szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
fotografia lotnicza...
czesc...

a co byscie powiedzieli na taki temat? wydaje mi sie ze chyba nie tylko ja na tym forum wykazuje zainteresowanie tym tematem, wiec moze podzielimy sie zdjeciami zwiazanymi z awiacja? :-P

zdjecia z pokazow, muzeow, z lotnisk czy pomniki lotnicze milo widziane... ;-) aha... moze warto napisac przynajmniej gdzie zdjecie bylo wykonane?

moze temat sie przyjmnie...... :oops:

na poczatek cos ode mnie... zdjeciu juz prezentowane na forum... ale nie zaszkodzi powtorzyc w tym watku...

pokazy lotnicze w radomiu...


extra 330 lc zespolu akrobacyjnego Żelazny w Gliwicach...


pokazy lotnicze w La Crosse (USA)



muzeum lotnictwa polskiego w krakowie




zapraszam do dodawania wlasnych zdjec, a takze dyskusji na temat fotografi czy tez awiacji ;-)
 

marfalc  Dołączył: 08 Sty 2010
 

wuzet  Dołączył: 12 Sie 2009
Scalić ... przenieść z fotoprezentacji ... odświeżyć i kontynuować :-)
 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
tak, wiem ze byl... to tez jest moj watek wiec o nim nie zapomnialem, z tym ze z tego co wiem w fotoprezentacjach zdjecia pokazuje osoba do ktorej watek nalezy... chcialem zeby powstalo cos bardziej ogolnego... gdzie kazdy moze dodac zdjecia...
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Może tak średnio z tematem, ale samolot jest.


 

szymon_h  Dołączył: 04 Lis 2008
czemu srednio z tematem? wlasnie o to chodzi! ;-)

niestety nie dotarlem w tym roku na zadne pokazy... dlatego pokaze cos z ubieglego roku...

wszystko z oshkosh 2009, na superi 200 glownie z sigmy 17-35 ex... moze cos sie zaplatalo z fa 80-320.... przy okazji co sadzicie o kolorach na zdjeciach? bo troche poeksperymentowalem... :->

ford trimotor


air crane


dh comet


c-5 galaxy




white knight two (to dopiero kosmos! ;-) )




airbus a380


f86 sabre


mustang


dc 3


lancaster

lancaster w locie.... :roll: :roll: :roll:

pozdrawiam ;-)

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach