plwk  Dołączył: 21.04.2006
Witaj i baw się dobrze :-B

artycja  Dołączyła: 03.04.2010
keeciol witaj ;-)

Ryszard  Dołączył: 04.10.2006
keeciol napisał/a:
Wreszcie udało mi się tutaj dostać.
Właśnie poczułem się częścią elity ;-) ;-) ;-)
Witaj i wytrzymaj z nami :mrgreen:

SlicaR  Dołączył: 28.04.2013
keeciol napisał/a:
Od dawna mam k-x (...) Pora się przywitać.

Najwyższa! Witamy!

powalos  Dołączył: 20.04.2006
keeciol napisał/a:
Wreszcie udało mi się tutaj dostać.

To znaczy, że co ? Zawinili admini czy tak trudno osiągalni jesteśmy ? :mrgreen: Witaj i baw się dobrze. Najlepiej się zabawisz, gdy pojawisz się na PPD i to niekoniecznie po to aby robić tam fotki. Od dokumentowania wydarzeń na PPD i innych "zlotach" tutejszej braci jest tu już jeden specjalista. I koniecznie wstawiaj fotki, ale wcześniej zapoznaj się z zasadami ich pokazywania na forum. Pzdr.

keeciol  Dołączyła: 29.08.2017
...parę tygodni trzeba było poczekać w spamie lub nie wiadomo gdzie...przynajmniej używając poczty wp i onet. Widziałam, że niektórzy mieli podobnie.

Fenol  Dołączył: 31.08.2010
keeciol napisał/a:
...parę tygodni trzeba było poczekać w spamie lub nie wiadomo gdzie...przynajmniej używając poczty wp i onet. Widziałam, że niektórzy mieli podobnie.

Zanim nasze służby sprawdzą i zweryfikują nowego członka forum, to trochę to trwa. Wszystko zależy od tego, jak bogatą kartotekę uda się zgromadzić, później jeszcze obrady, narady, głosowanie za przyjęciem...

Apas  Dołączył: 26.01.2007
keeciol napisał/a:

A egzamin z Kadyszka zdałaś? :mrgreen:
WItaj!

[ Dodano: 2017-11-08, 23:32 ]
smigacz74 napisał/a:

W jakim dziale mogę umieścic zdjecie, w którym to zostałbym skrytykowany, jakie robię błędy itd?

Skoro tak, to wstaw w dowolnym. Jeśli wstawisz w złym, to będzie to błąd, za który zostaniesz skrytykowany :evilsmile:
Witaj i miłej zabawy!

kazio  Dołączył: 31.10.2011
keeciol, zapewne sprawdzano również, czy używając Pentaxa, polecasz go innym. Bo jeśli pentaxowiec poleca komuś innemu Pentaxa a nie Canona lub Nikona, to już jest podejrzany :mrgreen:

k_stach  Dołączył: 08.11.2017
witam, ale się naczekałem :-)

KasiaMagda  Dołączyła: 08.05.2016
k_stach napisał/a:
ale się naczekałem

To jest rodzaj takiej "inicjacji", każdy przez to przechodził.
Witaj!

Bartosz_T  Dołączył: 11.12.2017
Witam wszystkich ;-)
Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu Pentaxa. Jeszcze przed zakupem chciałem zadać kilka pytyań na forum lecz wiadomo jak to jest... w końcu i ja doczekałem się dołączenia do elitarnego grona forumowiczów, choć nie ukrywam, że procedura przeglądania teczek kandydatów swoje potrwała :evilsmile:

Bartosz_T napisał/a:
Witam wszystkich ;-)
Od jakiegoś czasu jestem w posiadaniu Pentaxa. Jeszcze przed zakupem chciałem zadać kilka pytyań na forum lecz wiadomo jak to jest... w końcu i ja doczekałem się dołączenia do elitarnego grona forumowiczów, choć nie ukrywam, że procedura przeglądania teczek kandydatów swoje potrwała :evilsmile:

Służbom lustro od lustracji sie zbiło i teraz pracują bezlusterkowo, a to - wiadomo...
Witaj i baw się dobrze :mrgreen:

[ Dodano: 2018-01-10, 23:57 ]
k_stach napisał/a:
witam, ale się naczekałem :-)

Jak Pentalib na FF :evilsmile:
Witaj!

mar-z  Dołączył: 03.12.2017
Witajcie,
ja też jestem ze "styczniowego rzutu" nowych użytkowników ;-)
Administracja chyba celowo buduje napięcie - codzienne sprawdzasz maila tracąc powoli nadzieję i wreszcie, po miesiącu... jest... :-)

mar-z napisał/a:
Witajcie,
ja też jestem ze "styczniowego rzutu" nowych użytkowników ;-)
Administracja chyba celowo buduje napięcie - codzienne sprawdzasz maila tracąc powoli nadzieję i wreszcie, po miesiącu... jest... :-)

Bo nasi Kolorowi to potwory w ludzkiej skórze. Jeden żywi się niemowlętami (odstawił dziewice bo mu dietetyk zabronił). Inny pojawia sie rzadko, bo został szefem Illuminati i jest cholernie zajęty ustanawianiem Nowego Porzadku Światowego - podobno Trump to jego osobisty wybór. Panie z naszej administracji też nie lepsze: jak nie seryjna morderczyni to wampirzyca... Zwlekają, bo chcą dać wam, biednym potępieńcom, szansę na przemyślenie decyzji i pozostanie we w miarę normalnym świecie...
Witaj i ciesz sie obecnością! :mrgreen:

Kuba71  Dołączył: 12.12.2017
...się naczekałem na przyjęcie... Witam wszystkich. :-B

plwk  Dołączył: 21.04.2006
Witaj :-B

cotti  Dołączyła: 20.04.2006
Dzień dobry :-)
:-B :mrgreen: :-B

hundo  Dołączył: 06.08.2014
Hej, witam was serdecznie i życzę miłego wieczoru.

kwrom  Dołączył: 17.11.2009
Witaj z rana ;-)

Skocz do: