Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
krzyc sur napisał/a:
Witam wszystkich, mam na imię Krzysiek, od dłuższego czasu obserwuję to forum i jako posiadacz Pentaxa od kilku lat postanowiłem się wreszcie zarejestrować.
Witaj i baw się u nas dobrze. No i pokazuj zdjęcia.
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
Witaj i baw się u nas dobrze. No i pokazuj zdjęcia

krzyc sur, tylko najpierw poczytaj jak to się robi, bo jak to u pentaksiarzy: tak prosto to nie idzie. :-) Baw się tu dobrze.
P.S.
Zajrzałem na Twojego flikra i podoba się.
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
krzyc sur, czy strzeliłeś już sobie w stopę? Każdy Pentaxiarz musi to zrobić. To jest jak inicjacja. Potem, by wejść na wyższy stopień wtajemniczenia wymagane jest regularne przestrzeliwanie sobie kolan, tak samo jak robi to Pentax od zarania dziejów. Jak czytasz to Forum, to wiesz o co chodzi i że od tego nie da się uciec.

:evilsmile: :mrgreen:
 
KasiaMagda
[Usunięty]
Jak widzisz lekko nie będzie ale i tak się opłaca, bo takiej społeczności, która trzyma się kupy już nie znajdziesz :-D
Witaj !
 

kazio  Dołączył: 31 Paź 2011
krzyc sur, no i koniecznie musisz narzekać na wolno działający AF :mrgreen:
 
krzyc sur  Dołączył: 10 Paź 2018
Dzięki wszystkim za miłe powitanie. zwłaszcza dla Paffcio :mrgreen: :mrgreen: zapewne postrzeliłem się już jak kupowałem pierwszego Pentaxa ,ale ból jest do wytrzymania ;-)
 

Fenol  Dołączył: 31 Sie 2010
krzyc sur, możesz być spokojny, tu wszyscy są postrzeleni, witaj w naszym gronie ;-)
 

foto  Dołączył: 03 Maj 2013
krzyc sur kilak gwiazdek ci się dostało na flickrze i trafiłeś do znajomych ;-)
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Fenol, co mi pan tu imputujesz? Że niby kto? (Oprócz Pentaxa w kolana i stopy)
 
Silencebreaker  Dołączył: 07 Lis 2018
Cześć, to też się przywitam :) Jestem Tomek, mieszkam w Łodzi
Pentaxuję od ponad 3 lat (w końcu wypadałoby przestać tylko zerkać na forum), a ostatnio zmieniłem świetną k-50 na kp :)
 

Zbynio  Dołączył: 07 Maj 2007
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Silencebreaker, witaj :-D
 

SlicaR  Dołączył: 28 Kwi 2013
Silencebreaker, :-B na powitanie.
 

DeTe  Dołączył: 14 Maj 2008
Silencebreaker, witamy!
Jak dotąd największym forumowym "łamaczem ciszy" jest Żaba :mrgreen:
Ciekawe czy go przebijesz :-D
 

powalos  Dołączył: 20 Kwi 2006
Silencebreaker, witaj. Jak widzę to grupa łódzka rośnie w siłę. :-B
 
Paffcio  Dołączył: 29 Maj 2006
Silencebreaker napisał/a:
Cześć, to też się przywitam :) Jestem Tomek, mieszkam w Łodzi
Pentaxuję od ponad 3 lat (w końcu wypadałoby przestać tylko zerkać na forum), a ostatnio zmieniłem świetną k-50 na kp :)


Witaj Tomku w naszym domku :mrgreen:

Pentaxujesz dopiero od trzech lat? To dobrze rokuje na przyszłość, jeszcze można próbować to wyleczyć :evilsmile:
 
Jacekzkl  Dołączył: 13 Wrz 2015
A więc wróciłem. Półtora roku temu sprzedałem K-7 bo niby za ciężki za kiepski. Ale później żałowałem. Miałem fajny tele SMC Pentax F 70-210. A od pewnego czasu rozglądałem się co kupić. Się trafił K-3 w dobrym stanie i zaszalałem. Zanim doszedł zdążyłem zakupić SMC F 35-70 wraz analogiem SFn. Brakowało mi tej jakości większej matrycy.
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Jacekzkl, K-3 mam i nawet sobie chwalę (ale ciągle wzdycham do lepszej matrycy, bo lepsze wrogiem dobrego). Etap K-7 i K-5/K-5II przeskoczyłem zupełnie, bo wcześniej miałem K200D. SMC-F 70-210 raz miałem, nawet był fajny (jako szkło), ale był zagrzybiony, więc poszedł w świat. Witaj z powrotem.
 

koralik  Dołączyła: 16 Sty 2009
A czy córka marnotrawna może się też przywitać ??? :mrgreen:
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
koralik napisał/a:
A czy córka marnotrawna może się też przywitać ???
Ej, a masz zmarnotrawione do końca?

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach