Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Usuwanie dyskusji.
Kochani kolorowi.
Usuwanie wątków z dyskusją, która nie poszła po myśli autora zdjęć, ale jeszcze chyba na cienkiej linii się jeszcze trzyma, robi wielką szkodę temu forumowi. Jeśli ktoś przegiął, dajcie mu po łapach, ale po co nas wszystkich karać? Ja chciałem poczytać, pooglądać i kicha... nie ma...
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
nooo... prędzej bym się spodziewał, że to ja bana dostanę, niż wątek pójdzie do lasu... a przepraszam... wątek przecież poszedł do lasu zanim został skasowany...
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Popieram tego pana (Artiego).
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Tez mi sie to nie spodobalo, to nie jest rozwiazanie.
W zalewie wszechogarniajacych to forum dyskusji o ostrosci obiektywow, jakakolwiek dyskusja o zdjeciach jest dobrym zjawiskiem i nic nie szkodzi, ze ociera sie o skrajne stanowiska krytyczne jak i pochwalne.
 

plwk  Dołączył: 21 Kwi 2006
Wątek został jedynie przesunięty do archiwum co umożliwia jego ewentualną reanimację.
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
A jaki był powód zamnkięcia tamtego wątku?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Na wyraźną prośbę autora.
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
O, to wiele tłumaczy. Miał chyba do tego prawo. Pewnie się nie spodziewał, ze taką burzę rozpęta.
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
Tak mi sie wydaje, ze publikujac zdjecia na forum robi sie to swiadomie i nalezy sie liczyc sie z tym, ze dyskusja o nich niekoniecznie potoczy sie z wczesniejszymi oczekiwaniami.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
Powinno być jakieś ostrzeżenie.
Autor wątku nie jest jego właścicielem... (nie powinien być przynajmnije wg mnie)Wpuszczająć coś w sieć zrzekasz się jakiejś części swojej wolności, własności i takich tam. Decydując się na pokazanie ich tutaj trza liczyc sie z konsekwencjami.
A i powiem tylko autorowi, że jego zdjęcia w innych miejscach dostępne wzbudzają takie same u mnie uczucia jak i tu (i nie powiem jakie). I u innych pewnie też.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
Brawa dla moderatorów za sprawną i szybką pracę!
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Arti napisał/a:
Decydując się na pokazanie ich tutaj trza liczyc sie z konsekwencjami.


Pewnie się liczył, ale w okresie ostatnich dwóch lat nie pamiętam, żeby jakiś wątek ze zsjęciami do oceny zaliczył ponad 2500 wejść. Poprawcie mnie jeśli się myle. O takich konsekwencjach to by tu chyba nikt nie pomyślał.
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
A przepraszam, o jaki wątek chodzi?
 

radekone  Dołączył: 20 Maj 2009
sylwesto napisał/a:

Pewnie się liczył, ale w okresie ostatnich dwóch lat nie pamiętam, żeby jakiś wątek ze zsjęciami do oceny zaliczył ponad 2500 wejść.


Poniewaz w tytule bylo napisane 18+ a srodku gole laski, to co sie dziwisz.
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
radekone napisał/a:
Poniewaz w tytule bylo napisane 18+ a srodku gole laski, to co sie dziwisz.


No ja się akurat nie dziwie i dobrze to rozumiem :-/
 

tatsuo_ki  Dołączył: 01 Mar 2009
sylwesto napisał/a:
w okresie ostatnich dwóch lat nie pamiętam, żeby jakiś wątek ze zsjęciami do oceny zaliczył ponad 2500 wejść.(...) O takich konsekwencjach to by tu chyba nikt nie pomyślał.

sądząc po alergicznej reakcji... poczekaj jak swoje wstawię... 3000 będzie pierwszego dnia jak nic...

i niech ktoś powie, że uzurpuje sobie bezprawnie opis pod nickiem...
 

popo76  Dołączył: 05 Lut 2008
Arti napisał/a:
Autor wątku nie jest jego właścicielem... (nie powinien być przynajmnije wg mnie)
Ja dostałem kiedyś odpowiedź od moderatorki.
http://pentax.org.pl/viewtopic.php?p=724496#724496
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
popo76, z całym szacunkiem dla mygosi, mam inne zdanie. Aczkolwiek rozumiem jej pogląd.
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
a :!: ten wątek z paniami wyparował

coś się działo "dobrego" w ostatnich godzinach tam ? dyskusja była na poziomie (mniej więcej) chyba że pod koniec pojechaliście po bandzie nieźle :)

szkoda wątku i pań

no i dyskusji, bo tak czy owak nie była jałowa i nawet mozna się było coś dowiedzieć

shakować archiwum i "uwolnić kropka" :evilsmile:
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
[ Dodano: 2010-08-23, 11:40 ]
Arti napisał/a:
popo76, z całym szacunkiem dla mygosi, mam inne zdanie. Aczkolwiek rozumiem jej pogląd.


Dobrze jest mieć jednak pod ręką komendę "Undo". Cholera wie w jaki sposób zostanie wykorzystane i w jakim kierunku pójdzie to, co się wrzuca do Sieci. Pamiętacie biednego Kononowicza?

Przeczytanych słów cofnąć się nie da, więc tego akurat zamknięcie wątku nie załatwia. Chroni jednak przed pisaniem następnych, których mogłoby się potem żałować.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach