dickkett  Dołączył: 18 Wrz 2006
Powiedzenie "Pracować ciężko na kieliszek chleba" znam od dawna. ;-)
 

spacja  Dołączyła: 15 Mar 2011
Kerebron napisał/a:
"Miałem w domu dwanaście butelek jałowcówki..." - znacie to, czy nie znacie? :-P :mrgreen:

Znacie i kochacie.
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
plwk napisał/a:
Ja tylko piwo, ewentualnie kieliszeczek nalewki.




Z uwagi na oszczędności pracownikom tej firmy kazano przynieść na imprezę integracyjną własne kubeczki, a każdemu przysługiwało tylko jedno piwo. Oto na jaki pomysł wpadli :-)

 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Witam wszystkich! Z 5 lat tu nie zaglądałem ale wracam jak zły szeląg. Miło wiedzieć, że sporo nicków nadal jest mi znanych a nawet przy niektórych są wciąż te same awatary (mój się lekko zdeaktualizował).

Właśnie zamówiłem sobie nową puszkę - padło na budżetowo rozsądne K-70. Ostatni raz nowy aparat Pentaksa kupowałem dość dawno ale niestety niewiele się poprawiło - nadal nie jest to chyba najtańsza opcja a znalezienie aparatu fizycznie w sklepie stacjonarnym graniczy z cudem. No ale sentyment i kilka szkieł przeważyły.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
K-70 mmmmrrrr... :mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Maciek, witaj ponownie po pierwszym spotkaniu i wspólnym pokoju w Ameliówce.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Maciek napisał/a:
Witam wszystkich! Z 5 lat tu nie zaglądałem ale wracam jak zły szeląg. Miło wiedzieć, że sporo nicków nadal jest mi znanych a nawet przy niektórych są wciąż te same awatary (mój się lekko zdeaktualizował).
5 lat nie zaglądałeś, a liczba forumowych imprez, które Cię ominęły przez ten czas, idzie w dziesiątki :-) Pepedy, Chabówki, Kaszubskie Grzybki i Kolorowe Roztocza.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
W Ameliówce z nami mieszkali, między innymi Ijon i dickkett.
Tradycyjnie wspominam zdjęciami :-D

 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Maciek, witaj Maćku. Często o Ciebie pytałem Jimmiego. Fajnie, ze powróciłeś. A to pamietasz ? Tylko, że to było 10 lat wstecz.

 

Maciek  Dołączył: 20 Kwi 2006
Tych wszystkich imprez żal. Żeby więc nie powiększać braku chyba wybiorę się na grzybki.
Ameliówkę oczywiście pamiętam, nie całą może ;-) ale pamiętam. Dobrze, że się do mnie nadal odzywaliście po tym jak wróciliśmy z jakiegoś nocno-poranno-piwnego pleneru i pewnie wszystkich pobudziłem.
Czarno białe zdjęcie obstawiałbym na Wolsztyn ale chyba były tam dwa wypady - jeden wydaje mi się, że był na paradę parowozów a jeden w innym terminie? Teraz już nie dojdę który to. Pewnie ten gdzie u ciebie w aucie zgubiłem muszlę oczną (na szczęście zgubiłem tymczasowo). Fryzura podobna do tej z Ameliówki to i rok pewnie zbliżony.
Teraz przesunąłem sobie z powrotem włosy bardziej na głowę ale tą koszulkę Iron Maiden mam nadal!
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Maciek, dokładnie było to w roku 2007. Wiem, że wracałem z nocki i po drodze zabrałem Cię do Stęszewa, skąd razem z Wieśką dotarliśmy do Wolsztyna. Był wtedy również fotonyf, Spinner i chyba jeszcze jakieś osoby.
 

zipzip  Dołączył: 06 Sty 2010
Kytutr napisał/a:
5 lat nie zaglądałeś, a liczba forumowych imprez, które Cię ominęły przez ten czas, idzie w dziesiątki :-) Pepedy, Chabówki, Kaszubskie Grzybki i Kolorowe Roztocza.

No i ciągle w fazie rozwojowej Żeglarskie PPD. Maćku - Wyglądasz mi na rasowego żeglarza, więc zapraszam przy najbliższej okazji.
Pozdrowienia Krzysztof
 

duzyalf  Dołączył: 07 Lip 2017
Witam wszystkich forumowiczów! ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Cześć!
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
Witam sąsiada
 
MarcinKniec  Dołączył: 21 Lip 2017
Witam i pozdrawiam wszystkich :-B
Od niedawna użytkuję K5IIs, wcześniej K5II i K200D. Fotografuję hobbystycznie, amatorsko.
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Cześć MarcinKniec. Fotografuj i pokazuj :-D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Witam również. Ja już raz o tym pisałem w tym wątku. Mianowicie zastanawia mnie dlaczego wszyscy, którzy ostatnio dołączają do naszego grona tak bardzo wstydzą się podać skąd są ? W wielu wypadkach ułatwiłoby to ewentualną pomoc i szybkie spotkanie. ;-) Pzdr.
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
powalos, a kto by chciał się z takimi wariatami jak my spotykać... . ;-)
 

Apas  Dołączył: 26 Sty 2007
powalos napisał/a:
Witam również. Ja już raz o tym pisałem w tym wątku. Mianowicie zastanawia mnie dlaczego wszyscy, którzy ostatnio dołączają do naszego grona tak bardzo wstydzą się podać skąd są ? W wielu wypadkach ułatwiłoby to ewentualną pomoc i szybkie spotkanie. ;-) Pzdr.


Po pierwsze - mniej wiesz, krócej będziesz przesłuchiwany :-D
Po drugie - czasy dziś takie, że ludzi po świecie rzuca za wiedzą, za pracą, za miłością. Ty jesteś pyra i ja jestem pyra z pochodznia moich przodków i miejsca spedzenia szczęśliwego, choć biednego dzieciństwa. Ale potem los rzucił mnie na lata na Dolny Śląsk, a teraz nabrzmiewa do pękniecia już druga dekada, jak usiłuję nauczyć się irlandzkiego, by móc swobodnie gadać z niektórymi sąsiadami... Czasy takie...

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach