bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
perl, na logo go, na logo!
 

lukas  Dołączył: 01 Lis 2007
hehehehehehe perl, piekne cacko. Tapete juz mam w takim razie.
 

ABCuser  Dołączył: 19 Lis 2006
abcuser wita wszystkich
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
I wszyscy witają ABCuser
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
piotr_luk, to chyba jakiś bot ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
zorzyk, ale już coś tam pisał i nawet w temacie
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
No dobra - nazwa łacńska: botus humanoidus extraordinarius :lol:

Edit:
poprawiłem na italic, na wniosek piotr_luk (jak to się odmienia: piotra_luki :?: )

 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
kurczę, ale nazwy łacińskie to kursywą
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
  Pentax k100d Super moj nowy przyjaciel :)
Witam wszystkich od niedawna jestem posiadaczem Pentaxa k100d super :)
W koncu udalo mi sie zalogowac na tym forum juz od jakiegos czasu sledze rozne watkie o ktorych to rozmawiacie :)

W sumie to chcialem sie ze wszystkimi przywitac ale skoro to dzial korpusy cyfrowe i sa tu glownie pytania natury technicznej to zapytam sie, gdzie w moim pentaxie moge znales ustawienie mocy lampy blyskowej tzn oczywiscie tej wbudowanej w sumie z rzadka bede ja uzywal ale taka informacja zawsze sie moze przydac ;)


Pozdrawiam wszystkich forumowiczow :)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Instrukcja obsługi w pdf - strona 154
 

Hasek  Dołączył: 07 Lis 2007
dziekuje za info. :)
 
edek  Dołączył: 26 Lis 2007
Witam :-)

Czesc wszyskim w druzynie waszej.
czesto odwiedzam forum, lecz dopiero teraz odwazylem sie wpisac.
pozdrawiam :-D
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj edek, na Forum :-B
Jak bys już miał dość robienia zdjęć, to zapraszam - wszystkich :lol: - do różnych FAQ-ów, bo są przydatne:
http://manufactura.home.p...fdcaf3a487ab630
 

o5am  Dołączył: 22 Lis 2007
Witam Wszystkich
nazywam się Łukasz Samiec, jestem szczęśliwym posiadaczem 'kasetki'
bardziej grafik niż fotograf
zapraszam do odwiedzenia mojego folio www.o5am.com
pozdrawiam wszystkich Pentaksiarzy :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
o5am, witaj w gronie :-) :-B
...a Twoja galeria - bardzo mi się podoba!
 
pietro  Dołączył: 22 Lis 2007
Witam serdecznie

Mam na imię Piotrek, od dłuższego czasu interesuje sie fotografią, jak na razie moje doświadczenia były oparte o aparat kompaktowy firmy C. Trafiłem na forum ponieważ, od jakiegoś czas waham sie odnośnie decyzji kupna aparatu. Miałaby to być lustrzanka i już generalnie na 100% zdecydowany jestem na K100d super. na razie blokuje mnie przed kupnem brak dostatecznych funduszy. wiec mam nadzieję że przy "dobrych wiatrach" niedługo dołączę do posiadaczy aparatu marki zaczynającej się na P.

Pozdrowienia
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Witajcie Wszyscy... milo widziec nowych:-)

Pzdr
Spinner
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
Witam!
Witam!!

W sumie to już trochę postów nawklikiwałem do forum, ale zupełnie zapomniałem się przywitać, jakoś tak szybko się wczułem w klimat i zadomowiłem, czytam forum od 2 miesięcy i nauczyłem się więcej o fotografii niż w 2 lata, a przynajmniej na pewno jeśli chodzi o sprzęt.


Eldred
 

ojek  Dołączył: 03 Lis 2007
ech no to i ja w butach na dywan sie wwalilem..nazywam sie Pawel Strojek,pochodze z Mazur(miasto Pisz),obecnie przebywam w Irlandii (....?..),no i chcacy posiadac kejtendi :) he he przegladam te forum czesciej niz uprawiam sex w przeciagu dnia..(to choroba ????!!!) :mrgreen: :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B :-B tyle dzis wypilem..pozdrawiam wszystkich forumowiczow!!!!
 
bojabango  Dołączył: 28 Mar 2007
hej :)

dawno się rejestrowałem i nie wiem czy sie witałem...
Mam na imię Łukasz, jestem z Łodzi, studiuję matematykę na 4tym roku, żyję z korków a fotografia to moja pasja :)

Używam:
Samsung GX-1S + KIT + Carl-Zeiss Flektogon 35 f2.4 + Carl-Zeiss Flektogon 50 f4 + Carl-Zeiss Biometar 80 f.28 + Pentacon 135 f2.8 + Rusek 500 f8 + Pentacon SIX od święta + Vivitar V3000s + Vivitar 35-75 f3.5-4.5 + adaptery pentax K / m42 / P-Six

pozdrawiam!

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach