argawen  Dołączył: 19 Kwi 2006
Pewnie, że lepiej :mrgreen:
 

SeizeThePicture  Dołączył: 07 Lis 2009
Odgrzeję kotleta. Ze ram.net.pl należy omijać z daleka, to już wiem(y). Chciałem natomiast zapytać, czy ktoś miał jakieś doświadczenia ze sklepem "kurtmedia"?
 

Acer  Dołączył: 08 Maj 2008
SeizeThePicture, zamówiłem tam torbę na aparat pół roku temu. Cenę mieli najlepszą :-P Tylko od wiadomości "zamówienie gotowe do wysłania" do "zamówienie zostało wysłane" minęło nie wiedzieć czemu 5 dni. Dla mnie to nie był problem, poza tym wszystko OK.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
SeizeThePicture napisał/a:
Chciałem natomiast zapytać, czy ktoś miał jakieś doświadczenia ze sklepem "kurtmedia"?

Z racji lokalizacji tegoż sklepu parę osób mi znajomych coś tam kupowało ale raczej osobiście. Ja się ostatnio do dysku zewnętrznego przymierzałem i też się ku tej firmie skłaniałem.
Przyjedź na plener wiosenny Rzanety to sobie sam odbierzesz ;-) .
 

deepee  Dołączył: 28 Cze 2011
SeizeThePicture, wrażenia takie sobie, ale ogólnie na plus. Z tym, że dotyczą przede wszystkim załatwiania reklamacji, bo transakcja nie doszła do skutku. Dwa razy zamawiałem u nich tę samą elektronikę i dwa razy musiałem odesłać. Za drugim razem trochę za dużo czasu zajęła im ocena wady produktu, ale ostatecznie kasa wróciła.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach