beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
Witam, jestem nowy wiec sie przywitam :)
Forum czytam od jakiegos czasu (sporadycznie), poniewaz w przyszlym tygodniu stane sie posiadaczem Samsunga GX-1S postanowilem sie wkoncu zarejestrowac.
Fotografia zajmuje sie od równo roku, sprzet wykorzystywany do tej pory to:
Olympus SP-500 UZ
Pentax ESII + SMC Takumar 50/1.4
Mam nadzieje ze zastane miła atmosfere i ludzi z ktorymi mozna porozmawiac, niektorych zapewne juz znam z innego forum ( hi Tomitom )
Pozdrawiam
Kuba, beribazoo lub sores.

BTW. w pisowni nie uzywam polskich znaków, wiec prosze sie nie bulwersowac.
 

Spinner  Dołączył: 22 Mar 2006
Witaj, witaj!

Ja tez nie uzywam bo nie wszyscy czytajacy sa w Polsce i mogliby miec problem...

Pzdr
Spinner
 

Alfx  Dołączył: 25 Sty 2007
uelkom sores :mrgreen:

miło mi Cię powitać :)
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
Dzieki za cieple przyjecie :)
 
poldek  Dołączył: 03 Mar 2007
Witam wszystkich

Od niedawna stałem się posiadaczem (czy szczęśliwym, czas pokaże) lustrzanki.
Wcześniej bawiłem się kompakcikiem ze stajni Canona - A-60, mam go do dziś.

No i zapragnołem czegoś więcej, miał być K100d, ale ostatecznie jest DS2 w opakowaniu Samsunga.

Pozdrawiam
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Vitaj Beribazoo, cieszymy się, że nam się rodzina powiększa.
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
Michu napisał/a:
cieszymy się, że nam się rodzina powiększa

Michu, moje gratulacje :-B
 

daro  Dołączył: 20 Kwi 2006
witaj sores - więc juz na pewno Sam(pent)sung? No to czekam na wiadomość w sprawie testów z M42 (to też z innego ;-) forum)....
 

milo  Dołączył: 01 Sie 2006
Michu napisał/a:
powiększa


za pomoca pompki? 8-)
 
beribazoo  Dołączył: 15 Mar 2007
daro, sadze ze juz sie nic nie zmieni,w poniedzialek bede mial pieniadze a we wtorek pewnie aparat (odbior osobisty). Chyba ze sie okarze ze wogole mi w rekach nie lezy i mi sie nie podoba ale w to watpie :)
 

dreamka  Dołączyła: 18 Mar 2007
Witam serdecznie wszystkich.
Dzisiaj podjelam decyzje zakupu K100D i przyznac musze, ze to Forum pomoglo mi podjac ostateczna decyzje.
Mam nadzieje, ze wiele sie od was naucze. Juz na wstepie przepraszam za zadawanie przedszkolnych pytan, ale jako kobieta i do tego naturalna blondynka licze na wyrozumialosc uzytkownikow.
Pozdrawiam
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dreamka, witaj!
Cytat
Dzisiaj podjelam decyzje zakupu K100D i przyznac musze, ze to Forum pomoglo mi podjac ostateczna decyzje.

Ach, jak mogłaś popełnić ten błąd! My tu wszyscy nogdy słowa prawdy nie napiszemy! /Damn, znowu ceny obiektywów na allegro pójdą w górę ;-) /
Cytat
Mam nadzieje, ze wiele się od was naucze. Juz na wstepie przepraszam za zadawanie przedszkolnych pytan, ale jako kobieta i do tego naturalna blondynka licze na wyrozumialosc uzytkownikow.

Myślę, że możesz liczyć. Swoją drogą - to niesprawiedliwe. Faceci nie mogą liczyć na fory na forach :mrgreen:
 

dreamka  Dołączyła: 18 Mar 2007
witajcie :)
Zanim trafilam na to forum przerzucilam wiele stron internetowych, czytalam, jezdzilam po sklepach, sprawdzalam. Wy byliscie przykladowa kropka nad "I".
Pozdrawiam niedzielnie.
 
Greenek  Dołączył: 18 Mar 2007
Jako, że również jestem nowy to też się przywitam ;) Jestem całkowitym amatorem, jeśli chodzi o fotografię. Niedawno dostałem od brata jego stary aparat (Pentax Optio 30) i powoli wgłębiam się w tajniki fotografii. Cieszę się, że w razie problemów będę miał gdzie napisać :D

Pozdrawiam,
Greenek ;)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Witaj dreamka, czyli wybrałaś świadomie to co Ci odpowiadało, będziesz zadowolona.
Ja osobiście na kropkę się nie nadaję, za długi jestem ;-)
anuszka, do K100 czy K10?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dreamka, rozumiem na PPD przyjedziesz??? Czy już można składać zamówienia na transport szkieł :-P ;-) :-B
[jeśli nadal nie rozumiesz o co chodzi, przeczytaj swoje "skąd" :mrgreen: ]

[ Dodano: 2007-03-18, 14:38 ]
Greenek, witam.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Kurcze odnoszę wrażenie że w ostatnich miesiącach mnustwó ludzi (w tym ja kupiło K100D i trochę mniej K10D), jestem bardzo ciekawy ilu dokładnie. Chyba Pentax przestaje być niszowy :P IMHO To pokazuje jak ważna jest dobra puszka w segmencie amatorskim (dodatkowo posiadająca unikatowe cechy - jak pełna współpraca z m42 włącznie ze stabilizacją).

tref może mała ankietka co by sprawdzić ile osób kupiło w przeciągu ostatniego pół roku K100D (i dla ilu z nich jest to wejście w system P tzn przedtem albo nie mieli P albo inny system)? Jestem bardzi ciekawy takich danych.
 

Enzo  Dołączył: 20 Gru 2006
awakqwq napisał/a:
Chyba Pentax przestaje być niszowy :P

Teraz będzie się mówiło że Canon robi dobre aparaty, Nikon zdjęcia a i tak wszyscy kupują Pentaksa ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
właśnie wszedłem na stronę glówną, a tam "Mamy 1320 zarejestrowanych użytkowników" to ja się pytam ilu z tego zarejstrowało się powiedzmy od października/listopada i jaka część z tych osób wlaśnie kupiła K100D.
Myślę, że 2007 rok będzie dobry dla Pentaxa.
Enzo myślę że co do nikona to ta firma straci bo d40 jest mało interesującym kastratem (jedyna "przewaga" to marketingowe mambojambo: 10mpix - na gówno to niedzielnemu pstrykaczowi?). Generalnie K100D (powiedzmy warjacjie *ist ze znaczkiem P i S) z tego co czytam na różnych forach jest bardzo ciekawą oferta dla kogoś kto chce kupić 1 dSLR w segmenice amartorskim.

cześć
 
bako  Dołączył: 07 Mar 2007
NOWY
Cześć wszystkim.Jestem nowym klubowiczem,mam na imię Piotr
Od dwóch dni jestem szczęśliwym posiadaczem ist dl2 50-200
Chciałem się przywitać myślę że na początek by się wypadało...
Wcześniej pstrykałem cyfrówką dsc-f505v, więc to moja pierwsza lustrzanka.
Niestety w tym temacie jestem kiepski więc poprosze Was o pomoc( w koncu każdy kiedyś zaczynał)
Obiecuje tylko na początek zadawać banalne pytania...Jak najszybciej chce wejść w Wasz język...Mam nadzieje że mi w tym pomożecie :-B
Ogólnie uwielbiam portrety i fotografie czarno białą...I tu moje pierwsze pytanie gdyż nie wiem jak ustawic mój sprzet by robił mi zdjecia B&W.Znalazłem tylko opcje filtru cyfrowego który nakładam na zrobione już zdjecie...
Dzieki za pomoc


Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach