Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Sony na PMA
Mają Olkowcy nowy model z plasteliny ;-) - mają i Sonoltowcy:
http://gizmodo.com/photogallery/alphaflag/

[ Dodano: 2007-03-08, 14:18 ]
O ile pamiętam, to na PMA w zeszłym roku kadyszka też była w stadium plastelinowym.
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
ło matko, jaki brzydal :lol:
 

Fafniak  Dołączył: 19 Kwi 2006
rany..... :shock: :mrgreen:
 

tomecki  Dołączył: 22 Kwi 2006
No to czas chyba zacząć sprzedawać pampersy na forum sonoltowców :mrgreen:
 

alkos  Dołączył: 18 Kwi 2006
fuuuuuuuuuj
 

dzerry  Dołączył: 01 Maj 2006
Boze kto to wymyslil? Wyglada jakkby zostalo zaprojektowane w najczarniejszych mrokach dizajnu lat 80'tych - canon t90, to przy tym miss universum. Nie to co moje chlopaki ;-)

dz.
 

asklop  Dołączył: 22 Kwi 2006
dzerry no ładny tandemik-zazdroszczę :-B
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
Co Wy od niej chcecie? Ma taki ładny szpiczasty daszek nad pryzmatem. Jakoś mi się skojarzyła z Prakticą Super TL, którą miałem okazję się kiedyś bawić przez parę tygodni.

Chociaż może mi się coś pokręciło, bo ta zabawa miała miejsce za dość wczesnego Gierka :-D (młodzieży nieobeznanej z historią ojczystą wyjaśniam, że mam na myśli rok 1974).
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Będzie miał ksywkę "krasnoludek", jak nic (tak od spiczastej czapeczki). Może to głupio zabrzmi, ale jak jakiś czas temu przymierzałem się do lustra, to sony alfa odpadło u mnie w przedbiegach z powodu kiepawego wyglądu (jak baba normalnie, jak baba :oops: ). Widzę, że postanowili przebić poprzednika. Brawo.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
brzydal? on jest... tak kwadratowy i kanciasty jak róg mojej...
dobra, w konkurencji "najbrzydszy produkt PMA07" zwycięzcę już mamy, teraz czekam na jakieś ładniejsze propozycje, najchętniej od firmy niszowej na P. :mrgreen:
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
się przyczepiliście!
a ja widzę same plusy! wygląd super genialny! sam bym lepiej tego nie wyśnił!
najfajniejsze jest to ze jak zaklei się logo firmy i zostawi to coś myslę że nikt go nie ruszy no chyba że pan śmieciarz - w sam raz dla AA - łoisz, zapominasz, prawie trzeźwiejesz (tu ważnie!nie moża w 100% wytrzeźwieć z takim sprzętem) i spokojnie zygzakiem wracasz na drugi dzień po aparata.
jeszcze raz powiem FENOMENALNY dizajn!

[ Dodano: 2007-03-09, 02:05 ]
jezuń jaki moj samsung jest sexi!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Przestańcie.
Leżącego się nie kopie.
 

Żaba  Dołączył: 08 Cze 2006
Rany, na prawdę brzydal - moze jednak to wersja studyjna, prototyp który nie ujrzy światła dziennego w seryjnym wydaniu jak zeszłoroczny "drewniany: nastepca Olka e1
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Widze, ze cenzura dziala... :shock:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
dan, o co chodzi? :shock: Nazwałeś któregoś z adminów zakiszonym dziabdziągiem czy jak?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Eeee tam, porownalem projekt Soniacza do pewnego ministra. Rozumiem, ze mogloby to byc potraktowane jako obraza dla Pana Ministra.

Nie wnikam, bo mam co robic :-P

[ Dodano: 2007-03-09, 11:16 ]
Poza tym mlody jestem, a relacje z czasow PRL-u zawsze mnie interesowaly ze wzgledu na absurdy pojawiajace sie kazdego dnia. Teraz moglem na wlasnej skorze przekonac sie na czym polega inwigilacja srodkow przekazu w celu dbania o dobry wizerunek wladzy ;-)
 

Korba  Dołączył: 30 Lis 2006
dan napisał/a:
Eeee tam, porownalem projekt Soniacza do pewnego ministra. Rozumiem, ze mogloby to byc potraktowane jako obraza dla Pana Ministra.


Jeżeli porównywałeś wygląd, to byłby argument niemerytoryczny i jako taki (zwłaszcza w odniesieniu do ministra) w kulturalnym towarzystwie nie powinien się pojawić ;-) .

Jeśli zaś miałeś na myśli walory użytkowe (przydatność), to obawiam się, że porównanie to mogło zostać uznane za krzywdzące dla korpusu, który zapewne bardzo interesuje kolegów z zaprzyjaźnionego forum i jako takie należało je uznać za niedyplomatyczne.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Owszem, porownanie dotyczylo wygladu :mrgreen:
 

bEEf  Dołączył: 28 Gru 2006
Ech, dla mnie wszyscy politycy są brzydcy jak noc listopadowa :-P "Cenzorowi" chodziło pewnie o to, że polityczne wstawki personalne generują kwasy, a nie o ochronę jego "wizerunku". Dlatego dan uważam, że to porównanie z PRL-em mocno niesprawiedliwe i krzywdzące. Ja dość dobrze pamiętam, jak tam było, niestety.
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
bEEf, przegapiles " ;-) " na koncu mojej wypowiedzi :-P

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach