Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
Dan, ostatnio właściciel jakiejś gazety trafił przed sąd, bo na jego forum były wpisy nawołujące do linczu na jakimś komorniku (chyba nic nie przekręciłem). I szanowna władza, ponieważ nie potrafiła zlokalizować autora wpisów, to zajęła się włascicielem.

Myślę, że usunięcie Twojego wpisu to dmuchanie na zimne. A winić możesz nie tego admina/moda, który to zrobił, tylko czwartą RP. :-/
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski, wiem co masz na mysli, dlatego nie robie afery z tego, tylko zartuje sobie :-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
ten Twój avatar to też jakiś żart? Hę?
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
ROZWIEWAJĄC WSZELKIE WĄTPLIWOŚCI - BEZ POLITYKI PROSZĘ, ZA DUŻO NERWÓW TO BĘDZIE KOSZTOWAŁO WSZYSTKICH NAS, WIEMY CHYBA, ŻE POLITYKA JEST TEMATEM ŚLISKIM I LEPIEJ SIĘ W NIĄ NIE WDAWAĆ!
Pośmiejmy się z siebie [albo z mojej koszuli-przypominam - nie jedynej jaką mam :mrgreen: ]
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref, Ty tak masz by design, że jak Ci gul skacze, to na CapsLock spada?
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
ten Twój avatar to też jakiś żart? Hę?

Nie. Tym razem wsadzilem swoj portret :-P


;-)
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
dan napisał/a:
Teraz moglem na wlasnej skorze przekonac się na czym polega inwigilacja srodkow przekazu w celu dbania o dobry wizerunek wladzy
nie chodzi o wizerunek władzy, chodzi o to, że IMHO bezsensowne odwołania/porównania czegoś/kogoś do polityków możemy sobie na naszym forum darować. Nie służy to niczemu, a bajzel zrobi się taki, że każdy zacznie wygłaszać swoje racje na temat I,II, III IV i kolejnych RP, potem będzie bijatyka i obrażalstwo, a przypominam druków RP-7 za staż na forum nie wystawiamy [a nawet gdyby-ZUS do emerytury Wam tego nie uzna ;-) ]

[ Dodano: 2007-03-09, 15:32 ]
Jarek Dabrowski, tak :roll: chcąc podkreślić istotę wypowiedzi :mrgreen: A gul mi nie skacze, spoko, martwię się (może zanadto o dobre samopoczucie tutaj przesiadujących)
 
dan  Dołączył: 11 Sie 2006
dan napisał/a:
Teraz moglem na wlasnej skorze przekonac się na czym polega inwigilacja srodkow przekazu w celu dbania o dobry wizerunek wladzy ;-)

tref, czy Ty widzisz co jest na koncu tego zdania?

Ok, nie bedzie zadnych zartow z politykow. Cierpiec z tego powodu nie bede :-P
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
tref napisał/a:
chcąc podkreślić istotę wypowiedzi
To ja proszę o zaprzestanie - bo, najzwyczajniej, w internetowym w świecie, duże litery uważane są za krzyk. No i beznadziejnie się to czyta.
 

tref  Dołączył: 05 Wrz 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
bo, najzwyczajniej, w internetowym w świecie, duże litery uważane są za krzyk.
no widzisz - zrozumiałeś moje intencje wielkoliterowe :mrgreen: Za dobrą radą pójdę i nie będę więcej krzyczał [choć wolę stweirdzenie-darł mordy :mrgreen: ]
 

l_uka  Dołączył: 20 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
No i beznadziejnie się to czyta.

no i po co straszyc sasiadow - ja tam forum zawsze czytam na glos, zeby lepiej slyszec 8-)
 

djack  Dołączył: 22 Kwi 2006
Jarek Dabrowski napisał/a:
Mają Olkowcy nowy model z plasteliny - mają i Sonoltowcy:
http://gizmodo.com/photogallery/alphaflag/

Bleee, ale paskuda :-P Na czym oni się wzorowali? Wygląda jak kopia jakiegoś Canomatixa, albo innego cuda (widziałem kiedyś taki z napisem Sony)
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
ZLINCZUJMY JAKIEGOŚ KOMORNIKA!!! ;-)
 

Jarek Dabrowski  Dołączył: 20 Kwi 2006
TomiTom, gratuluję poczucia humoru.
 

TomiTom  Dołączył: 13 Sty 2007
Jarek Dabrowski napisał/a:
TomiTom, gratuluję poczucia humoru.


dziękuję dziękuję
 
marucha  Dołączył: 22 Kwi 2006
djack napisał/a:
Wygląda jak kopia jakiegoś Canomatixa, albo innego cuda (widziałem kiedyś taki z napisem Sony)

Dokładnie o tym samym pomyślałem...]

Pozdrówka
Marucha
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
No to coś mi się widzi, że bedzie kicha straszna. Ergonomicznie to raczej D7 i D9 nie jest. Sony pociagnęło w korpusy stylizowane na Canona i Nikona, co wielu Minolciarzom nie będzie odpowiadało, zwłaszcza tym pracującym na korpusach D7D, D7 i D9. Cóż... pewna era się skończyła w momencie śmierci Minolty.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Wiesz Noel - to na razie jedynie prototypy. Prawdę powiedziawszy nie sądzę, by Piramidol wyglądał tak docelowo. Cała akcja z makietami za szybą na największych targach miała chyba tylko powiedziać użytkownikom Minolty: jesteśmy, działamy plizzzz, nie zmieniajcie systemu. Myślę, że na jesień, gdy dojdzie do premiery, to jednak będą to bardzo dobrze wyprofilowane aparaty. Skoro Sony przejął inżynierów Minolty, to mimo wszystko podejrzewam kontynuację myśli przewodniej, niż jakikolwiek gwałtowny zwrot.
 

noel  Dołączył: 15 Wrz 2006
No ja się właśnie nad tym zastanawiałem, jednak patrząc na obecny wynalazek to nie sądzę aby dołożyli to, co wielu przekonało do puszek Minolty - pokrętła. Sony idzie w kierunku przycisków i nieczytelnego menu charakterystycznego dla Canonów a nawet Nikonów (vide A100).

Mnie nie chodzi o to czy to czy buda wygląda ładnie czy brzydko. Moja D7 cudem urody nie jest ale tak ergonomicznej budy w życiu nie miałem w łapie i mam nadzieję, że jeszcze dlugo mi posłuży. Wielu Minolciarzy marzyło o następcy D9 czy poprawionej D7D jednak raczej się nie doczakają kontynuacji tego a zupełnie nowego produktu, nie koniecznie lepszego.

Co do "nie zmieniajceie systemu", tutaj mozesz mieć racje. Sam obserwuję wśród masy znajomych odejście od KM (no może poza analogami), sam wyprzedałem się z całego systemu ponieważ nie widziałem absolutnie nic nowego (Canon co rok minimum jedna nowa buda, Pentax również, Nikon i Sigma takoż a Sony-Karcher w miejscu). Co z tego, że widzę makietkę skoro żadnych konkretnych terminów. Szkła Sony wprowadzało na rynek od roku a i tak wiele z obiecanych i możliwych do obejrzenia w katalogu jest niedostępnych. Ja chcę robić fotki a nie oglądać katalogi.
 

Michu  Dołączył: 18 Kwi 2006
Myślę, że gdyby istniała Minolta, też zaczełaby odchodzić od pokręteł. Nazwijmy to modą, sprostaniem nowym wyzwaniom czy potrzebą asymilacji z nowoczesnym wzornictwem. Mi osobiście D7D baaardzo się podobała. Ale najwidoczniej nie jest/była to puszka trendy. Zresztą nie ma co teraz rozpaczać - zaczekajmy te kilka miesięcy, wszytko się wyjaśni i w magiczny sposób pokrętła wrócą.

Wyświetl posty z ostatnich:
Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach