Saoirse  Dołączyła: 22 Lis 2016
Właśnie, na szczęście nie ja jedna ;), dziękuję za miłe powitanie :)
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Saoirse, przyłączyłaś się skutecznie.... ale jak Ciebie wymawiać? :-)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Pewnie wolność ;-)
 

Saoirse  Dołączyła: 22 Lis 2016
zorzyk, proponuję Sirsza, lub jak kto woli, Irlandzkie imiona na początku spędzały mi sen z powiek,ale w końcu je pokochałam :), to jesze nie jest najgorsze ;), no i to plwk, znaczenie :).
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Saoirse, to może dopisz wymowę fonetyczną pod nickiem. Możesz to zrobić w swoim profilu, np. w zakładce "Tytuł użytkownika". Będzie łatwiej, gdy zjawisz się na którymś PPD. :mrgreen:
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
zorzyk napisał/a:
Saoirse, przyłączyłaś się skutecznie.... ale jak Ciebie wymawiać? :-)
https://www.youtube.com/watch?v=znCXvlhYV-Y
 

zorzyk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Ładnie :-) Dziękuję , życie stało się łatwiejsze :-B
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
Saoirse, sláinte :-B
 

Saoirse  Dołączyła: 22 Lis 2016
irek83, :-)

[ Dodano: 2016-11-25, 10:52 ]
powalos, deepee, zorzyk, -przepraszam, piszę o dobrych manierach, a tu wpadka na początek -nie przewinęłam strony do góry i nie zauważyłam Waszych postów :oops: - bardzo dziękuję za wskazówki, postaram sie co nieco w prowadzić w czyn, aby życie stało się łatwiejsze ;) :).
 
tgp_uno  Dołączył: 25 Lis 2016
Witam, podczas porządków znalazłem swojego starego MZ-50 i mnie sentyment złapał ;) Pomimo nieprzejścia testu na krążek rozproszenia udało mi się zarejestrować na tym forum i najprawdopodobniej odświeżę dawną pasję.

Pozdrawiam,
Grzegorz
 

irek83  Dołączył: 11 Paź 2014
tgp_uno, :mrgreen: witamy
 
miodek73  Dołączył: 24 Lis 2016
Witam wszystkich forumowiczów. Zaglądam na polskie forum Pentaxa od lat, może nadszedł czas na bardziej czynną obecność :) Jeżeli czas pozwoli;)
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Witaj i baw się dobrze.
 
colarz  Dołączył: 26 Paź 2016
Witam serdecznie. To mój pierwszy wpis na forum. Zamierzam zostać szczęśliwym posiadaczem Pentaxa 67 (jak doczytałem apartem dla Schwarzeneggera) i będę męczył pytaniami. Proszę o wyrozumiałość :). Na co dzień pracuję systemem nikona. Fotografuje także na Rolleiflexie SL66.
Pozdrawiam Jarek.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Szczęście bierze się z posiadania drewna do P67. Sam 67 to Mamut, którego trzeba chronić przed wyginięciem, wiec jak go posiądziesz dbaj i traktuj jak gatunek zagrożony.

Cytat
pracuję systemem nikona
nie jesteśmy aż tak straszni, żeby Nikonowi odmawiać wielkiej literki. W końcu te ich korpusy wielkie są jak nieszczęście. Nie to co Pentax :evilsmile:
 
colarz  Dołączył: 26 Paź 2016
:-D Zanim zakupię zamęczę pytaniami, to że grip będzie to wiem na 100%.
 
giddings  Dołączył: 05 Mar 2016
Witam serdecznie, od dłuższego czasu obserwuję w końcu nadeszła odwaga na post i od razu drugi pierwszy to był w testowanie podłączania zdjęć.
Mam też pytanie czy użytkownicy z Krakowa i okolic tworzą jakąś grupę bo nie znalazłem.
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
giddings, witamy! Co do Krakowa to tworzymy grupę silnie rozproszoną ;-)
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
giddings, zaproś Krakusów na plener w jakimś pubie i masz pewne, że grupa "centusiów" ;-) bardzo się "ścieśni". :evilsmile: A ogólnie to oczywiście serdecznie witamy. Pzdr.
 
giddings  Dołączył: 05 Mar 2016
Podoba mi się to - silnie rozproszona , co do pleneru to zacna myśl.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach