plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
teta napisał/a:
Tref: Czy Ty wiesz co Ty robisz? Zlikwiduj szybko ten wątek, bo inaczej zostaniesz okrzyknięty pierwszym rajfurem Forum Pentaksa :-D

Będzie miał nowy tytuł w kolekcji
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
teta, ale o so chosi? To wątek romantyczny, założony pod wpływem impulsu (którym to był Michu-patrz wątek o wszystkim). Poza tym (już to dziś wspomniałem w innym wątku) jestem obrońcą czystości języka, więc słowo rajfura kojarzy mi się z pojazdem, którym poruszają/li się mieszkańcy raju :mrgreen:
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
jestem obrońcą czystości języka
Jak sobie radzisz z jedzeniem jagód?
 

emigrant  Dołączył: 20 Wrz 2006
Jarek Dabrowski, Ostatnio pojawiły się szczoteczki do czyszczenia zębów i języka. Jakoś nie słyszałem tylko o wersji polskojęzycznej.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Eeee..., stawiam na czopki
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
teta napisał/a:
zostaniesz okrzyknięty pierwszym rajfurem Forum Pentaksa

Michu napisał/a:
Eeee..., stawiam na czopki
 
teta  Dołączył: 28 Kwi 2006
Tref: bez urazy. Ja to tylko tak z dobrego serca :mrgreen. Jak wiesz, jestem już trochę niedzisiejszy i znaczenia słów odszukuję w Słowniku Języka Polskiego. Wybacz mi moją ignorancję, ale do głowy mi nie przyszło, że rajfura to może być coś na kształt rydwanu niebiańskiego, uwożącego podróżnych w najrozkoszniejsze zakątki raju. Chylę czoła przed Twoją przenikliwością i nie ukrywam, że przy następnym spotkaniu w Stodole będę Cie obserwować z pewnym niepokojem :mrgreen:
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
teta, ja się nie obrażam, przecież wiesz :mrgreen: Hmmm to chyba nie jest przenikliwość, to chyba ta płytka mnie za bardzo uwiera ostatnio [a niektórzy twierdzą, że mam tam próżnię ze sznureczkiem trzymającym uszy] :mrgreen:
 

cotti  Dołączyła: 20 Kwi 2006
a czy pytanie o nieparzystość ma związek z PPD? 8-)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
dobra tref, zdecydowałem się :oops:
 
rychu  Dołączył: 08 Paź 2006
emigrant napisał/a:
nie słyszałem tylko o wersji polskojęzycznej.

Giertyszka LUX ale produkują tylko w wersji hard :mrgreen:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
tak sobie pomyślałem .. wyobraźcie sobie, że jakaś para, która poznała się na naszym forum postanowiła wziąć ślub ... i zaprosiła forumowiczów na ślub ... ii forumowicze na niego przybywają ... ii pojawia się problem - kto będzie robił zdjęcia??? :roll: :shock: :roll:
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
sołtys, wszyscy ;) hehe mega sesja ;)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
sołtys napisał/a:
kto będzie robił zdjęcia???

Wyobrażacie sobie taka akcję? Para młoda i tłum fotografów dokoła. :shock:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Pewnie będzie to wyglądało jakoś tak:
 

sołtys  Dołączył: 19 Kwi 2006
albo wyobrażacie sobie jakby para młoda wynajeła jakiegoś fotografa, który przyszedłby na ślub z canonem :?: :lol:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Cytat
albo wyobrażacie sobie jakby para młoda wynajeła jakiegoś fotografa, który przyszedłby na ślub z canonem

Pierwszy raz w karierze poczyłby się trochę nieswojo :-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
eee, pytanie brzmi, kto z kim się poświęci dla dobra eksperymentu i co będzie, jeśli fotograf przyjdzie z Nikonem. :mrgreen:
 
pepek  Dołączył: 19 Lip 2006
A jak wszyscy będą mieli Pentaxy, to może któryś trafi w punkt z ostrością. Czyli jest szansa na dobre ujęcie.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
pepek, połowa z manualami przyjdzie!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach