BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
ozar, Powitać i pogratulować zakupu, no tej pracy przyszłościowej
ozar napisał/a:
jako freelancer
:!:
 

Halinano  Dołączyła: 10 Maj 2010
Witaj i powodzenia na swoim:)
 

kreth  Dołączył: 10 Cze 2010
Witam.

Stałem się szczęśliwym posiadaczem ist'a D. Od 6 lat fotografowałem prostym kompatem, Olympus C-745UZ, teraz czas na coś "prawdziwego" kalibru. Jeszcze za dobrze nie ogarniam lustra, minie trochę czasu nim się przyzwyczaję ;)

Pozdrawiam :-)
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
kreth napisał/a:
minie trochę czasu nim się przyzwyczaję
Witaj, na pewno się przyzwyczaisz, jak każdy... :lol:
 
foxiu  Dołączył: 13 Cze 2010
witam wszystkich, jestem tu zupełnie nowy (nawet nie mogę powiedzieć, że "od jakiegoś czasu śledzę forum") - stałem się właśnie posiadaczem Samsunga GX-1S zakupionego od tego pana, O TEGO :)

Na początku fociłem nikonem e4600, potem był canon s1 is, potem panasaonic fz-10, nie tak dawno temu klapałem lustrem w Soniaczu A200, z różnych przyczyn musiałem go sprzedać (ale nie z powodów technicznych czy braku satysfakcji), potem przyszła pora na canona g9 (padł bidok) a okazyjnie męczę canona a610 Narzeczonej :)

Po padzie giedziewiątki postanowiłem wrócić do czegoś dużego, trzaskającego się ;) wybrałem co wybrałem.


PS. Interesy z panem E. polecam, równy gość to jest, nawet skoczy do domu po zapasowe aku ;) (btw. uruchomiłem go na bateriach), aparat ok, trochę syfu było na matówce i spodzie pryzmatu - po przeczyszczeniu jest wszystko ok.

pozdrawiam,
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
foxiu napisał/a:
trochę syfu było na matówce i spodzie pryzmatu - po przeczyszczeniu jest wszystko ok.

Ten syf był odkąd pamiętam. Nawet nie wiedziałem jak się to czyści ;-) Linie papilarne Filipińczyków (większość je miała) też Ci się udało zmyć ?
foxiu napisał/a:
nawet skoczy do domu po zapasowe aku

Taaa... I zapomni o dekielku od kita :evilsmile: Dekielek znaleziony - czeka na spotkanie w dogodnych warunkach z właścicielem.

Cieszę się, że aparat poszedł w dobre ręce. Z pierwszym lustrem jest jak z pierwszą miłością. Może nie wszystko było super ale trudno się rozstać i sentymenty pozostają :mrgreen:
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Enzo, masz takie samo nazwisko co ja :)

:-B
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
dlugas1982 napisał/a:
Enzo, masz takie samo nazwisko co ja :)

:-B

Każda okazja jest dobra, żeby się napić :mrgreen: Pozdrawiam! :-B
 
foxiu  Dołączył: 13 Cze 2010
Enzo napisał/a:
foxiu napisał/a:
trochę syfu było na matówce i spodzie pryzmatu - po przeczyszczeniu jest wszystko ok.

Ten syf był odkąd pamiętam. Nawet nie wiedziałem jak się to czyści ;-) Linie papilarne Filipińczyków (większość je miała) też Ci się udało zmyć ?

Niestety nie, chyba muszę się z nimi zaprzyjaźnić... Ale wszystkie kropki, włoski itp. poszły w pierony. Jest lepiej.

Enzo napisał/a:

Cieszę się, że aparat poszedł w dobre ręce. Z pierwszym lustrem jest jak z pierwszą miłością. Może nie wszystko było super ale trudno się rozstać i sentymenty pozostają :mrgreen:

Coś w tym jest, Sony dobrze wspominam za lepszą intuicyjność obsługi i jaśniejszy wizjer... Inna sprawa że był na tyle mały, że albo widziałem cały obraz albo 2/3 obrazu i pasek parametrów ekspozycji na dole... w samsungu widzę to i to nawet bez ściągania okularów :D
 
nyanko  Dołączyła: 14 Sty 2010
Witam serdecznie! Do tej pory tylko czytałam z ukrycia, ale wypadałoby wreszcie się ujawnić i przykładnie przywitać. Od paru miesięcy pstrykam maniacko wszystko wokół pentaxem k-x (czerwonym :mrgreen: ), a na forum spędzam zdecydowanie za dużo czasu (to opinia otoczenia). Pozdrawiam i życzę miłego dnia! :-)
 
ks72  Dołączył: 17 Mar 2010
Witam wszystkich!!! :-B Wypada napisać pierwszy raz na forum, bo mi znowu konto skasują! A tak na poważnie to znalazłem tu skarbnice wiedzy tak dużą, że aż się boję coś napisać. Pozdrawiam wszystkich, szczególnie tych z Poznania!
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
nyanko, ks72, witajcie i bawcie się dobrze :-B
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
nyanko, Też życzę miłego wieczoru i witaj... :lol:
 

gizmi  Dołączył: 03 Maj 2010
Witam wszystkich! Od kilku miesięcy śledzę forum i wypadało by się wreszcie uaktywnić. Do lustra wróciłem po paru latach z kompaktem, jednak czegoś mi brakowało. Wcześniej z poczciwym Zenitem i zewnętrzną lampą fotografia była przyjemniejsza. Pozdrawiam
 
Ponyjkat  Dołączył: 16 Cze 2010
Przywitanie
Witam wszystkich miłośników fotografii. Od jakiegoś czasu szukałem dla siebie aparatu i musiałem wybrać jakiś system przewertowałem mnóstwo stron w sieci i przy tej okazji trafiłem na forum Pentaxa po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw mój wybór padł na K-Xa czy słusznie to się dopiero okaże po jakimś czasie. Od wczoraj jestem w posiadaniu nowego cacuszka z kitem 18-55 teraz pora na 330 stron instrukcji i :shock: zabawę.
Pozdrawiam Ponyjkat
 

BAN gucio-59  Dołączył: 24 Lut 2007
Ponyjkat napisał/a:
teraz pora na 330 stron instrukcji
to jest dobry pomysł, witaj :lol:
 

Sołtys77  Dołączył: 17 Cze 2010
hej ;)
witam wszystkich na forum. Jestem posiadaczem Pentaxa K-X od kilku miesięcy i naprawdę przypadł mi do gustu. Wcześniej biegałem z kompaktami typu Kodak z812is, Panasonic LZ3 i FZ38 ... no i w końcu przyszedł czas na lustro ;) Jako młodzik miałem już styczność z fotografią i operowałem PRACTICĄ L2 (praca jako fotograf na plaży :D ). Trochę się zapomniało od tamtego czasu ale fajnie znów poczuć tą frajdę przy robieniu zdjęć.
pozdrawiam Emil
 

Tequila  Dołączyła: 12 Cze 2010
Witam wszystkich:)

Tu utwierdzono mnie w wyborze Pentax'a k-x , więc w chwilach zwątpienia i mojej niemocy to tutaj właśnie będę wylewała swoje żale;)
Co prawda nadal na niego czekam (podobno jeszcze tydzień:)) ale od jakiegoś już czasu dzielnie podglądam forum.

W kwestii technicznej: do kogo zgłosić się o usunięcie pierwszego konta, do którego absolutnie już nic nie czuję;)?
 

Łobuzio  Dołączył: 17 Lip 2008
Cześć Tequila ! Ja na tym forum uzyskałem wszelkie informacje o które prosiłem, i o które nie prosiłem :-) Zazdroszcze zakupu, ja z powodów finansowo czasowych, sprzedałem swoją lustrzanke i zamiast kupić nową kupiłem kompakta :-)
 
quasi  Dołączył: 08 Kwi 2008
Sołtys77, Tequila, witajcie :-)
Uważajcie, to forum wciąga i nie robi tego nosem :!:

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach