Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Prasówka
Może tu wklejać co śmieszniejsze wpadki prasowe, portalowe itd.?
Coś na początek:




Z dzisiaj, gazeta.pl
 
Robert  Dołączył: 19 Lis 2006
Ostatnio rozbawiła mnie Św. Barabara, oczywiście chodziło o Barbarę, konkretnie o figurę. Artyści to Dziennik Zachodni, skanu nie mam.
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Benek, nie chcę Ci psuć zabawy, ale w internecie istnieje wiele stron gromadzących tego typu obrazki i ciekawostki.
 

Przemas  Dołączył: 11 Gru 2006
Benek, http://dziennikarzom.pl/ polecam ;)
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
Przecież nie nalegam.

Swoją drogą ile w necie forów o zegarkach, dowcipach, e-bookach, laptopach itp. A jakoś takie topiki kwitną u nas mimo wszystko... ;-)
 
mas7odon  Dołączył: 01 Lut 2009
Poza tym szanowny kolego Benek, dziennikarzowi chodziło raczej o to, że prezes Legii odnosił się do konkretnej sytuacji na Pepsi Arenie. A to, że przypadkiem znalazło się info o nożownikach w Rzymie nie ma tu nic do rzeczy. Taki raczej strzał w stopę z rozpoczęciem tematu.

No i tak jak przedmówcy, takich stron jest na pęczki.
 

Benek  Dołączył: 18 Wrz 2008
mas7odon napisał/a:
Poza tym szanowny kolego Benek, dziennikarzowi chodziło raczej o to, że prezes Legii odnosił się do konkretnej sytuacji na Pepsi Arenie. A to, że przypadkiem znalazło się info o nożownikach w Rzymie nie ma tu nic do rzeczy. Taki raczej strzał w stopę z rozpoczęciem tematu.

No i tak jak przedmówcy, takich stron jest na pęczki.


Dzięki za profesjonalne wyłuszczenie zarysu problematyki i surową, acz sprawiedliwą ocenę mojej inicjatywy. 8-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach