele mają być dużo większe. Przy zachowaniu ok 10 mpx ma to coś osiągać kosmiczne czułości bez szumów.
Ciekawe, olympus bez szumów?
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
Vera napisał/a:
Ciekawe, olympus bez szumów?

to coś w stylu Pentaxa z działającym AFem :?:
taki Święty Graal :?:
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
plwk napisał/a:
Oleje
Ale Was ten mundial rozpuścił... A ja to prawie 2 mecze obejrzałem [pierwszy raz pewnie od 5 lat] :mrgreen:
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
mcgyver napisał/a:


[ Dodano: 2010-07-11, 20:24 ]
A propos armat to dziś robiłem czarnego bociana na 500 mm - taką starą armatą, myślałem, że mi ramię odpadnie..

Ciekawe co ja miałabym z tym zrobić :?:
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
mcgyver napisał/a:
A ja to prawie 2 mecze obejrzałem [pierwszy raz pewnie od 5 lat] :mrgreen:
a ja opuściłem tylko te co były o 13:30 (normalne - praca), te które leciały jednocześnie na 2 kanałach (wiadomo, nie można się rozdwoić) no i mecz GER-ESP (u Jimmiego bylim)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Piłkę kopaną też oglądam wyłącznie na Mundialu w fazie pucharowej.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Vera napisał/a:
Ciekawe co ja miałabym z tym zrobić
Być mądrzejszą i ustawić na statywie :mrgreen:

Ja to z ciekawości obejrzałem mecz Korei Płn. z kimś tam, coby zobaczyć czy rzeczywiście boją się tego obozu... A wczoraj dla towarzystwa naszych sąsiadów z Urugwajem 8-)
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Nie mam takiego mocnego statywu żeby ustawić takie coś
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Vera napisał/a:
Nie mam takiego mocnego statywu żeby ustawić takie coś
Ja też 8-)

Ale Beef będzie miał roboty... :evilsmile:
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
Przecież napisał że gryzie popcorn. Rozumiem że ma ubaw i nie ma powodów żeby sprzątać parę okruszków.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
Wcześniej czy później ktoś musi posprzątać te okruszki, ale może już skończe bo dostanę proporczyk, a nie lubię się wyróżniać :->

[ Dodano: 2010-07-11, 20:45 ]
Beef, uaktualnij stopkę ;-) :-B
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
No i co? Będzie posprzątane i sterylnie jak w niemieckim przedszkolu. Zero radości.
I zero życia, tylko suche trucie o śrubkach z tytanu.
 

mcgyver  Dołączył: 08 Lis 2006
W tym wątku to jak pamiętam praktywcznie o śrubkach nie było prawie nic - wszystko natomiast o marzeniach [niespełnionych..]. Fantazja przez 2F... A ja znów załadowałem Farbwelta w MZ-30 :mrgreen:

[ Dodano: 2010-07-11, 20:51 ]
Muszę szybko wykończyć film bo wczoraj robiłem ślubniaki na 12 mm i ciekawość mnie zżera czy dobrze naświetliłem... :roll:
 

Vera  Dołączyła: 24 Cze 2010
No to ja przecież otwarcie napisałam o swoich marzeniach. I poprosiłam o radę.Fantazję zmilczę lepiej.
Wychodzi więc że to musi mi wystarczyć.
Hmmmm. skoczę jednak z tego klifu.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wanda też skoczyła, ale miała trochę inną motywację.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach