wienczyslaw5  Dołączył: 22 Sie 2016
Czyli znamy się z Koreks-u --- wiedziałem , że Cię znam tylko nie wiedziałem skąd --- a to nie ja Cię dawno temu nakierowałem na Magnitariusa ?
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
No nie. Ja z dawnych lat mam Krokusa 69 s i w zupełności mi to wystarcza. Chociaż dawno nie "ściemniałem" na papier. Tymczasowo wołam B&W w koreksie i skanuję. To na potrzeby "zabawy" (Jeden Aparat 2) na tym forum.
P.S.
A tak a pro po, to dawno Cię chyba nie było na korexie ?
 
wienczyslaw5  Dołączył: 22 Sie 2016
A no fakt --- dawno tam nie byłem --- pamiętam , że kogoś o podobnym nicku naprowadziłem na zakup Magnitariusa ale daaawno to było .
 
Supernatant  Dołączył: 27 Sie 2016
Cześć, poszukuję kadyszki do moich obiektywów m42.

Piotrek
 
sabu  Dołączył: 16 Sie 2016
Witam serdecznie. Od dwóch tygodni jestem posiadaczem k-50. Wcześniej trochę ćwiczyłem na pożyczonym canonie. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tego wyboru 8-)
 
mrwashu  Dołączył: 29 Sie 2016
Zgłasza się na forum właściciel (od wielu lat) GX20. Pzdr.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
sabu, mrwashu, witajcie i bawcie się dobrze ;-)

Supernatant, szukaj na forumowej giełdzie :-P :evilsmile:
 
lunyaico  Dołączyła: 09 Sie 2016
Witam. Mam na imię Anna (33 lata). Forum obserwuję już jakiś czas, bo sporo tu informacji o pentaxie, do którego się przymierzam z zakupem (najpewniej k-50), ale najpierw wole o nim poczytać sporo. W razie pytań znajdziecie mnie, w którymś z wątków :)
 

Zdano  Dołączył: 23 Paź 2006
Witamy. :-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
lunyaico, witaj serdecznie. Moja lepsza połowa (Wieśka) też jest księgową i też zaraziłem ją (trochę) fotografią (chociaż jesteśmy kapinkę starsi). Nawet bardzo jej się spodobały forumowe zloty. Zresztą jest tu kilka pań, które z pentaksem związały się na całe życie. I to dosłownie. :mrgreen: Pozdrawiam.
 
Zgryzota  Dołączyła: 06 Sty 2015
Witam wszystkich serdecznie. :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj! To już był ostatni moment :mrgreen: :-B
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
No, trochę przetrzymała :-)
Witaj Zgryzoto! :-D
 

dybon  Dołączył: 05 Gru 2007
Witajcie
 

KAT  Dołączyła: 12 Wrz 2016
Witam!
Kupiłam niedawno Pentaxa (pierwsze lustro) żeby bezcześcić go fotografowaniem badylków, kwiatków sratków, dzieci, perfum i widoczków ;) Obiecuję jednak nie zaśmiecać forum swoją "twórczością" i podnosić umiejętności.
A poza tym wciągnęły mnie szkła manualne więc może będą ze mnie ludzie.
 
celinajagoda2  Dołączyła: 05 Wrz 2016
Witam Wszystkich ;-)
 

bakulik  Dołączył: 20 Kwi 2013
Witam panie. :-)
 
adrassu  Dołączyła: 14 Wrz 2016
Dzień dobry wszystkim i witam na forum. Bywałam tutaj kilka lat temu, ale tylko obserwowałam, gdy potrzebowałam trochę informacji. Teraz postanowiłam się zarejestrować :)
 
olowek74  Dołączył: 30 Kwi 2011
Dzień dobry.Witaj.
 

Łukasz771983  Dołączył: 18 Wrz 2016
Witam, na forum wszystkich miłośników systemu PENTAX :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach