Które zdjęcia zasługują na miano zdjęcia sierpnia? Możesz wybrać trzy zdjęcia.
1
1% Complete
8 (1%)
2
2% Complete
10 (2%)
3
1% Complete
8 (1%)
4
6% Complete
34 (6%)
5
2% Complete
12 (2%)
6
1% Complete
9 (1%)
7
1% Complete
5 (1%)
8
7% Complete
39 (7%)
9
1% Complete
8 (1%)
10
1% Complete
6 (1%)
11
1% Complete
8 (1%)
12
0% Complete
2 (0%)
13
1% Complete
6 (1%)
14
0% Complete
2 (0%)
15
0% Complete
1 (0%)
16
3% Complete
17 (3%)
17
0% Complete
2 (0%)
18
1% Complete
9 (1%)
19
1% Complete
5 (1%)
20
1% Complete
9 (1%)
21
3% Complete
17 (3%)
22
0% Complete
1 (0%)
23
2% Complete
12 (2%)
24
4% Complete
21 (4%)
25
1% Complete
9 (1%)
26
2% Complete
11 (2%)
27
3% Complete
15 (3%)
28
0% Complete
0 (0%)
29
3% Complete
17 (3%)
30
3% Complete
15 (3%)
31
1% Complete
8 (1%)
32
1% Complete
8 (1%)
33
0% Complete
2 (0%)
34
1% Complete
5 (1%)
35
0% Complete
1 (0%)
37
4% Complete
22 (4%)
38
5% Complete
28 (5%)
39
0% Complete
1 (0%)
40
0% Complete
0 (0%)
41
0% Complete
0 (0%)
42
6% Complete
30 (6%)
43
2% Complete
14 (2%)
44
2% Complete
14 (2%)
45
1% Complete
8 (1%)
46
4% Complete
21 (4%)
47
1% Complete
6 (1%)
48
1% Complete
6 (1%)
49
1% Complete
6 (1%)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
xneon, nie lubie gdy ktos odpowieda pytaniem na pytanie. Skoro kalendarz jest wg Ciebie pelen pstryczkow, to go po prostu nie kupuj i oszczedz sobie takie uwagi. Gdy jestes w Empiku, to stajesz przy polce z kalendarzami i krzyczysz na caly glos "po co kupowac takie kalendarze, przeciez one sa pelne pstryczkow"?
 

jorge.martinez  Dołączył: 16 Maj 2007
Nowe definicje nonkonformizmu forumowego: nie głosować jak inni, w ogóle nie głosować ze względu na poziom, kontestować nieistniejący jeszcze kalendarz.
 
wurcnet  Dołączył: 30 Wrz 2009
dzięki za głosy! jest progres :-P
w ostatniej edycji 1 głos, a teraz już 8 :mrgreen:
gratuluje zwycięzcy!
 

negocjatorek  Dołączył: 12 Kwi 2007
pstryczki ? to obraza bo te zdjęcia które tu są są świetne i tylko z tej partii mozna by wybrac 12 sztuk...
 

Nieostry  Dołączył: 08 Kwi 2010
A czy będzie gdzieś jakiś oficjalny ranking, bo jestem ciekawy kim są autorzy?
Gratulacje dla zwycięzcy :mrgreen:
 

ulro  Dołączył: 14 Lip 2009
To ja może powiem cos o fotografii, bo jakies teorie spiskowe sie tu zaczynaja tworzyć.
Taka zmiana tematu, zobaczymy czy sie przyjmie.

No więc zdjęciem, które robi na mnie największe wrażenie jest nr 20.

Kojarzy mi się z przesuwającą się taśmą filmową. Starszy człowiek (z kosą?) nie zdążył przeskoczyć do nastepnej klatki i przesuwa się razem z filmem do historii. Majstersztyk. Gratulacje.

Zwycięzcom również gratuluję, a czternastu osobom dziękuję za głosy. ;-)
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
1. miejsce za 7% głosów. ;)
 

tomekl  Dołączył: 25 Maj 2006
a ja stawiałem na 48;-)
 

xneon  Dołączył: 11 Gru 2009
przepraszam za pytanie na pytanie
myślałem że po to pentax.org.pl robi kalendarz żeby zaproponować coś od siebie
 

opiszon  Dołączył: 29 Sty 2008
no i proponuje coś od siebie - właśnie zdjęcia które zostały wybrane w powszechnym, tajnym głosowaniu

nie znam lepszego sposobu na stworzenie kalendarza od OGÓŁU forum pentax.org.pl

oczywiście możesz wypuścić swój kalendarz, ze swoimi zdjęciami
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
xneon, ale to przeciez jest glos forum. Takie zdjecia powstaja na forum. Zdarzaja sie lepsze, ale najwyrazniej ich autorzy nie chca ich "darowac" do kalendarza ani poddawac publicznej ocenie. W kazdym konkursie glosuje okolo 180 osob. Przy 50 uczestnikach to moim zdaniem kiepski wynik. W konkursach nie uczestniczy w zasadzie forumowa czolowka mocnych w gebie. W konkursach nie uczestnicza w zasadzie kolorowi - co dla mnie osobiscie jest wielka porazka tej inicjatywy - wspominalem im o tym wielokrotnie i za kazdym razem bylem za to rugany - mam to gdzies, dlatego pisze to poraz kolejny publicznie. Ostatni rok calkowicie pozbawil mnie zludzen. Tak jak to form bylo kiedys forum fotografujacych amatarow, tak powoli staje sie forum ludzi narzekajacych na to, ze uzywaja lustrzanek cyfrowych z logo Pentax.

Wracajac do samego kalendarza. Faktycznie, jest duzo landszaftow, ale jest tez bardzo duzo ciekawych zdjec. Nikt z kolorowych jakos sie nie pali do redakcji, wiec jako samozwanczy redaktor moge juz teraz powiedziec, ze na 100% w kalendarzu bedzie wiecej niz 12 zdjec i zrobie wszystko, zeby zadna perelka sie nie zmarnowala.
 

youlo  Dołączył: 03 Mar 2010
dzerry, ja bym do Twojej wypowiedzi dodał (nie modne ostatnio) AMEN :)

Jaram się pentaxem bo słuchając opini cannoniarzy, i innych że ich sprzęety są najlepsze, zdecydowałem się na pentaxa i nie żałuję ani złotówki wydanej na sprzęt, pozatym miło jest mieć coś innego niż wszyscy inni... to nas wyróżnia... PENTAX !!
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry napisał/a:
W konkursach nie uczestniczy w zasadzie forumowa czolowka mocnych w gebie.


Mam dziwne wrażenie, że jak te przysłowiowe nożyce muszę się odezwać...
Masz rację, ja też żałuję, że nie biorę udziału, tylko że ja w ostatnim czasie zdjęć prawie nie robiłem... :oops: No i jakoś chyba nie do konca to co robię pasuje do tutejszej "mody". Ale w następnej edycji coś wrzucę, zupełnie z innej beczki może, obiecuję.
dzerry, dodaj osoby do zdjęć.
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Arti napisał/a:
dzerry, dodaj osoby do zdjęć.
Sorry, ale dopiero wieczorem dam rade.
 

Arti  Dołączył: 20 Kwi 2006
dzerry, oki. Poczekamy.
 

Sebastian  Dołączył: 19 Kwi 2006
dzerry, to ja sie powtorze z moja propozycja do Ciebie jako do organizatora. Moze by tak na przyszly rok zrobic dwuturowe glosowanie? Po pierwszej czesci glosowania zostaje 3, moze 5 zdjec i robimy dogrywke. Hmmmm?
Albo jeszcze inaczej, 3 najlepsze z kazdej edycji przechodza do 13tego, ostatecznego glosowania, robionego na koniec roku?
 
dlugas1982  Dołączył: 07 Lis 2008
Cytat
w kalendarzu bedzie wiecej niz 12 zdjec


dzerry, ale nie rób 13 miesiąca, bo będziemy już na prawdę zmęczeni pracą po tych 12 już obecnych ;-)

Taki naród narzekaczy jesteśmy, ale za kilka pokoleń się to zmieni

chyba

Co do głosowania, może jakiś większy napis informujący o nim na głównej stronie by pomógł frekwencji, ja się przyznaję, że zapominam o głosowaniu i rzadko widzę ten mały napis na górze forum z info o głosowaniu.

Ogólnie może sobie kupię nasz kalendarz, jak nie zapomnę ;-)
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Sebastian napisał/a:
dzerry, to ja sie powtorze z moja propozycja do Ciebie jako do organizatora
Sebastian, poddam to pod rozwage osobie, ktora zechce pociagnac konkurs w obecnej fromie. Ja osobiscie uwazam, ze formula beztematowego konkursu raczej sie nie sprawdzila, dlatego jesli mialbym cokolwiek organizowac to na pewno na innych zasadach.
 

White  Dołączył: 31 Paź 2008
Ja zawsze głosuję, i tak patrząc od początku przewinęło się sporo bardzo dobrych zdjęć, których prawdopodobnie nie miał bym okazji zobaczyć. Poziom nasilenia biadolenia osiąga już przytłaczające rozmiary. A robić ni ma komu.
 

mertel  Dołączył: 17 Gru 2008
Ogólnie jest tendencja do szczucia osób które wysyłają zdjęcia jak i głosują, np stało się tak ze zwycięzcą poprzedniej edycji. Został objechany za to że wygrał. Niestety ale to może zniechęcać.

Głosy oddałem na 26 i 44.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach