Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
matth napisał/a:
Zdjęcia były technicznie wporzo, a że nie czyjaś estetyka to niech zamilczy, a nie robi burze w szklance wody.

k... mac... (poprosze o punkt karny)
Dlaczego ktos mi znowu zabrania nazywać rzeczy po imieniu, tak jak sie nazywają!? Czemu mam milczeć, bo coś jest kiczem? Zachwycać się też nie mam prawa!? czy tylko to jest dozwolone?
No proszę Was....
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Janusz Gdula napisał/a:
Na SZCZĘŚCIE to autor decyduje o nazwie swojej pracy.
EOT
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Arti, no fajnie, ale kicz też ma swoje miejsce na świecie. Czy komentujesz każde niepodobające Ci się zdjęcie robaczka, gałązki, kwiatka i co tam jeszcze ludzie wrzucają na forum? Ja Ci niczego nie zabraniam, wręcz mam gdzieś to co uważasz o czyichś zdjęciach dopóki z komentarza, który może zawrzeć się w pięciu słowach nie robi się syf na kilka stron wątku, a później drugiego wątku samego syfu już bez zdjęć z powodu tego pierwszego syfu :-P
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Arti napisał/a:
matth napisał/a:
Zdjęcia były technicznie wporzo, a że nie czyjaś estetyka to niech zamilczy, a nie robi burze w szklance wody.

k... mac... (poprosze o punkt karny)
Dlaczego ktos mi znowu zabrania nazywać rzeczy po imieniu, tak jak sie nazywają!? Czemu mam milczeć, bo coś jest kiczem? Zachwycać się też nie mam prawa!? czy tylko to jest dozwolone?
No proszę Was....


Ale, zauważ, że nie nie chodzi o permanentne zamilczenie, tylko zamilczenie _zamiast_ robienia burzy w szklance wody. Dopuszczalne jest niezamilczenie, gdy się robi "flautę" w szklance wody.
;-) :mrgreen:

 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Następny. Zdecydowanie macie za mało pożytecznych zajęć :-P
 

Eldred  Dołączył: 16 Paź 2007
matth napisał/a:
Arti, no fajnie, ale kicz też ma swoje miejsce na świecie. Czy komentujesz każde niepodobające Ci się zdjęcie robaczka, gałązki, kwiatka i co tam jeszcze ludzie wrzucają na forum?
Jakby się klka osób zachwycało kiepskim zdjęciem kwiatka, to bym skomentował ;-)

matth napisał/a:
Następny. Zdecydowanie macie za mało pożytecznych zajęć :-P
najwyraźniej Ty też skoro czytasz ten wątek :-) :-B
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
Eldred, no skoro kilka osób się zachwycało, znaczy że im się podobało. Kicz też ma swoich odbiorców i dobrze. Co do czytania wątku, dzisiaj mam dzień leniucha i robię nic więc to się idealnie wpasowuje :-P
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
wracając do wiśniówki proponuję konkurs fotograficzny. Tytuł "Wiśniówka w sztuce, sztuka wiśniówki" kto chętny? Tak zdjęcia nagiej flachy wiśniówki dopuszczalne i tak zdjęcia gołej baby z wiśniówką też dopuszczalne. Nie zdjęcia bez wiśniówki nie dopuszczalne.

Konkurs w ramach kampanii społecznej "Wiśniówka łagodzi obyczaje i godzi zwaśnionych dyskutantów"

a NIE Arti zdjęcia coca-coli nie dopuszczalne, pić nie musisz zdjęcie nawet abstynent może wiśniówce zrobić (chyba?)

:mrgreen:
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Żaba napisał/a:
"Wiśniówka łagodzi obyczaje i godzi zwaśnionych dyskutantów"

Dorzuciłbym hasełko "Dwie gołe klaty" ;-) .
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
plwk to było dawno, teraz liczę na nowe świeże pomysły. Wiesz jak to mówią nie da się dwa razy wypić tej samej wiśniówki. ;-)
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
xrog napisał/a:
Klasyka: http://www.youtube.com/watch?v=PY22euSQZ94


Trafiona analogia :mrgreen: Tyle samo śmiechu, choć tam trochę więcej dystansu. No i echa "naszego" sporu tam też się odzywają, w ostatnim komentarzu do tego filmiku ;-)
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
matth, nie drażnij Arti'ego, bo poprosi o usunięcie wątku, który założył.
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
wiśniówka jest bardzo dobra do tej nooo dyskusji :roll: :mrgreen:
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Żaba napisał/a:
Stawiam pierwszą flaszkę :mrgreen: Jak sądzę na Roztoczu na pewno będzie nie jedna okazja.
Hmmm. Sądziłem raczej, że opróżnianie tej flaszkii gdzieś w okolicach plant by było. Albo nawet Placu Wolnica ;-)
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
matb a to bardzo chętnie i nie trzeba tak długo czekać. Kiedy będziesz?
 

matb  Dołączył: 02 Lis 2006
Żaba, no... do Krakowa mam jakieś 2,5h Jak mały ruch na A4 i nie ma korków na Śląsku nawet mniej ;-)
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
MSPANC

normalnie rośnie nam tutaj całe pokolenie Kolumbów...
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
tatsuo_ki napisał/a:
w kolejności alfabetycznej (nie wg. zasług) :
andybond, dlugas1982, diplodok, Fazi, Janusz Gdula, kierdel


piszą o mnie piszą :!: :-D

czuję się zaspokojony, więc sobie chlapnę zimnego leżajska i to polecam lub podobny trunek na dziś i jutro i popojutrze

pozdrawiam wszystkich

zdrowia ! bo jak nie lunie deszczem jutro to szukajcie mnie na Połoninach B.
zdrów :-B
 

matth  Dołączył: 21 Kwi 2008
jorge.martinez, już będę grzeczny ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach