M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Czechy
Cytat
"To dziwne, ale tak mały naród jak Czechy daje światu bardzo wielu fotografików. (...) Może w przypadku Czech jest to sprawa długiej tradycji (tak samo jak z hokejem, chi,chi…), ale w każdym razie jest to jakiś fenomen." (Jan Saudek)


http://www.swiatobrazu.pl...echy-21394.html
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
Wcale to nie dziwne ;-) . Napisałbym dlaczego tak jest, ale zaraz mi wytną, bo post złamie sporo punktów regulaminu. Więc wolę nie pisać. Nadam, przekaz telepatyczny :mrgreen:
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
każdy kraj który odpowiednio prędko uwolnił się od wszechogarniającej organizacji kościoła rzymsko-katolickiego rozwija skrzydła w wielu dziedzinach ;-) Czechy tylko potwierdzają regułę hihi
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
To chyba nie jest dyskusja na to forum. Idźcie na Goldenline lub forum Wyborczej ;-)

A jak jeszcze trochę tutaj pożyję, to może odkryję fenomen dlaczego tak mały naród jak Czechy daje światu bardzo wielu fotografików.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
Kytutr napisał/a:
To chyba nie jest dyskusja na to forum. Idźcie na Goldenline lub forum Wyborczej ;-)

A jak jeszcze trochę tutaj pożyję, to może odkryję fenomen dlaczego tak mały naród jak Czechy daje światu bardzo wielu fotografików.


z tego co wiem to Czesi nie dali światu ani jednego fotografika. W tym specyficznym dobrze luksusowym, jakim jest fotografik, specjalizuje się Polska.
 

xrog  Dołączył: 07 Lut 2008
technik219 napisał/a:
Nadam, przekaz telepatyczny :mrgreen:


Ej, właśnie coś odebrałem. :!:
A nie... to żona.
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
guerilla Ty jakieś medium jesteś, czy co? :mrgreen: .
 

siono  Dołączył: 14 Sty 2009
@ guerilla & technik219
a co ma piernik do wiatraka??ciekawe czy w islamie albo w judaizmie kultura by dotarła tam gdzie dotarła. Wasz argument co najmniej mnie rozbawił...gdybyście chociaż troszkę poczytali a nie kopiowali myśli REDaktora Adam to zapewne zauważylibyście coś takiego jak mecenat Kościoła, bez którego wiele rzeczy by nie powstało. Dla jasności - jestem krytykiem Kościoła, jednak trzeba tez myśleć przy okazji...
 

sylwesto  Dołączył: 16 Sie 2008
Termin "fotografik" najlepiej pasuje do tego, co robi np. Horowitz i jemu podobni. Ale takie rozumienie to margines.

[ Dodano: 2010-09-03, 10:09 ]
Cytat
gdybyście chociaż troszkę poczytali a nie kopiowali myśli REDaktora Adam to zapewne zauważylibyście coś takiego jak mecenat Kościoła, bez którego wiele rzeczy by nie powstało. Dla jasności - jestem krytykiem Kościoła, jednak trzeba tez myśleć przy okazji...


Ciebie prosimy ;-) nie róbmy na tym forum tego, co teraz zewsząd nas otacza. Amen.
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
REDaktor? Że czerwony aktor? Wtf? i jaki Adam? ten z Raju, czy raczej - raju? Kto to jest czerwony aktor Adam? równie dobrze można by zapytać kto to jest siono ? Czy to po prostu powiedziane w gwarze słowo siano ? :->
 

siono  Dołączył: 14 Sty 2009
@ guerilla
no widzisz, i tak nie zrozumiesz...rozumiem zbyt ambitne tematy...
 

guerilla  Dołączył: 23 Kwi 2006
siono napisał/a:
@ guerilla
no widzisz, i tak nie zrozumiesz...rozumiem zbyt ambitne tematy...


nie wdaje się w dyskusje polityczne na poziomie REDaktorów, zbyt ambitne na to forum i dla mnie - uciekaj na onet w komentarzach pisać trollu :-o

EOT.
 

siono  Dołączył: 14 Sty 2009
no to już wiadomo z jakiego "opiniotwórczego" źródła czerpiesz wiedzę i gdzie się jeszcze udzielasz na forach...i tutaj uważam,że masz rację-nie ma co się wdawać z Tobą w polityczne, i nie tylko, tematy-za wysokie progi dla Ciebie...
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
guerilla - pójdźmy na :-B . Ja stawiam :-D
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Z tego, co właśnie przeczytałem, to Nexusa zrobili Węgrzy :-)
 

deckard  Dołączył: 01 Lut 2008
Co nie zmienia faktu, że Czesi zrobili Mafię :evilsmile:
 
M.W  Dołączył: 20 Sie 2008
Jedni piszą że Węgrzy inni że Czesi :?:
http://www.gry.gildia.pl/gry/nexus/recka
 

technik219  Dołączył: 25 Sty 2009
A niech mi szanowny moderator powie, cóż ja takiego napisałem, że mi wyciął post? Ponieważ użyłem określenia Żydzi? A jak miałem napisać? Czy nie za bardzo elektryczne podejście do tematu? Zastanów się trochę, miły Kolego. To Można o Czechach, Węgrach, Rosjanach, ale o Żydach już nie? Wyluzuj!
 

Kytutr  Dołączył: 20 Lut 2007
Wg. mnie wątek spokojnie nadaje się do zamknięcia, bo zmierza ku tematom światopoglądowo-politycznym.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach