dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
MFor, witam kolejnego bezsennego :-)
arcana_2004 i okukulele, witam kolejnych wysoko ISOwców :mrgreen:
 

janykiel  Dołączył: 07 Maj 2010
No, teraz mogę się formalnie przywitać.:)

Kiedyś tu już bywałem z powodu Pentaxa SV, który dzielnie mi służył ze wspaniałym obiektywem 55 mm (nie pomnę światła). Niestety, gdzieś mi zaginął w akcji (przeprowadzki)... Żal mi strasznie do dziś.

Dziś mogę się formalnie przywitać (choć jakiś post już popełniłem wcześniej), bo właśnie dotarł do mnie Pentax Spotmatic. Te aparaty mają w sobie coś niesamowitego! Otworzyłem paczkę i aż mruknąłem z zachwytu. Trwa polowanie na jakiegoś Takumarka;)
 

Pentagram  Dołączył: 21 Wrz 2006
MFor napisał/a:
W dodatku namówiłem jeszcze siostrzyczkę do zakupu K-x-a
W jakim kolorze?
 
Ursus  Dołączył: 28 Maj 2010
  Witam Rodzinę Pentaxową
Witam
I stało się co miało się stać , od dziś testuję K-x + 2 kitowe szkła , jak na moją amatorkę to naprawdę cudeńko , krok po kroczku będę badał jego właściwości nie pozwolę czasami podpytać fachowców jakie te znamienite forum posiada :->
Pozdrawiam
:evil: PK
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj.
 

a_czacha  Dołączył: 04 Wrz 2007
No fajnie, że Białystok ma kolejnego Pentaxowca, bardzo fajnie... :-D
 

MFor  Dołączył: 28 Maj 2010
Pentagram napisał/a:
MFor napisał/a:
W dodatku namówiłem jeszcze siostrzyczkę do zakupu K-x-a
W jakim kolorze?


Jak to jaki? Naturalnie... różowy z kryształkami Swaro. :lol:

A poważniej... "navy", bo tylko taki był w pewnym zaufanym sklepiku w NJ
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
jab, Witaj i milej zabawy życzę... :lol:
 
fotolive  Dołączyła: 02 Cze 2010
Witam wszystkich z Forum Pentaxa!
Mam na imię Iza, fotografią interesuję się od niedawna, mam wiele pytań, a na razie niewiele wiedzy i doświadczenia, ale za to dużo chęci do nauki
 

Mariusz_CH  Dołączył: 30 Gru 2008
Witaj fotolive!
Baw się dobrze na forum :-B
 

andrusz  Dołączył: 28 Lip 2007
fotolive witaj i bawi się dobrze :-D I pytaj śmiało o wszystko - my chętnie pomagamy :-D
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
fotolive napisał/a:
Witam wszystkich z Forum Pentaxa!

Witaj Iza.Sama przyjemność witać kolejnego fotoamatora w spódnicy :-D
Ogólnie ostatnio więcej dziewczyn niż chłopców do nas przybywa.Założę się ze nabyłaś K-x ale jaki kolor?Tak dalego nie sięga moja intuicja :lol:
Pytaj śmiało,czytaj a obcykanie przyjdzie z czasem.
 
fotolive  Dołączyła: 02 Cze 2010
Dziękuję za miłe przyjęcie. Czasem rzeczywiście myślę, że to może hobby bardziej męskie ze względu na gabaryty sprzętowe i może z tego powodu mniej jest przedstawicieli płci tzw. pięknej, ale może też dlatego, że w jakimś sensie, przynajmniej tak mi się wydaje, jest to dziedzina dość ścisła, przynajmniej od strony technicznej, co też jest raczej męską domeną...
 

andybond  Dołączył: 13 Lip 2009
fotolive napisał/a:
Czasem rzeczywiście myślę, że to może hobby bardziej męskie ze względu na gabaryty sprzętowe

Siatki z zakupami mają jeszcze większe gabaryty a jest to hobby raczej żeńskie.Tak więc jak widzisz są to tylko stereotypy :lol: Poza tym np.K-x nie jest gabarytowym demonem ;-) Częściej wasze torebki ważą więcej jak aparat :lol: :lol:
 

suchotnik  Dołączył: 11 Mar 2010
fotolive nie wydaje mi się, żeby fotografia była dziedziną ścisłą... Owszem samodzielne naprawy itd. ale to już nie jest stricte fotografia. Fotografia (ta przez duże F) jest sztuką i nie trzeba mieć ścisłego umysłu by robić zdjęcia, gdyby tak było musiałbym wyrzucić aparat przez okno, co zresztą dla Fotografii nie byłoby żadną stratą :-P :-P
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
Witam serdecznie forumowiczów :-)
Czytam forum od kilku lat, do zakupu przymierzałem się od czasu wprowadzenia K10, potem przymierzałem się do K20 i jak już miałem kupić K7 to pojawił się K-X.... Mając dylemat co wybrać zwyciężyła ekonomia i od 2 miesięcy jestem posiadaczem K-X, dedykowanej lampy błyskowej i obiektywu Sigmy, jeszcze w planie mam zakup kilku zabawek, potem kolejne szkiełka ;-)
Przygodę zaczynałem z Zenitami (jeden był z pentaksowym bagnetem), potem przewinęły się 2 Canony i jak dorosłem do przejścia na cyfrę, stwierdziłem, że Pentax będzie najlepszym rozwiązaniem. Bez skromności się przyznam, że za moją namową, znajomi z pracy kupili 4 Pentaxy :-D
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
zuka68, Witaj i baw się dobrze z nami :lol:
zuka68 napisał/a:
znajomi z pracy kupili 4 Pentaxy
...no to Pentaks powinien Ci ładnie podziękować :lol:
 

emem  Dołączył: 19 Kwi 2010
Witam Wszystkich Forumowiczów :)

Jeszcze nie mam Pentaxa, ale... przymierzam się o kupna. Czytam to forum (bardzo sympatyczne zresztą) i jestem coraz bardziej przekonany do Pentaxa k-x. Martwi mnie tylko, że zaczął drożeć :(

Pozdrawiam :)
 

zuka68  Dołączył: 31 Maj 2010
gucio-59 napisał/a:
zuka68, Witaj i baw się dobrze z nami :lol:
zuka68 napisał/a:
znajomi z pracy kupili 4 Pentaxy
...no to Pentaks powinien Ci ładnie podziękować :lol:



Wystarczy mi jak właściciele aparacików są zadowoleni :lol:
 

jurand  Dołączył: 06 Cze 2010
...
Witam :)
Zakupiłem K-m'kę pół roku temu i mnie wessało :mrgreen:
Witam wszystkich!
Czytuję forum od jakiegoś czasu a dziś postanowiłem się zarejestrować :)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach