gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
jaka miniwieża
hej,

mam prośbę o radę. Mam fajne kolumienki w domu i potrzebuje czegoś małego (rozmiarem), co mogło by te kolumny napędzić.
Wiem, że fajne są jamaszki pianocraft - ale są w zestawie z kolumnami - a tych nie potrzebuje.
Możecie coś doradzić?
Potrzebne jest CD + tuner + wzmacniacz zamknięte w małej obudowie.

Kolumny mam takie: Rubicon r-63s

pozdrawiam
gilby
 
mirekin  Dołączył: 03 Gru 2008
Za tę cenę, to może warto wziąć razem z kolumnami? Pozdrawiam. http://www.allegro.pl/ite...raft_e_320.html
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
chyba wolał bym nową.
tylko co z kolumnami? mam już parę i to jest prezent i nie sprzedam ich.
 

papcio  Dołączył: 20 Kwi 2006
zZ mini tylko pianocraft. Kolumny do pianocrafta są znakomite, trudne do zastąpienia. Naprawdę szkoda kasy na coś innego.
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
papcio, Yamaha Pianocraft rządzi. Naprawdę przyzwoity i uniwersalny zestaw z miłym dla ucha, lekko ocieplonym brzmieniu.
Fajna rzecz.
PS
...dopiero doczytałem, Tobie trzeba Creek`a.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
quasi napisał/a:
Tobie trzeba Creek`a.
Albo starych NAD-ów. Albo Cyrus, tylko cenowo może być trudno. ;-)
 
asay  Dołączył: 26 Mar 2009
a może mini wieża Marantza?
np. tutaj: http://sklep.rms.pl/index...w-marantz-cr502

cena trochę duża ale nie podałeś przedziału cenowego
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
 
asay  Dołączył: 26 Mar 2009
Gwiazdor - śliczny Cyrus :mrgreen:

PS i ten zielony wyświetlacz :mrgreen:
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
asay, to nie moje. A Cyrusy są śliczne, bo małe. 8-)
 
gilby  Dołączył: 28 Lut 2007
kurcze, drogie te zabawki audio :)
myślałem, że do 1000 się zmieszczę.
 
asay  Dołączył: 26 Mar 2009
gilby - troche żal dać takie kolumienki do wieży za 1000zł, Marantz powinien być w sklepie na Garbarach - może da sie stargowac z ceny?
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Może zamiast Marantza Denon UD-M37 http://www.superfi.co.uk/...306/source/ciao
Albo jakieś inne Onkyo? Na pewno będą tańsze niż Marantz a jakością mu nie ustępują.
 

piters1986  Dołączył: 23 Sty 2008
papcio napisał/a:
Kolumny do pianocrafta są znakomite, trudne do zastąpienia. Naprawdę szkoda kasy na coś innego.

hmmm jeśli mam być szczery to najsłabsze ogniwo piano. Miałem i raczej nie podskoczą rubiconowi w żaden sposób, nie ta półka. Zmieniłem monitorki piano na jeszcze tańsze lecz już stare revoxy br320 i choć to brzydale grają o wiele bardziej uporządkowanym dźwiękiem. Swoją drogą bardzo fajne te rubicony :-) z klockami piano powinno zagrać ale z serią 410 lub 810 tak moim skromnym zdaniem. Słuchać u siebie zanim się kupi.
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Ostatnio temat małej wieży przerabiałem na własnej skórze. W ostatecznym rozrachunku Yamacha E810 wygrała z Denonem M37. Zakupu Piano nie żałuję, choć z różnych przyczyn jeszcze nie miałem okazji sprawdzić jego możliwości.
 

Gwiazdor  Dołączył: 05 Mar 2007
piters1986 napisał/a:
hmmm jeśli mam być szczery to najsłabsze ogniwo piano
Zestawy głośnikowe to najsłabsze ogniwo 90% systemów. Tych z wyższej półki również. Ot, fizyki nie przeskoczysz. :->
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
Gwiazdor napisał/a:
Zestawy głośnikowe to najsłabsze ogniwo 90% systemów. Tych z wyższej półki również. Ot, fizyki nie przeskoczysz. :->

Fakt. Dawno, dawno temu, kiedy kupowałem swojego Denona dołączali do niego w zestawie B&W 302. Do bliźniaczego Onkyo - Tannoye M2. To były czasy ;-)
 
SlawekD  Dołączył: 22 Gru 2006
Enzo napisał/a:
Dawno, dawno temu... dołączali... Do bliźniaczego Onkyo - Tannoye M2.

Mam je i słucham z zestawem TEAC serii 500 i jest super.
 

piters1986  Dołączył: 23 Sty 2008
gilby napisał/a:
myślałem, że do 1000 się zmieszczę.

w tej cenie można naprawdę nieźle pożonglować sprzętem skoro masz już monitorki. Trochę czasu i cierpliwości potrzeba ale się opłaci.
 
Apocalypse  Dołączył: 19 Kwi 2008
Odświeżę temat - poszukuję mikrowieży do kuchni, cena max 500-600 zł.. Interesuje mnie radio z rds i możliwość wpięcia pendrive'a. Ah! I żeby nie wyglądało jak plastik-fantastik odpustowy..

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach