piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
BobSz napisał/a:
Póki co tylko czytam pilnie, ale może niedługo to się zmieni.
będziesz czytał mniej pilnie? Cześć :-B
 
BobSz  Dołączył: 11 Lut 2007
Cześć,

Jeszcze pilniej ;-)
:-B :-B
 

Kamilek  Dołączył: 10 Paź 2007
Witam!!

Mam na imię Kamil.
Sporo czytam forum i jestem posiadaczem kasetki od niedawna.
Marzy sie jakis plener, ale niestety pogoda nie dopisuje albo szkoła.
 
tec  Dołączył: 04 Lis 2006
Witam i pozdrawiam !!
Mam na imię Jacek.
Jestem posiadaczem Canona 20D :roll: .
Czytam to forum, bo mysle o zmianie systemu :mrgreen:
 

Mareczkos  Dołączył: 04 Paź 2007
 
Cześć wszystkim,
Jestem Marek, od miesiąca mam kadyszkę i jest to moja pierwsza lustrzanka cyferkowa. Na razie cały czas się uczę ale widzę, że ten etap będę miał jeszcze przez bardzo bardzo długi, długi okres czasu przed sobą. Przedtem miałem tylko Camedię 4000 a jeszcze wcześniej Zenita TTL-kę z Flektogonem 28 :-D i cholera zdjęcia jakoś łatwiej się robiło :-? . Miałem nadzieję, że zaopatrując się w lepszy sprzęt zacznę fotografować i samo będzie się jakoś robiło, ale doświadczam, że nie ma tak lekko :cry: - cały czas czytam.
BTW czy ktoś mógłby mi polecić jakąś książkę dla początkującego łamagi?

Pozdrawiam serdecznie
 
PeeS  Dołączył: 25 Kwi 2007
Pozdrowienia
Pozdrawiam wszystkich.
Postuję gdyż - zgodnie z info z maila - konta co najmniej jednopostowców będą bezpieczne i nie zostaną usunięte
 

Hesos  Dołączył: 15 Wrz 2007
hmm.. to trzeba robić zdjęcia, robić i robić, czytanie to w wolnej chwili lub jak Ci się zmęczy palec wskazujący od wciskania przycisku migawki :-> Tak na serio dobra krytyka nie jest zła ;-)
Ja kasetę mam od 2 miechów, wcześniej miałem panasa fz30 przez ponad rok, a jeszcze wcześniej zenit 12xp. Na cyberfoto już pokazywałem foty z pentaxa, więc może na łikendzie jak pracy nie będzie to tutaj coś wrzucę. Nie bójcie się pokazywać zdjęć!!!!!!!!!
No to dobrej i kolorowej nocki życzę ;-)
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
tec napisał/a:
Jestem posiadaczem Canona 20D :roll: .

No to już lekka przesada, Nikoś to rozumiem no jeszcze Olek albo Minolcia ale C..... brr :mrgreen:
Żartowałem, witamy serdecznie i zapraszamy do najlepszego działu na forum czyli HP
tec, Mareczkos, Hesos, specjalnie dla was :-B :-B :-B
 
chwojtek  Dołączył: 03 Wrz 2007
Witam uczestników forum Pentaxowego!
Mam na imię Wojtek, jestem z Lublina. Moja przygoda z fotografią zaczęła się od pożyczonego Canona T70, z którym zaprzyjaźniałem się przez ponad 2 lata. Świetna maszynka:) Po przymusowym rozstaniu podjąłem decyzję o zakupie własnego sprzętu. I dzięki przemiłej Pani Sprzedawczyni ze Sklepu Nie Dla Mądrych Inaczej (którą serdecznie pozdrawiam) zwróciłem uwagę na Kasetkę. I nie żałuję:)
Choć przyznaję, że trochę tęsknię za analogiem, dlatego po cichu zbieram na LXa:)
Pozdrawiam
 
kkski  Dołączył: 08 Paź 2007
Witam,

A ja to tylko czytam i czytam, a tu trzeba coś napisać,

Zaczynałem jak wielu: Siena, Smiena Symbol, Vilia, Zenit ET, Zenit 122 i się zaczęło - Pentax SFX, później Z1P(jest działa - z wszystkich macanych aparatów wg mnie najlepiej wyprofilowany uchwyt ma właśni Z1P, drugi jest Olympus E1), w między czasie jeszcze doszedł Pentax Me i Kijev60, a teraz jest Kdyszka. Ot cała moja przygoda sprzętowa ;-)

Małe co nieco można zobaczyć na : www.fotomedia.net.pl - Krzysztof Karczewski -

Pozdrawiam,

Kkski
 
atraxy  Dołączył: 08 Kwi 2007
Witam
Mam na imię Piotrek.Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem w 12 lat temu.Moją pierwszą puszką był Zenit 11. od tamtej pory przewinęło się wiele aparatów i wypstrykało wiele negatywów.Obecnie pstrykam MZ6 i nadal pozostaje wierny fotografii analogowej.
Pozdrawiam wszystkich.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
kkski, to tutaj się witasz! (NB, witaj ;-) )
Niestety, przeniesie jednego postu nie jest takie proste :cry: ale już zrobione :-B
 
albatros  Dołączył: 12 Lip 2007
Witam wszystkich
 

coffeeman  Dołączył: 18 Wrz 2007
Dzien dobry na forum
jestem nowym uzytkownikiem i chcialem sie przedstawic.
Od niedawna mam cyfrowa lustrzanke k100d. Kupilem ja dzieki opiniom innych uzytkownikow.
przygode z fotografowaniem zaczynalem jako dzieciak od smieny , potem byly roznego rodzaju automaty i stary nikon. Teraz Pentax - i to jest to!!! :-o
Przepraszam za brak polskich znakow, mieszkam za granica i moj komputer nie ma ich zainstalowanych.
Serdecznie pozdrawiam wszystkich forumowiczow.
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
coffeeman, witaj! podoba mi się Twój avatar ;-)
 
Maro  Dołączył: 20 Lut 2007
Witam serdecznie, i ja zaistnieje w tym watku.
Stawiam pierwsze kroki w fotografii cyfrowej przy uzyciu przyzwoitego aparatu (k100d). Efekty nie sa jeszcze zadowalajace, ale... mysle ze z czasem bedzie lepiej.

Pozdrawiam Wszystkich.

Maro
 

kaskiz  Dołączył: 15 Wrz 2007
POZDRóWKO
HI
Pozdrawiam wszystkich klubowiczów. Jestem nowym użytkownikiem Pentax'sa, rzekłbym bardzo nowym. Dzisiaj dostałem przesyłeczkę z K10 i Sigmą 18-50 EX. Od kilku miesięcy byłem jedynie czytelnikiem Waszych postów, którym w pewnej mierze zawdzięczam przesiadkę na Pentax'a. Jest the best, aczkolwiek trzeba przyznać, że cały zestaw z gripem nie należy do lekkich.
Rano ruszam na pierwsze zdjęcia
Pozdrówka
:mrgreen:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
kaskiz, udanych łowów
 
Pirania  Dołączył: 18 Maj 2007
Witam .
Na imię dano mi Piotrek.
Czytam forum i pilnie sie uczę.
Posiadam ist DL. z osprzetem.
Pozdrawiam.
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
Skorzystam z okazji że wchodzi tu duża rzesza osób i coś ważnego ogłoszę :-D

Mianowicie - szukamy osób z Górnego Śląska i Zagłębia Dąbrowskiego w celu organizacji plenerów. Miejsc u nas do fotografowania wiele, aglomeracja wielka, a ludu chętnego na plenerki malutko. Trzeba coś rozkręcić.

Jeśli jesteś z: Będzina, Bytomia, Chorzowa, Czeladzi, Dąbrowy Górniczej, Katowic, Piekar, Siemianowic, Sosnowca, Tarnowskich Gór, Tychów....... lub okolicy.... to ujawnij się :D - zapraszam do tematów:

http://pentax.org.pl/viewtopic.php?t=5510

http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=142074

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach