Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
No to teraz wszystko jasne :-/ Drzewo nad wodą...
Nie wiem, czy nie chodzi o coś z TKT 010, ale już tych zdjęć nie widać :-x
Dzięi djack, :-B
 

tigri  Dołączył: 07 Wrz 2007
Witam wszystkich!

Ech... prawie przegapiłem akcję "ujawnij się" na P@PL, ale ostatnio sporo się u mnie dzieje. Tytułem przedstawienia się powiem tylko że prawie tydzień temu urodził mi się drugi syn, w związku z czym m.in. nie mam czasu na czytanie tego forum, które sobie zresztą bardzo cenię.

Od niedawna jestem posiadaczem aparatu samsung gx-10 do którego zakupu pretekstem były zbliżające się narodziny syna. Wcześniej fotografowałem kompaktem cyfrowym Minolty (S414), a kiedyś (dawno, dawno temu) uczyłem się fotografowania na aparacie Zenit 11, aczkolwiek zbyt wiele się nie nauczyłem :(

Może kiedyś, jak już nadrobię zaległości (a syn będzie dawał mi się wyspać) napiszę coś więcej.

Pozdrawiam,
Rysiek
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
tigri, no stary gratulacje, uściskaj od nas syna i jego dzielną mamę. A przy okazji zapodaj jakieś zdjęcie w wątku z pociechami
 

Litol  Dołączył: 14 Sie 2007
Gratulacje tigri! :-B dla całej Waszej gromadki ;-)
 
kkrzych  Dołączył: 11 Wrz 2007
wszystkiego najlepszego Tigri !!! gratulacje :-)
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Witam "Wszystkich Pierwszopostowcow" - pisanie nie parzy palcow, smialo, smialo...

Gratulki Tigri ;-)

Pzdr
Spinner
 
vojtasol  Dołączył: 12 Lip 2007
  Czołem i czółnem :)
Witam Fszystkich :)
Mam model K100D i wciąż się uczę - liczę na wzajemną wymianę doświadczeń na tym forum
i pozdrawiam wszystkich pstrykaczy!

Wojtas
 
tomag  Dołączył: 28 Paź 2007
Witam.
Właśnie stałem się posiadaczem K100D Super z kitem. Trochę rzuciłem się na głęboką wodę nabywjąc go, gdyż wcześniej nie miałem styczności z lustrzankami. Z zainteresowaniem czytam forum choć dużo czasu upłynie zanim wszystko będę rozumiał. Brak podstaw daje się mocno we znaki. Jeszcze dokładnie nie zapoznałem się z całym forum ale czy jest coś dla zupełnie początkujących (raczkujących)?
Pozdrowienia dla wszystkich.
Tomek ze Śląska.
 
witwic  Dołączył: 17 Paź 2007
To ja też się przedstawie. Mam na imie Przemek. Fotografią amatorsko interesuje się od dawna. Stosowałem lustrzanki od zenita TTl po konice minolte D7. Od 3 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem k10d. Wybór Pentaxa spowodowany był ogólnie dobrymi parametrami aparatu jak i stabilizacja matrycy do której się przyzwyczaiłem z KM. Pozdrawiam wszystkich użytkowników forum
 

hamster  Dołączył: 11 Paź 2006
No nieźle nam pentaksiarze obrodzili. Witam wszystkich nowoprzybyłych :->

 

tigri  Dołączył: 07 Wrz 2007
piotr_luk, Litol, kkrzych, Spinner, dzięki! :-B

piotr_luk, nie zauważyłem jeszcze tego wątku z pociechami, ale przyznam się że zbyt gorliwie nie szukałem - jeszcze nie jestem tak odważny, by publikować tutaj moje zdjęcia.
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
Witam wszystkich nowych, jak i starych wyjadaczy. Dopiero zobaczylem ten temat, a wiec jestem Łukasz. Mam nadzieje tu troszke sie nauczyc i podpatrzyc co nieco. Zmieniam panasa fz-30 na k10d lub nikona d80, juz mnie glowa boli od wszystkich postow i opinii, ufff. Im wiecej czytam tym wiekszy dylemat. Czacha dymi!!! Zobaczymy co z tego wyjdzie. Pozdrawiam wszystkich.
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
lukas, rzuć monetą i rób zdjęcia. :mrgreen:
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
oj lipalipski zeby to tak lekko bylo, aczkolwiek to sluszna koncepcja :)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
lukas, a jak stanie na kancie, to bierz D40
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
x :evilsmile:
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
lukas, a jak stanie na kancie, to bierz D40
 
lipalipski  Dołączył: 28 Mar 2007
x :evilsmile:
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
hehe, fakt WD40 wymiata wszystko. Bardzo jest tu na czasie rzeklbym
 

perl  Dołączył: 24 Wrz 2006
lukas:


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach