Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
ale świadomie :mrgreen:
 

macioh  Dołączył: 28 Gru 2006
Throwend napisał/a:
ale świadomie

już się nie tłumacz :-P
 
fotomic  Dołączył: 09 Maj 2007
kłaniam sie wszystkim :)
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
(...)przecież wibrator to tylko na baterie...

No niekoniecznie :-P - spalinowe też są:
http://www.sarpol.poznan....mechaniczne.htm
i na 230V:
http://www.maszyny.ive.pl...de_proddet.html
:mrgreen:

Pozdrówka
Marucha
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
fotomic, z olympusclub witamy, a jak będą cię chcieli namówić na zakup Pentaxa to się nie dawaj :mrgreen:
P.S. A jakim olim focisz?
 
fotomic  Dołączył: 09 Maj 2007
tomecki napisał/a:
fotomic, z olympusclub witamy, a jak będą cię chcieli namówić na zakup Pentaxa to się nie dawaj :mrgreen:
P.S. A jakim olim focisz?
A witam, wybierałem miedzy O a P (na co padło, ale P cały czas obserwuje) wiadomo ;) mam E1 i jakieś tam szpargały.

EDIT: aha, może coś o sobie: moderuje, redaguje, testuje, i jeszcze wiele w klubie u konkurencji
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Fotomic, miło Cię tu spotkać. Tomeckiego nie słuchaj, chłopak ma kłopoty z brakiem siekiery w plecach.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
chłopak ma kłopoty z brakiem siekiery w plecach.

i nie tylko, albowiem:
największe braki mają lidzbarskie chłopaki :-P
 
vongraf  Dołączył: 10 Maj 2007
Dobry wieczór
Chciałbym sie przywitać już od kilku dni odwiedzam forum .Własnie sprzedałem panasonica fz 20 i czas na lustro i wybór padł na pentaxa .Szukam teraz k-100 w dobrej cenie ,myślałem nad E-500 ,nikonem d-40 ale ostatecznie kasetka będzie.Pozdrawiam wszystkich.
 

Adam Sławomir  Dołączył: 07 Maj 2007
Witam..
Pogoniliscie mnie zeby sie tu przedstawic..
Mam na imie Adam.. na drugie Slawomir :P
Fotografuje od paru lat (wczesniej Canon A60 - jeszcze go mam i bardzo z niego jestem/bylem zadowolony), a teraz K100D z ktorego jestem jeszcze bardziej zadowolony :)
Jestem amatorem a moje niektore moje zdjecia mozna ogladac na stronie w stopce, a starsze wypociny robione wlasnie A60 tu -> http://plfoto.com/59066/autor.html

Pozdrawiam,
Adam
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Chór: Vitaj Adamie.
Prowadzący zajęcia:
Dobrze Adamie, a teraz opowiedź nam jak to się zaczeło...
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Adam Sławomir, to jeszcze raz :-B na nową drogę :mrgreen:

Obejrzałem Twoje zdjęcia, szczególnie mi się spodobały:
Pod Wawelem: 1
Tyniec raz jeszcze: 1
Jesienny poranek: 7
Hiszpania i inne: 57 (jakbyś inaczej skadrował, bez żelazka, to mogłoby być nastrojowe). Tu dużo fajnych zdjęc.

A w ogóle, to fajne masz zdjęcia!
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
fotomic napisał/a:
EDIT: aha, może coś o sobie: moderuje, redaguje, testuje, i jeszcze wiele w klubie u konkurencji
o, to witam szczególnie ciepło. Co ja tu będę gadał piszę na PW
 

Adam Sławomir  Dołączył: 07 Maj 2007
zorzyk napisał/a:
Adam Sławomir, to jeszcze raz :-B na nową drogę :mrgreen:

Obejrzałem Twoje zdjęcia, szczególnie mi się spodobały:
Pod Wawelem: 1
Tyniec raz jeszcze: 1
Jesienny poranek: 7
Hiszpania i inne: 57 (jakbyś inaczej skadrował, bez żelazka, to mogłoby być nastrojowe). Tu dużo fajnych zdjęc.

A w ogóle, to fajne masz zdjęcia!


Dzieki. Staram sie. Hiszpania urokliwa jest to i zdjecia fajne. A teraz jestem na etapie uczenia sie fotografowania nieciekawych rzeczy :) tak, zeby zdjecie bylo fajne :P

[ Dodano: 2007-05-11, 00:29 ]
Michu napisał/a:
Chór: Vitaj Adamie.
Prowadzący zajęcia:
Dobrze Adamie, a teraz opowiedź nam jak to się zaczeło...


A to taki zwyczaj jakis lokalny? :P
No dobrze.. Jak bylem maly ojciec dal mi Smiene i powiedzial: "idz synu i uwieczniaj najwspanialsze chwile twojego zycia".. Heh, fajna historyjka na reklame Pentaxa, ale niestety to nie tak bylo. Smiene mialem faktycznie, ale nie zrobilem nia zbyt duzo zdjec.
Dopiero jak nabylem A60 przyszla ta prawdziwa milosc do uwieczniania obrazow..
Do przesiadki na lustro dojzewalem juz od dluzszego czasu. Najpierw myslalem o istDS, ale jakos sie nie zlozylo i dopiero K100D mnie przekonal zupelnie. Notabene kupilem go ponad pol roku temu w promocji w Saturnie za 2499zl z malym kitem i do dzis nigdzie takiej ceny nie ma :P
 

Throwend  Dołączył: 26 Kwi 2007
Adam Sławomir napisał/a:
za 2499zl z malym kitem

Pewnie że nie ma, bo są niższe :-P
 

Adam Sławomir  Dołączył: 07 Maj 2007
Throwend napisał/a:
Adam Sławomir napisał/a:
za 2499zl z malym kitem

Pewnie że nie ma, bo są niższe :-P


Ale mowimy o non-internet area?
Bo ostatnio jak bywalem w Saturnach itp.. to po 2699 byl.
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
Ha,

to jednak jest wątek, w którym można sie przedstawić :-)

Po wielu latach przerwy w fotografowaniu, znów sie w to bawię. Zachęcił mnie do tego portal OnePhoto w którym działam pod tym samym nickiem od prawie 3 lat. Kręci mnie fotografia analogowa, choć przyznaję ograniczenia lokalowe nie pozwalają mi na zabawę w ciemni (cały szpej spakowany, czeka w rodzinnym domu na lepsze czasy ...). Tematycznie blisko mi do streetphoto i reportażu, ale w sumie to jestem otwarty na wszystkie tamaty - byle zdjęcie wywoływało feeling. Po dość długich przygodach z Zenitami, Prakticami, Exaktami postanowiłem uledz aurze Pentaxa (Alkos dzięki za twórczą inspirację, również na tym polu!). Dzis odbieram mojego Pentaxa ME super + SMC M 28/2.8, kolejne szkła w planach ... na pewno więc będę pytał o optykę. Skromny dorobek foto mozna zobaczyć pod adresami wymienionymi w stopce. Pozdrowienia dla Wszystkich! (juz mi się tu bardzo podoba :-)

Smileks
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Smileks napisał/a:
Skromny dorobek foto mozna zobaczyć

No, skromniutki :mrgreen:
A zdjecia... :shock:
---
Ale opony nie zauważyłem :roll:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
zorzyk napisał/a:

Ale opony nie zauważyłem :roll:

Konicznie pod pochyłym drzewem chociaż nie wiem dlaczego bo opona nie koza
 

Smileks  Dołączył: 08 Maj 2007
Zorzyk ... dzięki, fajnie że zdjęcia wywołały szok, bo to zawsze lepiej niz brak jakiejkolwiek reakcji :-) Wal śmiało jak Ci coś lezy na sercu, otwarty jestem na krytykę (sensowną! ;-) Po pierwszej rolce z Me super wrzucę zdjęcia pod ogólną dyskusję.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach