powalos  Dołączył: 20.04.2006
szamann1, nooo! Tak pięknych okolic nie trzeba się wstydzić :-D

JacekK  Dołączył: 08.09.2008
Niedaleko Tuchów. Byłem kilka razy w Ryglicach. Rzeczywiście uroczo. Doceniam bardzo piękne okolice. To wpływa kojąco na ludzką naturę, (przynajmniej moją)

szamann1  Dołączył: 10.02.2017
Przyznam, że miejsc do fotografowania nie brakuje ;-)

zipzip  Dołączył: 06.01.2010
szamann1 napisał/a:
Przyznam, że miejsc do fotografowania nie brakuje ;-)

No i na rynku jest coś co nasze niektóre tygryski lubią najbardziej.
Pozdrowienia Krzysztof

Hermes  Dołączył: 04.02.2008
powalos, to chyba taka nowa moda. Zewsząd wyśmiewają i straszą konsekwencjami za ujawnianie swoim danych, stąd narastający pęd ku ukrywanie swojej tożsamości. Na szczęście ta zasłona znika na zlotach forumowych, już nie mogę się doczekać PPD.

powalos  Dołączył: 20.04.2006
Hermes, ja również. I mamy nadzieję z Wieśką, ze nic nam nie przeszkodzi pomimo niezbyt odpowiadającego nam terminu. Wolne już zaklepane, więc chyba wszystko się uda. Chociaż po ostatnich wydarzeniach w naszym życiu, już niczego nie jesteśmy pewni. Zadziałała stara zasada: życie wali cię w łeb wtedy gdy się tego najmniej spodziewasz i ze strony, z której nigdy by się człowiek nie spodziewał. Ale na PPD, to choćby się świat walił, postaramy się przyjechać. ;-) Pzdr.

juzer  Dołączył: 10.04.2016
Dzień dobry. Witam szanowne grono.

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
A i grono wita. Może coś o sobie?

Gosia Jurasz  Dołączyła: 24.03.2017
Hej ..tu nowa ;) witam się :-D
Pentax od 10 lat teraz K5

unbreakable  Dołączył: 16.10.2012
te zdjątko co wrzucałaś to Pentaxem robione ??

Witamy na forum

no tak :) K5 50 1.4

unbreakable  Dołączył: 16.10.2012
zdjęcia super :) mega wciągają

czekamy na kolejne publikacje, pierwsze już zamieszczone

irek83  Dołączył: 11.10.2014
Gosia Jurasz, 10 lat z pentaksem, takie zdjęcia i dopiero teraz odnalazłaś forum ?
Witam i życzę dobrej zabawy :mrgreen:

no właśnie nikt mnie nie zaprosił to wprosiłam sama ;) :evilsmile:

0bleblak  Dołączyła: 15.06.2011
Gosia Jurasz, witaj. Bardzo się cieszę, że dołączyłaś do nas, miła to niespodzianka, bardzo miła. Piękne są twoje fotografie i fajnie, że będziemy mogli cieszyć nimi swoje oczy również i tutaj :) Przy okazji może się w końcu czegoś dobrego nauczę :)

0bleblakz, bardzo mi miło :)

DeTe  Dołączył: 14.05.2008
Gosia Jurasz napisał/a:
nikt mnie nie zaprosił to wprosiłam sama ;)

Gosia Jurasz, a ja widując Twoje zdjęcia na FB miałem nawet ochotę zapytać pod jakim nickiem na forum jesteś ale że nieśmiały jestem to nie pytałem ;-)
Witaj w domu! :mrgreen:

tref  Dołączył: 05.09.2006
Bez gwiazdy nie ma jazdy,
bez trzasku nie ma blasku...
...

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
Heh już dawmo zostało udowodnione, że pentaxem nie da się robić dobrych zdjęć, a tu znajdzie się ktoś kto o tym nie wie, bo go nie ma na forum, i cała robota na marne :lol:

Tadzio-K50  Dołączył: 09.03.2017
=blue
Cześć, witam wszystkich ;-)
Zainteresowałem się głębiej(czytam sporo oraz staram się tą wiedze praktykować) fotografią w tym roku :) Najczęściej miałem styczność z idiot-camera.
Obecnie od miesiąca mam lustrzankę Pentax k-50 z obiektywem kit 18-55 mm oraz tel: sony Z1(świetny pod względem fotograficznym).
Obecnie poszukuję szybkiego obiektywu typu zoom z autofocusem, który sprawdziłby się na imprezach okolicznościowych. ;-)

Skocz do: