Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Witam z moim makroświatem .
Może ja i żółtodziób, ale nie tak do końca :oops:
Pozdrawiam ™ Agnieszka
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Witamy na forum Szpileczko.
Sołtys, gdzie jesteś, Twoje okolice.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Cytat
Skarżysko-Kamienna
Witaj Szpileczka. Transport na PPD już masz :evilsmile: [jak się domyślam]. Teraz tylko musisz się zaaklimatyzować, żeby za szybko nie zwariować na tym forum. Polecam :-B i fotografię - pomaga.
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
"Zara, zara" a co to PPD , chyba jeszcze czegoś nie zdążyłam doczytać(pewnie teraz w moją stronę poleciały jajka). Już wiem już wiem doczytałam, nie rzucać :-B
A co do Sołtysa, to swojsko brzmi :-P
 

Dada  Dołączył: 01 Mar 2007
Szpileczka napisał/a:
to swojsko brzmi
A jak swojsko wygląda... zwłaszcza po :-B
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Procent płci pięknej wzrasta. I ciśnienie :evilsmile:
Dzieńdobrywieczór, Szpileczko :-B ;-)
 
j+  Dołączył: 01 Sty 2008
Żętopry, też jestem nowy. Chociaż czytuję od hoho. Ale grzecznie się witam.
*puf*

 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
j+, :mrgreen: , piwa u nas nie brakuje ;-) Witaj :-B
 

thrackan  Dołączył: 08 Lut 2007
Nadrabiając zaległość witam oficjalnie po prawie rocznej obecności. Mam przywarę taką, że zapominam się przywitać na forach :) Ale już zdążyłem się zadomowić i gdy nie mam dostępu do netu to... tęsknię ;) Pozdrawiam serdecznie! :-D :-B
 
Pantera  Dołączył: 17 Gru 2007
Jakoś tak miło dzisiaj wyjątkowo, to i ja się przedstawię. Pantera jestem. Z Krakowa. Lepiej :-B w miłym towarzystwie wypić. Jak tylko opanuję tajniki (a tropię ten wątek już dość długo) to i zdjęcię prześlę.
 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
Alle gafa :->
Dzińdybry ?!
Miesiączek już przeleciał niby ptaszek na niejednej foto z kadyszki (też) jak się zapisałem do - nie ujmując nikomu niczego - jak dotąd najlepszego forum :!:
/ :-B przy okazji :-P /
Mówię to bez kozery bo bardzo cenię u Was - poza oczywiście ogromnym doświadczeniem i wiedzą - anielską cierpliwość szczególnie do licznie powtarzających się pytań ;-)
:arrow: Maj nejmis Janusz, przeżyłem już 44 lata i zimy i zamieszkuję od powijaka południową Polskę pomiędzy Krakowem a Zakopcem...
Pozdrawiam serdecznie ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
Yanoosh napisał/a:
zamieszkuję od powijaka południową Polskę pomiędzy Krakowem a Zakopcem...
No to pięknie. Kawał ziemi okupujesz :mrgreen:
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Już po trzynastej, więc serwuję :-B :-B :-B tym, którzy jeszcze nic dzisiaj :evilsmile:

Acha... thrackan, Pantera, Yanoosh - hurtowo Was witam z ramienia wysuwając się na czoło ;-)

 

Yanoosh  Dołączył: 02 Gru 2007
zorzyk napisał/a:
Już po trzynastej, więc serwuję :-B :-B :-B tym, którzy jeszcze nic dzisiaj :evilsmile:


Cóż za wyzwanie... :-P
 

Szpileczka  Dołączyła: 03 Sty 2008
Ja wolę winko, od piwa brzuch rośnie :-P
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:
Już po trzynastej,

Żorż te czasy już naprawdę mineły :-P
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Szpileczka napisał/a:
brzuch rośnie
...kochanego ciała nigdy za wiele :lol: jak mówi mądrość ludowa ;-)
 

piotr_luk  Dołączył: 14 Kwi 2007
tomecki napisał/a:
te czasy już naprawdę mineły
co nie znaczy, że nie wrócą
 
nipen  Dołączył: 08 Sty 2008
Witam bardzo szanowne grono forumowe :)
Wprawdzie jestem ten od N ;), ale od pewnego czasu krążą mi po głowie wyuzdane myśli o zakupie Pentaxa 645MF ze szkłem najchętniej 150/3.5 ( tak pod portret ). Stąd pomysł na moją skromną tutaj obecność. Chciałbym zasięgnąć porad odnośnie tego rodzaju sprzętu i podzielić się ew. swoimi skromnymi doświadczeniami. Dodam, że trochę fotografuję D200, F100, Kijewem 88 tudzież zacnym Zenonem z Pancolarem 50 :), czasem Startem B, później moczę to w jakimś ID11 i kombinuję z Meoptą bądź szukam dobrego i taniego skanera ( często bezskutecznie choćby z uwagi na specyfikę zadupi :). Pozdrawiam.
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Tych od N też poważamy :lol:
Witaj, nipen i spróbuj się zadomowić :-B

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach